Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, már 10 éve próbáltam ismerkedni lányokkap, de 3 éve a kb. 20. csaj után feladtam a keresést, és eldöntöttem, hogy inkább a munkában leszek sikeres, inkább a karrieremet építem, és nem érdekelnek már a csajok, párkapcsolatot sem szeretnék, és később családot gyerekeket sem.


Viszont a múlt héten, egy igazán szép nő ismerősöm bevallotta, hogy nagyon odavan értem. A probléma ott van, hogy ennyi sikertelen próbálkozás és beletörődés hatására már nem látom egy párkapcsolat értelmét, másrészt gyereket sem szeretnék később, akinek meg bejövök, az tuti akarna majd. Na meg szívesen foglalkozok a munkámmal, végre van egy nagyon jól fizető állásom.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Szerintetek mit tegyek?



2019. márc. 27. 04:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nehéz döntés,és Te magad találod meg rá a választ.


Soha nem mentem rá ennyire,hogy most görcsösen igen is párt keresek magamnak.Jön az magától.Sokszor akkor amikor nem is számitasz rá.


Neked kell tudni,hogy letudod e élni az életed úgy,hogy a munkának szenteled.

2019. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kell,akkor nem kell.Akkor ugye nincs is min gondolkodni....De azért átgondolandó,hogy azért gondolkodsz így,mert azt hitted sose lesz senki,de titkon vágysz rá,vagy tényleg nem.Nehogy 2 év mùlva pénzben úszkálva azon kapd magad,hogy egyedül magdra elverni a pénzt sz#rt sem ér.Én azért megpróbálnâm a helyedbe.Azzal még nem vesztesz semmit.
2019. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!