Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne az élet ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne az élet ismerkedési szempontból, hogyha a nők is rá lennének utalva a férfiak megszólítására, a hirtelen adódó ismerkedési helyzetekre?

Figyelt kérdés
Sok nő nem tudja ezeket normálisan kezelni, meg eleve nem is szereti, ha idegen férfiak megszólítják. Ez részben érthető is. Nem is lehet itt soha olyan kérdést olvasni nőktől, hogy vajon hogyan lehetne férfiakat megszólítani. De vajon mi lenne, hogyha ők is ugyanúgy rá lennének sokan utalva, mint a férfiak, függetlenül attól, hogy meg merik-e tenni vagy nem. És vajon akkor is ilyen rossz lenne a véleményük erről? Ugye, az ember már csak olyan, hogy hajlamos olyan dolgokat kritizálni, amiben ő maga nem szenved, és nincsen rászorulva.
2019. ápr. 8. 08:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%
Igen, egyértelműen! Legalább is megismernék milyen érzés az amit a férfiaknak nap mint nap át kell élniük: elutasítás
2019. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

A 21. században már nagyon sok nő kezdeményez, csak ezek közül kevesen jönnek ide rinyálni.

Az udvarlás mindig is a férfiak, hímneműek dolga volt, evolúciós szakasz. Ugyanúgy, ahogy pl. a nő szüli a gyereket, a nő menstruál..stb. Mind a két nemnek meg vannak a maga feladatai.

Persze, ez mára a 21. századi felgyorsult világban felborult, cserélődnek.

2019. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Szóval az őznek nőjön aggancsa és kakaskodjon...?
2019. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Már megint egy kesergés...

Lehet meglepő, de a nők is szoktak kezdeményezni. Hadd ne számoljam meg, mennyi visszautasítást kaptam eddig.

2019. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#3 Nem erről van szó, hanem csak képzeljük el.


#2 Azért nem jönnek ide panaszkodni, mert még mindig elég kevés nő kezdeményez szerintem, másrészt meg a férfiak véleményem szerint nem olyan elutasítóak, ha nők kezdeményeznek náluk, mint fordítva. Így ők alig szembesülnek ezzel a dologgal, hogy milyen, amikor valakit elutasítanak, ezért nem járnak ide fel ezzel a problémával.

2019. ápr. 8. 08:56
 6/31 A kérdező kommentje:
4: tudom, nem arról van szó, hogy nem szoktak egyáltalán. És azt is tudom, hogy a kérdéseknél a kivételek hajlamosak megjelenni, ami persze nem baj. De ha ez kesergés, nem muszáj olvasni.
2019. ápr. 8. 08:59
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Elképzeltem, hogy utánam fütyül egy nő, vagy rámdudál... :D

Csinálják, de iszonyat finoman, elég egy halvány mosoly, hogy vegyük a lapot, itt lépni kell! ;)

2019. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Mindig elgondolkodtatnak az elsőhöz hasonló válaszok. Te tényleg napi rendszerességgel próbálkozol? Miért? Minden nap találkozol olyan lánnyal aki megfog? Ez arra utal hogy neked elég egy jó segg vagy még az se kell?

Ez a hatalmas gond az itt nyígókkal. Kényszeres ez a viselkedés.

Ami engem illet nekem mást jelent a hirtelen adódó ismerkedési helyzet azt hiszem. Számomra ez a kifejezés azt takarja hogy valahol valamiért "meglepetés szerűen" olyan helyzetbe kerülök egy számomra vonzó vagy érdekes ellenkező neművel ahol kommunikálnunk kell és megismerkedünk. Ilyen lehet egy utazás pl vagy egy tovább képzés egy közös hobbi és még valószínűleg millió helyzet. Nekem a buszmegállóban mellém állt egy lány akinek véletlenül otthon maradt a fülhallgatója így "védtelen" nagyon nem a hirtelen adódó helyzet főleg ha a lány látványosan nem nyitott.

Nekem nem magával a buszmegállóban leszólítással van egyébként bajom hanem azzal amit sok esetben sugall. Azzal amiről az 1. ír hogy ő naponta szinte bárkit leszólít. Ha csak azt szólítaná le aki jelzi hogy nyitott az ismerkedésre nem lenne mindig elhajtva. Ez a mentalitás a gond és akaratlanul is ez jut eszébe az embernek ha valaki csak úgy minden előzmény nélkül odajön

2019. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#7 Nyilván nem az ilyen kultúrálatlan dolgokra célzok, de ha jól nézne ki, akkor lehet, hogy odamennék egy ilyen nőhöz is, nem kizárható, hogy adnék neki esélyt.


A mosoly az még nem egyértelmű, meg helyzetfüggő is. Én a szóbeli megszólításra célzok. A mosolygás az félreérthető, piszkosul pórul lehet vele járni.

2019. ápr. 8. 09:10
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy nagyon elterjedt, mégis nagyon naiv és szűk látókörű gondolat, azért, mert nem a párkapcsolatra, hanem csak az ismerkedésre fókuszál. Pedig az ismerkedés csak egy egészen rövid, pontszerű dolog ahhoz képest, amit egy akár egész életen át tartó párkapcsolat jelent.


Akik így keseregnek, azt hiszik, hogy csak az igazságtalan "párkapcsolati piac" az, ami visszatartja őket, és ha valami trükkel át tudnák ugrani azt, akkor máris révbe érnek, megcsinálták, kész. De arra nem gondolnak, hogy mi következik az ismerkedés után. Nem gondolnak bele, hogy akinek már az ismerkedés is legyűrhetetlen akadályt jelent, annak esélye nincs megfelelően kezelni egy párkapcsolatot, mert az első felmerülő problémánál elvérzik, vagy ugyanúgy csalni próbál, mint azt ismerkedéskor tenné.


Ismerkedni könnyű. Összejönni valakivel könnyű. Együtt élni és együtt maradn valakivel, na, abban van a meló, az nehéz. Ha már az ismerkedésnél is inkább a valóságot próbálod meghajlítani ahelyett, hogy felnőnél és felelősséget vállalnál, akkor csúnyán meg fogsz lepődni nem sokkal azután, hogy véletlenül összejössz valakivel.

2019. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!