Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne az élet ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne az élet ismerkedési szempontból, hogyha a nők is rá lennének utalva a férfiak megszólítására, a hirtelen adódó ismerkedési helyzetekre?

Figyelt kérdés
Sok nő nem tudja ezeket normálisan kezelni, meg eleve nem is szereti, ha idegen férfiak megszólítják. Ez részben érthető is. Nem is lehet itt soha olyan kérdést olvasni nőktől, hogy vajon hogyan lehetne férfiakat megszólítani. De vajon mi lenne, hogyha ők is ugyanúgy rá lennének sokan utalva, mint a férfiak, függetlenül attól, hogy meg merik-e tenni vagy nem. És vajon akkor is ilyen rossz lenne a véleményük erről? Ugye, az ember már csak olyan, hogy hajlamos olyan dolgokat kritizálni, amiben ő maga nem szenved, és nincsen rászorulva.
2019. ápr. 8. 08:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha tetszel nekik jeleznek, rengeteget buliztam, rengeteg mindent láttam, ugyanúgy oda vannak a férfiakért, mint a férfiak a nőkért, aktív, domináns kezdeményezést viszont a legtöbbtől ne várj, nem tengenek túl a tesztoszterontol, ők a passzív fél elvileg.
2019. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#9 Itt nem az általad leírt helyzetekről van szó, pont arról szól a kérdés, hogy mit tennének a nők , hogyha nem lenne semmi ilyen lehetőségük. Én teljesen megértem az egyes hozzászólót. Egy idegenről sajnos csak úgy lehet megtudni, hogy van-e benne nyitottság, ha megszólítják. Nyilván nem azokra gondolok, akik sietnek vagy fülhallgató van a fülükben.


#10 Hogyha neked könnyű az ismerkedés, meg összejönni valakivel, akkor nincs miért ide írnod. De tudom én azt nagyon jól, hogy az igazi nagy nehézségek mikor jönnének.

2019. ápr. 8. 09:29
 13/31 anonim ***** válasza:
93%
Még valami, engem mint selejtet, találtak már meg régen ilyen karakanabb nők, hidd el nem jó, én mindent megadnek azért ha normális férfiként kezdemenyezhetnek és esélyem lenne egy bájos, passzív lánynál.
2019. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#11 hát látod, szerintem ratapintottál a lényegre, "nem teng túl bennük a tesztoszteron". Itt lehet a kutya elásva, nem hajtja őket ez a belső kényszer, vágy, vagy pedig ha igen, akkor is előbb-utóbb úgyis odamegy hozzájuk egy férfi.
2019. ápr. 8. 09:35
 15/31 anonim ***** válasza:
73%
Kinek lenne jobb? Szerinted olyan jó érzés 100 pasit visszautasítani mert nem jön be nekem? Ugyanolyan rossz érzés mint amikor 100 kosarat kapsz. Nem hinném hogy valaha is rá lennék szorulva hogy leszólítsak pasikat, mert ha ezt kéne tennem, akkor meg nem tudnám pasinak tekinteni az illetőt, így meg minden érdeklődésem elillanna, akkor meg minek szólítsam le?
2019. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#14 Persze, én is erre vágyok. De neked mi nem volt jó abban, amikor nő kezdeményezett?
2019. ápr. 8. 09:39
 17/31 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, van bennük vágy, de ők nők nem fogod fel? Passzív, gyengédebb fél.
2019. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Én ha férfi lennék akkor is az általam írt helyzetekben kezdeményeznék. Sokkal energia takarékosabb. Mi alapján szólítasz le egy lányt a buszmegállóban? Legfeljebb mert nem néz ki rosszul ettől még ha ad is egy esélyt minimális az esélye hogy egyezni fognak a terveitek a jellemetek stb. Míg ha valakivel spontán tudsz kapcsolatba lépni van időd eldönteni tetszik e a meta és verbális kommunikációja hasonló e a humorotok eshet szó minden kötöttség nélkül olyan dolgokról is amikből tudsz következtetni a jellemére terveire és ha úgy látod érdekel és ő se teljesen semleges akkor hajrá. Azért mert egy ellenkező nemű melléd áll a buszon szerintem semmi okod nyaggatni. Legalábbis én biztos nem tenném akkor se ha a nő dolga lenne a kezdeményezés talán pont azért mert tudom milyen a másik oldalon állni.
2019. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
69%
Aztán meg jön a sirám, hogy nem érzitek magatokat férfinak mellette, mert a kezeteket is ő kérte meg. Nem, nem lenne jobb. Ez így jó. A férfi legyen férfi, hodító lovag, a nő pedig melegszívű, otthonteremtő.
2019. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én nőként nem vagyok beszari kezdeményezni, ha valakinél kezdeményezni akarok, kerültem már hülye helyzetbe is, túléltem. Viszont vannak férfiak, akiknek egyszerűen a büszkeségüket sérti, ha a nő kezdeményez, sokszor könnyűvérűnek, felajánlkozásnak veszik a női kezdeményezést, és ítélkeznek, a másik véglet meg olyan tejbetök, hogy akkor sem kezdeményezne, ha az utolsó férfi lenne a földön. Tegyél igazságot...
2019. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!