Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne az élet ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne az élet ismerkedési szempontból, hogyha a nők is rá lennének utalva a férfiak megszólítására, a hirtelen adódó ismerkedési helyzetekre?

Figyelt kérdés
Sok nő nem tudja ezeket normálisan kezelni, meg eleve nem is szereti, ha idegen férfiak megszólítják. Ez részben érthető is. Nem is lehet itt soha olyan kérdést olvasni nőktől, hogy vajon hogyan lehetne férfiakat megszólítani. De vajon mi lenne, hogyha ők is ugyanúgy rá lennének sokan utalva, mint a férfiak, függetlenül attól, hogy meg merik-e tenni vagy nem. És vajon akkor is ilyen rossz lenne a véleményük erről? Ugye, az ember már csak olyan, hogy hajlamos olyan dolgokat kritizálni, amiben ő maga nem szenved, és nincsen rászorulva.
2019. ápr. 8. 08:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

#12:

>Hogyha neked könnyű az ismerkedés, meg összejönni valakivel, akkor nincs miért ide írnod.


Ezt jól végiggondoltad? Csak azoknak a válaszára vagy kíváncsi, akik pont olyanok, mint te? Akkor miért írsz ki kérdés? Úgyis csak megerősítenek bármiben, amit gondolsz, nem fog segíteni. Úgyhogy pont fordítva: ha nem érdekel annak az embernek a tanácsa, aki simán elboldogul olyan helyzetekben, amelyek neked problémát okoznak, akkor nincs miért ide írnod.


>De tudom én azt nagyon jól, hogy az igazi nagy nehézségek mikor jönnének.


Ha tudod, akkor inkább foglalkozz azokkal. Ahhoz, hogy kezelni tudd a párkapcsolati problémákat, önismeretre, felelősségre, kommunikációs készségre, integritásra, humorra és empátiára van szükség. Ha ezek megvannak, az ismerkedés akadályai triviálissá válnak. Ha ezek nincsenek meg, akkor teljesen felesleges imserkedni, mert nincs semmi az ismerkedésen túl.

2019. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#15 Ti nők mindig tudtok valami meglepőt írni, de olyan dolgokat, ami már hihetetlen. Mi az, hogy nem tekintenéd férfinak a férfiakat, ha rá lennél szorulva a megszólításukra? Az, hogy te milyen helyzetben vagy, vagy pedig lennél, ahhoz mi köze van a férfiaknak? Ezt nem értem. Meg az is furcsa, hogy a sok megszólítóból egy sem volt normális.


#18 Amiket írtál, azok pont nem spontán helyzetek. Az a spontán, amiről a kérdés szól.

Szóval, ha te lennél ebben a helyzetben, még akkor sem próbálkoznál, mert hát nem, akkor inkább lennél egyedül.


#19 Nem jönne semmilyen során


#20 Akkor te is ritka kivétel vagy. Az egy dolog, hogy te mersz, de itt a kérdésben nem a férfiak bátorságáról van szó. Ezzel az erővel a nők nagy részét is "tejbetöknek" lehetne hívni.

