Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti külsejű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti külsejű férfi személyisége tud olyan lenni hogy annyira megszépül hogy egy átlagos nőnél sikere lesz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit ezen kifejteni, egy ronda férfinek bármilyen személyisége lehet, nincs esélye a nőknél.
2018. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Eleve ha egy ronda férfi megy oda egy nőhöz, másodpercek alatt elküldik, így hogy bizonyítsa, hogy milyen is a személyisége? Ha tovább próbálkozik azt meg zaklatásnak veszik. Ennyit erről. Nem egy olyan esetnek voltam tanuja, hogy a lányok, nők összejöttek valami suttyó, bunkó taggal, csak mert milyen helyes. Ennyit erről, meg az esti mesétekről a személyiségről. Használható tanácsot próbálnátok meg adni egyszer, vagy leírni az igazat, hogy valóban egy jóképű férfinak sokkal szívesebben vesszük a közeledését, egy ronda örüljön, ha szóba állunk vele.
2018. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Magyarul, megint maszatolsz, mert nincs egyetlen elfogadható érved sem.
2018. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#11:


[link]

2018. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es! Odaült a nő egy kép erejéig, de nagy kaland, de jó!
2018. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hiába beszélek, hogy ha valaki ronda, akkor esélyes sincs, tehet akármit, csak hajtogatják a magukét. Feladom, ez reménytelen, valami agymosáson eshettek szegény ember társaim, a nők meg egyszerűen nem akarják beismerni, hogy jó külsővel kb. 15 milliárdszor több az esélye náluk az embernek, mint rondaként.
2018. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék: a nővel 1986 óta vannak együtt. Ennyit erről, muhaha.

2018. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, hogy belinkeltél egy hírességet, akivel összejött egy nő, de nagy koponya vagy "muhahaha". Majd ha a szomszéd ronda Döncikét, vagy Dezsőkét, teljesen mindegy, linkeled be egy nővel az oldalán, akkor azt mondom, hogy van egy szikrányi igazság ebben a személyiség maszlagban, de amíg ez nem történik meg, addig ne szólj bele olyan dolgokba, amiről nem sok fogalmad van.
2018. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sikeres haver lesz belőle igen .
2018. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült 2:0 idáig, a legutóbbi csajszit is csak a piás énem vonzotta és mikor nem ittam akkor megismert és jóformán lekoptatott. De nem merte a szemembe mondani a valós igazat, hogy nem tetszem neki.


Egyébként a Tinder megmutatja, a nők 80% igényeit figyelj én ott még semmit nem értem el.


Már felkészültem, arra is hogy totál egyedül maradok és tudom megnyugtatott ez a tudat és nem érdekel.

2019. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!