Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők miért nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők miért nem jó nektek egy átlag férfi aki dolgozik és elképzelése van a jövője iránt?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt nő megosztott tartalmaiból idézek:


- Idén is szingli maradtam 🤧.


- mikor régi üzeneteidet nézem amiket írtál nekem (szeretlek stb) akkor elgondolkozom mi történet köztünk 😢


(Srác aki udvarolt ennek a illetőnek jobb nővel jött össze )


- néha elgondolkozom borotvát ragadjak és véget vessék mindennek vagy keljek fel ismét és meglássalak téged vele 😢🤔😫🤷🏻‍♀️



Ismerem tavaly nyár óta ezt a csajt akkor történetesen én voltam kibukva egy szakítást követően és beszélgetünk és próbáltam hatni rá, hogy ez nincs rendjén, hogy így gondolkozik.


Beszélgettünk de befásult részéről a dolog, és ami nem megy azt nem szabad erőltetni ezt tanultam meg a legutóbbi kapcsolatomból azóta kiegyensúlyozott vagyok és az élet egyedül is tud szép lenni.


Ezt a lányt pedig el akartam hívni sétálni vagy hasonló este beszélgetni közben. De nem akkor nem.



2019. márc. 31. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
2 hónapja keresem a választ erre a kérdésre. Többek között itt is azt keresem.
2019. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem tudod megérteni, hogy ha nincs vonzalom, akkor felesleges erőltetni?
2019. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kialakul a vonzalom első pillantásra?
2019. márc. 31. 22:29
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem az összefüggést... Mi köze van ehhez az anyagi helyzetednek? Itt nem ez a probléma, egyszerűen csak nem jössz be neki, nem mozgattál meg benne semmit. Ehhez semmi köze nincsen az anyagiaknak. Mert nagyon nagyon kevés ez egy kapcsolathoz. Hiába van munkája meg pénze valakinek, ettől senki nem fog beleszeretni. Ez nem valami plusz, hanem egy teljesen alap dolog. Kb olyan, mintha azt várnád, hogy valaki összejöjjön veled, mert van 2 kezed.
2019. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szóval ha Brad Pitt csöves és az orrából folyna a takony akkor jobban megmozgatna , mint egy Ferrarival járó elegáns ápolt SzintiBoy-al?
2019. márc. 31. 22:39
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Még elméleti szinten sem tudjátok, mi kell a nőnek, Brad Pitt 300 éves csövi apuka. 15 éve volt utoljára szexi.
2019. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Ja, Brad Pitt hajléktalanként is becsajozna.


Ennek a csajnak nem jöttél be, hiába vered magad a földhöz, és ordítod, hogy minden nő pénzéhes ku-va, az attól még nem lesz igaz, és továbbra se fogsz tetszeni a nőknek. Attól, hogy neked ő tetszik, neki nem kötelessége leállni veled.

2019. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Még elméleti szinten sem tudjátok, mi kell a nőnek, Brad Pitt 300 éves csövi apuka. 15 éve volt utoljára szexi.
2019. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

"néha elgondolkozom borotvát ragadjak"


Itt először azt gondoltam, a szőrtelenítésre gondolt. :DDDD

2019. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Az a "baj" a nőkkel, hogy valódi, erős érzelmeket akarnak. Persze nem mindenki, nem lehet így általánosítani (van egy minimális, de messze túlértékelt réteg, akik tényleg csak a pénzre mennek, de vannak férfiasabban gondolkodó nők is, a férfias gondolkodást pedig mindjárt kifejtem) de sokkal jobban jellemző ez a nőkre, mint a férfiakra, akiknek a kapcsolat minőségénél általában fontosabb, hogy egyáltalán legyen kapcsolatuk.

Ilyen átlag férfi életszemlélettel értem, hogy miért zavaros, hogy egy nő nem talál magának senkit, miközben látszólag vannak ideális jelöltek.