2019. ápr. 8. 11:39
 23/31 A kérdező kommentje:
#19 sirám, ezt akartam írni
2019. ápr. 8. 11:40
 24/31 anonim ***** válasza:
Igen, sok a tejbetök, sok, aki nem mer megtenni valamit, akár úgy, hogy régi álma, de valami gátolja. Tisztában vagyok vele. 22 évesen elegem lett abból, hogy másokra várok, ha el akarok valahova jutni, csak mert másoknak megalszik a tej a szájában, mire eldöntik, és elindulnak, ezért elkezdtem egyedül utazni, egyedül kijárni rendezvényre, úgy, hogy közben a szüleim ahol csak tudtak, a sarkamban voltak, így a társkeresés nem ment simán, mert ki akar egy koloncot a nyakába, de ez, hogy én elindultam és a sarkamra álltam, azon túl, hogy élvezem, egyfajta lázadás is volt a szüleimmel szemben, rengeteg veszekedés árán évekig, csak tudod, ha én ezt akkor nem kezdem el, akkor mellettük pusztultam volna meg vénlányként. Ők nem akarták elvágni azt a képzeletbeli köldökzsinórt, én megtettem. Nem volt békés, nem érdekel. Kezdeményezek is, ha akarok, amilyen családdal megáldott az ég, nem omlok össze, ha hülyét csinálok magamból, egy darabig szar, de az élet megy tovább, és tanulok belőle, vagy jót röhögök a másikon. Viszont kezdeményezés címén olyanra gondolj, hogy nem random idegenekkel próbálkozok folyamatosan. Azt én sem díjazom, mert akkor az van a fejemben, hogy vajon hányadik random ember vagyok számára, és nem is én érdeklem, csak éppen van rajtam lyuk, nagyon lehet ám érezni, ha valaki nem téged akar, csak legyen már valaki alapon erőlködik. Azért nekem annyi nem elég, hogy pasiból van és egy fokkal szebb az ördögnél, keresem a lehetséges közös pontokat, témákat, ha rendezvényen vagyunk, az már egy közös pont például, akkor is beindul a beszélgetés, ha nem társkeresős ismerkedés a cél, mert a helyszín, a helyzet, a program adja a témát, a lehetőséget, társkeresőn meg erre jó az adatlap, vagy a megfelelő fotók, sőt, társkeresőn nem csak a saját kritériumaim szerint szűrök, hanem a másik fél kritériumai szerint is, nekem például vannak háziállataim, akinél ez kizáró tényező, az kuka, de volt, aki azzal keltette fel a kíváncsiságomat, hogy olyan fotója volt fent, ami olyan helyen készült, ami nekem is bakancslistás, vagy már jártam ott, és felismertem a helyszínt, például a műtermi fotókkal nem nagyon tudok mit kezdeni, profi, persze, de valahogy nem ide való, vagy aki mondjuk a korosztályomban (30-as) érettségi tablóképet tesz ki, és aktuálisat nem, az is fura, ja, és a kedvenceim, akiket alapból figyelembe sem veszek, azok, akik azt írják a bemutatkozóban férfiként, hogy "várom a jelentkezőket, írj..." és társai vagy "nem tudok mit írni magamról" - én regényt tudnék írni, csak azt senki nem olvassa el, aki nem tud pár mondatot írni magáról, amit fontosnak tart, azzal elég nehéz lesz elindítani egy beszélgetést, ha semmi támpontot nem ad, amin elindulhatnánk. És ez amúgy mindkét nemre vonatkozik, ja, és még egy harmadik kedvencem van, aki a csalódását fogalmazza bele a bemutatkozóba, nem akarok én senkit meggyőzni arról, hogy nem mindenki olyan szemét, mint akivel eddig dolga volt, nem vagyok pszichológus. :-)
2019. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Értem. Ez nagyon jó, ha te oda mersz menni valahol férfiakhoz ismerkedést vagy beszélgetést kezdeményezni. Érdekes, én pont a nők bemutatkozásában olvastam rengetegszer ilyeneket, amiket idéztél.
2019. ápr. 8. 14:44
 26/31 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mind a két oldalon ez megy fent a társkereső oldalakon.
2019. ápr. 8. 14:45
 27/31 anonim ***** válasza:

Ha ott vagyok egy rendezvényen vagy csoportos utazáson, nem ismerkedési céllal kezdek beszélgetni másokkal, éppen ezért nincs is tétje a dolognak, nincs görcsösség, megjátszás, kényszer, és vagy alakul tovább, vagy nem. Ez így nem célzott ismerkedés, mint társkeresőkön, de a közös érdeklődés adott.

Társkeresőkön igen, mindkét nemnél ott van ez a jelenség, csak te gondolom nem nézegeted férfiként a férfiak adatlapjait. :-)

2019. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Egyöntetűen igen a válaszom.
2019. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

27: persze, nem nézegetem, és emiatt lepődtem meg egy kicsit. :-) De ha mondjuk nem sikerülne semmi ezeken az alkalmakon, amiket írtál, ahová, amikre járni szoktál, és a társkeresőkön sem jönne össze semmi, akkor azért jobb híján csak megpróbálkoznál valahol utcán, járműveken, boltokban valami helyes srácot megszólítani nem? Ha már ennyire bátor lány vagy, mert a kérdésem kimondottan az ilyen helyzetekre vonatkozik, amikor sehol máshol nem sikerül semmi:-)



28: na, ezt jó olvasni végre

2019. ápr. 8. 18:57
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb akkor lenne, ha mind a két nem nyugton maradna a seggén és végre, szépen, lassan kihalna az emberiség. :D
2019. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!