Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők miért nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők miért nem jó nektek egy átlag férfi aki dolgozik és elképzelése van a jövője iránt?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt nő megosztott tartalmaiból idézek:


- Idén is szingli maradtam 🤧.


- mikor régi üzeneteidet nézem amiket írtál nekem (szeretlek stb) akkor elgondolkozom mi történet köztünk 😢


(Srác aki udvarolt ennek a illetőnek jobb nővel jött össze )


- néha elgondolkozom borotvát ragadjak és véget vessék mindennek vagy keljek fel ismét és meglássalak téged vele 😢🤔😫🤷🏻‍♀️



Ismerem tavaly nyár óta ezt a csajt akkor történetesen én voltam kibukva egy szakítást követően és beszélgetünk és próbáltam hatni rá, hogy ez nincs rendjén, hogy így gondolkozik.


Beszélgettünk de befásult részéről a dolog, és ami nem megy azt nem szabad erőltetni ezt tanultam meg a legutóbbi kapcsolatomból azóta kiegyensúlyozott vagyok és az élet egyedül is tud szép lenni.


Ezt a lányt pedig el akartam hívni sétálni vagy hasonló este beszélgetni közben. De nem akkor nem.



2019. márc. 31. 21:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"a férfiakra, akiknek a kapcsolat minőségénél általában fontosabb, hogy egyáltalán legyen kapcsolatuk"


Olvastam egyszer egy cikket, hogy a nők ezért kezdeményeznek gyakrabban válást. A férfiak a rossz házasságban is elégedettek, a nők nem.

2019. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Teljesen jó egy átlagos férfi, de nem akármelyik, hanem olyan, akivel összeillünk. Másféle nem kell.A tízes amúgy tökéletesen kifejtette.
2019. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez a "jó nekem akárki, BÁRKI, csak szex legyen" annyira nem jellemző a nőkre. Netes fórumokon is gyakran akkor látni már a férjet tanácsot kérni, mikor a felesége nem adja már oda a nunit, pedig a probléma általában nem ott kezdődött el.
2019. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
B.P.-nek bármikor összejönne ez van mert vonzó..tudod a szerelemhez vonzás kell ha nincs akkor nincs kapcsolat sem mert ma már nem nyomja a társadalom ezt a nők felé..ennyi..nincs vonzás ezt kéne megérteni..amúgy ismerek egyedülálló nőket és egyik sem sír ahogy kifejtetted..
2019. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, 10# mondtál valamit női szemmel, de azt ugye tudod, hogy nagyon nehéz boldognak lenni ebben a bonyolult világban?


És az, hogy egy nőt 10 óra meló után megnevetes minden nap mond kinek van hozzá ereje, hmm .


Semmi sem jó nektek, mély érzelmek? legyetek akkor egyedül, ismerek pár 35+ korosztályi nőt akik éppen ezért vannak egyedül és amikor isznak sírnak mint a fene.

2019. ápr. 1. 20:33
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, inkább sír egyedül, mint olyannal legyen, akivel nem illik össze, akivel nem szerelmesek egymásba. És ez a normális, hogy őszinte legyek.
2019. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

Érdekesekt ír a 10-es.



Egyrészt, azért nem teljesen igaz, hogy a férfiak ne lennének válogatósak, mert egy üres ágynál bármi jobb. Én már kifejezetten normális nőket utasítottam el amiatt, hogy úgy éreztem, nincs meg valami (más kérdés, hogy meg is bántam utána, de nagyon).


Másrészt érdekes, amit írsz a vonzódásról:



"Próbáljátok itt kalkulálni éveken keresztül, hogy mit kell vajon felmutatni ahhoz hogy legyen nőtök,



Ez a lényeg. Legyen jó a közeledben lenni, legyél olyan ember, aki hiányzik a nőnek, ha nincs vele. "



Tudod, az a mi problémánk ezzel, hogy nem tudunk vele mit kezdeni. Ez, hogy "legyen jó a közeledben lenni" semmi konkrétat nem takar igazából. A másik meg az, hogy látjuk azt, hogy bizonyos férfiak válogathatnak a nőkben. Tehát bármennyire is gáz szerinted a kalkulálgatás, azért tesszük, mert mi férfiként rálátunk arra, hogy minden, szerintetek misztikus jelenség mögött van valami számszerűsíthető, banális igazság. A humor mögött pl. az, hogy a humor magabiztosságot és magas érzelmi stabilitást sugall. De ettől még pusztán humorosnak se feltétlenül elég lenni, mert ha mellette nem vagy magas és izmos, akkor megint észrevétlen leszel a nőknek. Lehet, hogy szerinted minden eseti és kiszámíthatatlan, de mi a másik oldalról látjuk, hogy elég jól behatárolható kritériumok mentén válogattok. A humor mögött egyébként hozott dolgok vannak szerintem nagyrészt. Van haverom, aki kicsattan az élettől, és tényleg semmi extra nincs benne, sőt, kifejezetten lustának mondanám, mégis 10/10-es nője van. Egyszerűen annyit tud, hogy jó helyre született, megtanulta a humort és a lazaságot az apjától, az egész családja jófej, és tele volt jó barátokkal. Nekem meg aggódós meg érzelmileg megközelíthetetlen szülők jutottak, és szar suliba jártam, ezért elidegenedtem a barátaimtól. Ilyeken múlik. És ezt mi látjuk, tudjuk. Nem misztikus erők munkálnak a háttérben. Egyszerűen annyi, hogy ti is az élet nyerteseire pályáztok, mint mindenki.



"A probléma abban van, amit már leírtam, az ismerősöd pedig azért nem talált senkit, mert egyszerűen nem volt összhangban azokkal, akik ismerkedni próbáltak vele."


Ez nem összhang kérdése. Általában az szokott lenni, hogy a férfi annak a nőnek jön be, aki neki nem, és annak meg nem, akit kinézett. Minden férfi arra törekszik, hogy nyerő legyen a vonzó nőknél. A vonzó nőket meg bizonyos tulajdonságok és bizonyos fajta férfiak vonzzák. Ennyi a sztori. Nincs benne semmi misztikum.

2019. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A nők túl szigorúak. 15 mp alatt ha nem kápráztatod el, esélytelen leszel.
2019. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

10/10-es nő... mondjuk itt a bibi.


A humorról eddig pont azt hallottam, hogy minden humorista mögött tragédiák vannak, nem magabiztosság. Én is humoros vagyok, és messze nem vagyok magabiztos.


Pont az a baj, hogy az emberi tényezőt veszitek ki a szerelemből az elemezgetéssel. Csak adatokat láttok, de nem tudjátok, a másik mit érez. Ti sem látjátok a másik oldalt.

2019. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, hogy olvastam Brad Pitt interjút, amiben elmondta, hogy amíg nem lett híres színész, nem volt barátnője és a kutyának sem kellett úgymond. Miután lett della és rivaldafény, nők ezrei bálványozzák. Akkor hogy is van ez?
2019. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!