Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők miért nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők miért nem jó nektek egy átlag férfi aki dolgozik és elképzelése van a jövője iránt?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt nő megosztott tartalmaiból idézek:


- Idén is szingli maradtam 🤧.


- mikor régi üzeneteidet nézem amiket írtál nekem (szeretlek stb) akkor elgondolkozom mi történet köztünk 😢


(Srác aki udvarolt ennek a illetőnek jobb nővel jött össze )


- néha elgondolkozom borotvát ragadjak és véget vessék mindennek vagy keljek fel ismét és meglássalak téged vele 😢🤔😫🤷🏻‍♀️



Ismerem tavaly nyár óta ezt a csajt akkor történetesen én voltam kibukva egy szakítást követően és beszélgetünk és próbáltam hatni rá, hogy ez nincs rendjén, hogy így gondolkozik.


Beszélgettünk de befásult részéről a dolog, és ami nem megy azt nem szabad erőltetni ezt tanultam meg a legutóbbi kapcsolatomból azóta kiegyensúlyozott vagyok és az élet egyedül is tud szép lenni.


Ezt a lányt pedig el akartam hívni sétálni vagy hasonló este beszélgetni közben. De nem akkor nem.



2019. márc. 31. 21:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy mocskosak vagytok! és a nagymenőre pályáztok hiába a külsőtök csak 10/5 súrolja akkor inkább szingliként öregedtek tovább..


szóval vicc

2019. ápr. 23. 19:16
 22/24 anonim ***** válasza:
91%
Te beteg vagy. És, az, hogy nem kell egy agybeteg ember, teljesen természetes. Nem bűn az, ha valaki inkább marad egyedül mint egy olyannal legyen, aki nem vonzza és nem szerelmes belé. Ez a normális. Miután rengeteg nő szerelmes átlagos férfiakba, akik meg sem közelítik Brad Pitt vagy más híres férfi szintjét, szerintem nyugodtan elmondhatjuk, hogy nem a nőkkel van a baj. Egyes nőkkel talán, de nem a női nemmel. Viszont veled súlyos baj van, kérdező.
2019. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Sírjál csak 😭


Figyelj rengeteg csaj van a Tinderen aki a gyerekkel pózol, ezt egy nő írta nekem magyarul felcsináltattam magam egy arogáns bunkóval akibe idézőjeles én szerelmes voltam. De megfektette a stílusával a barátnőimet...

és most pótlék apát keresek a gyerekemnek.



Na errre várjál gombot szívi😎 ki is az elmebeteg?🧐🤔


Nem vagytok képesek felismerni milyen élet vár egy “nagymenő” társaságában? Hmm

2019. ápr. 24. 01:12
 24/24 anonim ***** válasza:

És azért mert van ilyen nő is, miért hibáztatod az összes nőt? Sok nem így tesz. Van aki elvált anyuka, de átlagos pasival házasodott és elvált. Mint én is. Semmi nagymenő meg alfa. Te néhány liba alapján a nőket szidod itt, hiszen a kérdésed minden egyedülálló nőre vonatkozik és semmi értelme. Az egyedülálló nők többsége átlagos férfivel jön össze, aki "dolgozik és elképzelése van a jövője iránt" ahogy írod. Csak nem bármelyikkel. Nem akárkivel, hanem valakivel, aki többet jelent neki.

A kérdésed alapján a nő másvalakit szeret. Amíg ebben az állapotban van, ne is ismerkedjen, hiszen nem tudna teljes szívvel egy kapcsolatra koncentrálni. Az meg, hogy téged nem akar, nem jelenti azt, hogy más hasonlóan átlagos, csak épp értelmes emberrel nem jönne majd össze.

2019. ápr. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!