Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok fel vannak háborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok fel vannak háborodva, hogy fb-on ismerősök bejelölik, mert ő aztán nem ismerkedik neten, pláne nem fb-on, akkor mit kellene csinálni, kövessem az utcán, és szólítsam le, már ha hajlandó kivenni a fülhallgatót a füléből?

Figyelt kérdés

Ugye a "nem kérek privit" az alap. Ezen felül ki van írva, hogy ismeretlenek ne jelöljenek. Tényleg tetszene neki, ha mivel kiposztolja, hol dolgozik, ezért megvárnám a munkahelye előtt, és leszólítanám? Ha posztolja, hogy hová jár kondiba, akkor ott is megkereshetem? És ilyenkor tagadjam le, hogy amúgy neten láttam, hanem tegyek úgy, hogy épp most véletlenül belebotlottam, és megtetszett? Hol húzódik a határ az idegenekkel való ismerkedésben? Csak azzal ismerkedhetek, akit még sose láttam neten, csak kocsmában két sör között?

28F


2019. márc. 14. 13:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
8%
Baxd fejbe őket egy bézbóz ütővel, azt majd észreveszik. Ha jól eltalálod, akkor biztos nem tud elmenekülni. :D F
2019. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Amúgy nem muszáj fb-on kiírni a munkát, de rákeresel az illetőre linkedinen, és ott nemcsak a mostani, de az összes korábbi munkahelye, iskolája is ki van írva. Nem mondom, hogy a linkedinen kell csajozni, de a megvárom a munkahelye előtt ott is működhet. Bár ilyet sose tennék, ehhez szerencsére nincs tököm, csak jó elképzelni.
2019. márc. 14. 14:56
 23/35 anonim ***** válasza:
78%
Te inkább sehol se ismerkedj a torz lelkivilágoddal, kérdező.
2019. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
14:38 azt hogy csinálod, hogy nem ír idegen? Évekkel ezelőtt elvették ezt a lehetőséget, írhat engedélykéréseknél lesz, de arról is jön jelzés, ugyanúgy bepofátlankodik az üzenete. Inkább levettem a képemet, meg már nem szóltam senki posztjához...mert ismerős ismerőse se kell,h ogy rám hajtson
2019. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező;


Ne hallgass az itt megjelent önmagukat érinthetetlennek tekintő királykisasszonyokra; ők is ugyan olyan büdöset szarnak, mint bárki más; valamit őket is unja már valaki. Szóval ha tetszik valaki; akkor írj rá és mondd el neki. Aki ezt zaklatásnak veszi, az menjen és terelje polgári peres útra; hogy hozzá mertek szólni őfelségéhez. Pont mindenki le fogja szarni, ahogy azt kell is egyébként.

2019. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%
"de rákeresel az illetőre linkedinen, és ott nemcsak a mostani, de az összes korábbi munkahelye, iskolája is ki van írva." - Hát, nekem nagyon el van hanyagolva a linkedin profilom, ha valaki abból akar tájékozódni, az nagyon nem lesz képben. :-D
2019. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nézd meg amit az ötös válaszoló hölgy irt. A csajok 80-90%-a így gondolkodik.

Semmi mást nem kell csinálni, mint ha megvarod a munkahelye előtt, (ha lenne hozza tokod) s úgy állítod be a szituációt, mintha tok véletlen lenne. Én is ezt csinálom, azzal a különbséggel, hogy nem szoktam nyomozgatni, van rengeteg csaj az utcán.


Amúgy Íme a kedvenc listám, ha esetleg valamit kihagytam szóljatok:

- nem ismerkedek a munkahelyen, mert ciki lenne, ha beszelnenek rolunk a kollegak, meg hazi nyul..

- Nem fogok az utcan leallni, kanos pasikkal beszelgetni meg ha ugy nez ki mint Brad Pitt akkor se

- Nem azert megyek a szorakozohelyre, hogy kanos pasik felszedjenek/leszolitsanak

- Azert nem megyek el a tanctanfolyamra mert rengeteg kihezett pasi csak azert megy le, hogy vegre igazi nohoz erhessen

- A tarskeresore nem megyek mert ott, csak hazas, es kanos

2019. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
18%

Na végre, 25-ös, ez a beszéd! Alacsony a százalékpont, de hát mint tudjuk, az igazság fáj.


Egyébként már én is akartam írni egy listát, hogy mik azok az ismerkedési lehetőségek, amelyek nem tetszenek Ő Királyi Hercegfelség Kisasszony Ladyjeinek.


Én azon is behalok egyébként, hogy "hiszek a véletlen találkozás erejében". Hát basszusgitár, egyszer, először nem mindenki idegen a másiknak? Ha valahol, akár az utcán vagy járművön megszólítják őket, boltban, az szerintem a véletlen találkozás netovábbja, vagy ha rájuk ír valaki facebookon. De nem, ezek sem kellenek Ő Királyi Hercegfelség Kisasszony Ladyjeinek.


Szerintem ezekkel még a Chuck Norris sem tudna megismerkedni!

2019. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
18%
Kedves #28:) Köszönöm, örülök; ha egyetértesz. Valóban fáj az igazság; - és ahogy Te is utalsz rá -, nem fogom/fogjuk erősíteni azt, hogy piedesztára emeljük Ökegyelmüket. Egyébként hozzátenném, hogy a közöny a legjobb taktika. Nincsenek csajozási problémáim hálistennek; de a közönyt irtó rosszul viselik. Mi az, hogy nem kellek neki? No ezért mindent megtesznek. Szóval egy finoman lekezelő stílus sokszor többet ér náluk, mintha a saját kedves éned adnád. Az kell mindig nekik, aki elérhetetlen. Akárhogy is néz ki; akit úgy éreznek, hogy nem kaphatják meg. Az már dühíti őket, hiszen rendkívüli módon bántja azt a bizonyos ego-t.
2019. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem, ez rohadtul nem így működik. De hiába is írjuk, mert itt egyes agyatlan fickók úgy tűnik majd megmondják a tutit.

De mégis segítek:

Ha valakivel megismerkedek egy buliban, edzésen, hobbi közben, baráti társaságban, kialakul egy beszélgetés amit tovább lehet vinni és kiderül, tényleg érdekel-e. Ha leszólítasz, nincs más eszközöm és külső alapján elküldelek a fenébe. Ismeretség útján kevésbé vonzó külsejű férfivel is összejövök, ha olyan a stílusa, személyisége, de ez egy leszólításnál nem fog kiderülni. Nos,döntsd el, neked melyik jön be.

2019. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!