Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne az élet ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne az élet ismerkedési szempontból, hogyha a nők is rá lennének utalva a férfiak megszólítására, a hirtelen adódó ismerkedési helyzetekre?

Figyelt kérdés
Sok nő nem tudja ezeket normálisan kezelni, meg eleve nem is szereti, ha idegen férfiak megszólítják. Ez részben érthető is. Nem is lehet itt soha olyan kérdést olvasni nőktől, hogy vajon hogyan lehetne férfiakat megszólítani. De vajon mi lenne, hogyha ők is ugyanúgy rá lennének sokan utalva, mint a férfiak, függetlenül attól, hogy meg merik-e tenni vagy nem. És vajon akkor is ilyen rossz lenne a véleményük erről? Ugye, az ember már csak olyan, hogy hajlamos olyan dolgokat kritizálni, amiben ő maga nem szenved, és nincsen rászorulva.
2019. ápr. 8. 08:44
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Figyelj, az utcán is szituációk esetén szólok idegenekhez, ha nincs semmi különösebb okom rá, én utazás közben többnyire olvasok, és olyankor se nem lát, se nem hall üzemmódba kapcsolok, még ismerősöket sem szoktam észrevenni (volt már ilyen). De olyan volt már, hogy valami idióta beugrott a metró elé, nekem meg kerülőúton kellett hazajönni egy darabon, a sorstársakkal meg persze kitárgyaltuk a bosszúságunkat.
2019. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!