Férfi oldalról azt látni, hogy ha egy nő nem túl hájas, és nem látványosan idegbeteg, az már egy erős alap arra, hogy kapcsolatot akarjanak vele a lángoló szerelem pedig vagy megjön később, vagy nem jön meg egyáltalán, de az sem baj, hiszen legalább nem üres az ágy (A feleségük kárára poénkodó férfiak pl sosem bontanák fel a házasságukat, még akkor sem ha egy szemernyi tisztelet sincs bennük a társuk iránt, hiszen megint - egy üres ágynál nincs rosszabb)


Egy nőnek viszont KELL hogy beleszeressen a férfiba, KELL, hogy erős érzelmeket ébresszen benne. Próbáljátok itt kalkulálni éveken keresztül, hogy mit kell vajon felmutatni ahhoz hogy legyen nőtök, és írjátok, hogy "van kocsim, szóval nem tudom, hogy mi más várható még el tőlem. Hogy ne egy sima kocsim, hanem BMW-m legyen?" vagy "Nem értem, van munkám, és megélek a saját lábamon, de ennek ellenére mégsem jön össze a csajozás. Most akkor milliárdosnak kéne lennem????" vagy éppen "Nem vagyok sem kövér sem sovány, sőt, átlagosnak nézek ki, nincs rajtam semmi extrém szélsőség. Fogalmam sincs, hogy mi kellene még. Hogy kockahasam legyen és úgy nézzek ki, mint **jóképű férfi híresség**?????????"


Nem, nem és nem.


Ezek sokszor semmit sem jelentenek, vagy csak minimális fontosságuk van.

Lehet, hogy a férfiaknak bármilyen nő jó, aki megfelel 1-2 minimális kritériumuknak, de a nőkhöz nem az a kulcs, hogy ezeket a fix kritériumokat toljátok ki a végtelenségig; egészen addig, amíg már tényleg csak 5-10 férfinak lehetne a teóriáitok alapján társa az országban.

A szomorú tény az, hogy ez az egész nagyrészt személyiség, és kémia kérdése a nőknél. Ha őszintén meg tudsz nevettetni egy nőt akkor, amikor csak akarod, és képes vagy elvarázsolni a stílusoddal, és azzal, hogy szórakoztató és érdekes vagy, akkor lehetsz akár munkanélküli is, vagy lehetsz ronda is, de nem leszel teljesen sikertelen. (Bár a rondák esetében sajnálatos igazság, hogy nekik általában olyan kevés önbizalmuk van, hogy sokszor ez elnyomja az érdekes, egyedi személyiségüket, az önbizalomhiányból pedig megkeseredettség lesz, ami végleg aláássa a társkeresési sikereiket. Ördögi kör.)


Ez a lényeg. Legyen jó a közeledben lenni, legyél olyan ember, aki hiányzik a nőnek, ha nincs vele. Nem kell máson konspirálni. Ha havi 200k-t keresel, és nincs nőd, akkor nem az a baj, hogy nem 300k-s a kereseted. Ha 300k-t keresel, de még mindig sikertelen vagy, akkor nem lenne jobb, ha 400k-t keresnél. Ha 400k-t keresel és még mindig egyedül vagy, akkor nem az a megoldás, hogy abban higyj, hogy 500k-s vagy esetleg 600-700-800k-s fizetéssel már biztos lenne nőd, mert ezt a végtelenségig ki lehetne tolni.


A probléma abban van, amit már leírtam, az ismerősöd pedig azért nem talált senkit, mert egyszerűen nem volt összhangban azokkal, akik ismerkedni próbáltak vele. Lehet, hogy "párkapcsolati befektetésnek" jók lettek volna, hiszen nem lett volna üres az ágya, ráadásul nem is teljes csődtömegek (márpedig frfi szemmel mi más várható egy párkapcsolattól?!) de neki pont a lényeg nem volt meg.


És nem azért, mert holmi multimilliárdos iráni olajmágnás hercegekre vár.

2019. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!