Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti külsejű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti külsejű férfi személyisége tud olyan lenni hogy annyira megszépül hogy egy átlagos nőnél sikere lesz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
ha van pénze simán!
2018. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. Én átlagos jövedelemre gondoltam olyan 170-180 ezer nettó jövedelmnél
2018. nov. 14. 13:51
 3/20 anonim ***** válasza:

Igen. Akinek jó a személyisége és nem zárja el magát, annak van esélye.

De ha bezárkozól, akkor lehetsz fehérnemű modell szépségű, akkor is 0 lesz a társas életed, így a nemi életed is.

2018. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, bocs rosszul olvastam! átlag nőket találhatsz tucatszám, azzal nincs probléma!
2018. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak ha az elmúlt évtizedekben, "magától" alakult olyanná, ami a nőket vonzza, akkor. Ugyanis ezek (szociális és párkapcsolati) KÉSZSÉGEK, azokat pedig kifejleszteni lehet csak, és az nem két perc. Mindazonáltal meg lehet csinálni, csak rengeteg energia és évek kellenek hozzá.
2018. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem ér a személyiség átlag alatti külsővel, tapasztalat. Ha kedves az ember rögtön megy barátzónába, sablon szöveg: "Nem voltál elég rámenős" Ha rámenős, akkor mit képzel, ez így túl gyors. Mindig van valami kifogás, de az igazság az, hogy a külsővel van gondjuk csak ezt sokszor sokan nem mondják ki egyenesen, pedig ez az igazság, a többi csak maszlag. Elég időm volt ezt kitapasztalni, tudom, hogy mit írok.
2018. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Semmit nem ér a személyiség átlag alatti külsővel, tapasztalat."


Ez annyiban igaz, hogy az átlagosan kiábrándító férfi egyéniség, ami idehaza jellemző, valóban senkinek nem kell, ha még a külseje is ronda az illetőnek. A csúf külsőt ugyanis KIEMELKEDŐEN VONZÓ személyiség tudja ellensúlyozni. És mint ahogyan ezt fentebb írtam, ezt TANULNI nem lehet, csak hosszú évek kemény, kitartó munkájával kifejleszteni, mert ezek KÉSZSÉGEK, többes számban, pontosabban egy több készséget felölelő, harmonikusan működő rendszer (ti. maga a vonzó személyiség).

2018. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mint írtam a személyiség semmit nem ér, ha valaki ronda, nem kell mellébeszélni, lepontozhattok akárhogy, ez az igazság.
2018. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A sima, átlag unalmas, fantáziátlan, urambocsá műveletlen ember személyisége jó hogy semmit sem ér. Ha még a külseje is csúf, akkor végképp. Én nem is állítottam mást.

De tudod mit, 66%-os, ha valami problémád van, akkor fejtsd már ki bővebben, hogy te pontosan mit is értesz "személyiség" alatt.

2018. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad vagy szerezz sok pénzt és eggyetlen pillanat alatt nem átlag alatti leszel hanem "érdekes" meg "különleges".
2018. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!