Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok fel vannak háborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok fel vannak háborodva, hogy fb-on ismerősök bejelölik, mert ő aztán nem ismerkedik neten, pláne nem fb-on, akkor mit kellene csinálni, kövessem az utcán, és szólítsam le, már ha hajlandó kivenni a fülhallgatót a füléből?

Figyelt kérdés

Ugye a "nem kérek privit" az alap. Ezen felül ki van írva, hogy ismeretlenek ne jelöljenek. Tényleg tetszene neki, ha mivel kiposztolja, hol dolgozik, ezért megvárnám a munkahelye előtt, és leszólítanám? Ha posztolja, hogy hová jár kondiba, akkor ott is megkereshetem? És ilyenkor tagadjam le, hogy amúgy neten láttam, hanem tegyek úgy, hogy épp most véletlenül belebotlottam, és megtetszett? Hol húzódik a határ az idegenekkel való ismerkedésben? Csak azzal ismerkedhetek, akit még sose láttam neten, csak kocsmában két sör között?

28F


2019. márc. 14. 13:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem háborodtam fel ilyenek, törlöm a visszaigazolást és kész. Van párom, nem akarok ismerkedni.
2019. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

10: ma pont láttam egy szép lányt a metrón, csak sajnos fülhallgató volt a fülében. Mindketten munkába mentünk, a jó hír, hogy ugyanott szálltunk le, csak ő másfelé ment. Semmi esély nincs máshol megismerkedni vele, mert nem tudok róla semmit, csak ebben az 5 percben. Mégis nem biztos, hogy pont reggel munkába menet akarja megtalálni élete párját, főleg ha zenét hallgat és telefont nyomkod.

Amúgy nem látom, ennél miért jobb, ha társaságban ismerkedek, lehet ott is elutasító az illető.

2019. márc. 14. 14:07
 13/35 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk engem az is ugyanúgy irritálna, hogy egyszer láttál a metrón és én vagyok álmaid nője. Mégis miből döntötted el? Megdugnál, ok, mert jó nőnek látsz. De rád se néztem, ugyan miből állapítod meg, hogy érdemes lenne ismerkedni?

Face ugyanez. Pàr képből tudod, hogy én vagyok álmaid nője? Honnan? Bocs, de ez nekem túl felszínes, ilyen alapon nem akarok ismerkedni.


Egy bulin, egy baràti társasagban más, mert ott kötetlenül váltasz legalább pár szót a másikkal, vagy hallod-látod a reakcióit, nevetését, akármit, ami vonzalmat ébreszt benned. Ez máris jóval több, mint egy fotó.

2019. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
Ma reggel én is a telefont nyomkodtam, mert rendeltem valamit, és annak az utalását intéztem banki mobilalkalmazáson keresztül, mert pont eszembe jutott, hogy kéne, nehogy kicsússzak az időből, és stornózzák a rendelést. Egyébként meg legtöbbször könyvet olvasok, akkor is se nem lát, se nem hall üzemmódban vagyok, jobb, mint bambulni magam elé, aki utazik, az megy valahova, nem csak lődörög.
2019. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%

12. Szerintem sokan vagyunk így,- pont azért hallgatunk zenét, hogy mást ne kelljen hallgatni. Ott egyértelmű, hogy nem akar kontaktusban lépni senkivel. De egy társaságba, ha elmegy valaki, akkor főként azért teszi, hogy más emberekkel legyen együtt. Az már más kérdés, hogy ott is visszautasíthat, mert mindenhol visszautasíthatnak.

Ezt meg hanyagold, hogy a faces élete alapján követed, ez inkább pszicho, mint társkereső taktika.

2019. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
83%
14:15 válaszát osztom
2019. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
Hát, azért én úgy gondolom, sokan nem tudják ésszel használni a közösségi oldalakat, minek kell mindent NYILVÁNOSAN posztolgatni? Hol jártál, kivel...? Nem csak ismerősök részére, hanem tényleg mindenkinek. Az ilyenek kb kulcsot adnak a betörőnek. Be lehet állítani egy rakás dolgot, de sokan hülyék ezt használni. Amikor cikkeznek bűnözések kapcsán, betörésekről, ez mindig ott szerepel a cikkben, amióta tömegesen használják emberek a közösségi oldalakat, hogy ez mennyire kockázatos. Tudom, hogy nem ennyin múlik csak, ki válik áldozattá, célponttá, de ezzel azért meg lehet könnyíteni az elkövetők dolgát, és ez az egyének felelőssége is. Én például utazási fotókat is csak utólag töltök fel, amíg távol vagyok otthonról, nem.
2019. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kéne idegen embereket zaklatni !


FB-n meg pont az ilyenek miatt van nálam behúzva a kijelölhet ismerősnek ismerősök ismerősei opció.

2019. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%

Írta valaki, hogy aki neten szeretne ismerkedni az társkeresőn van. De ez sem zárja ki, hogy az illető nem szereti a kéretlen facebook kéréseket.

Én is társkeresőzök, face-en hagyjanak békén. Főleg, hogy többnyire azok a férfiak keresnek meg akik az elvárásaimon kívül esnek. Tinderen nem véletlenül nem vagyunk párban, ennek ellenére megkeres és irkál.

-szia. láttalak tinderen, nagyon tetszel

- szia, nem láttalak tinderen mert idősebb vagy apámnál.


A másik, hogy sok férfi nőkatalógusnak nézi a facebookot. Volt amikor rámírt egy távolabbi férfi ismerősöm, hogy nézegette az ismerőseim és mutassam már be xy csajnak akit ott talált...

Rengetegen bevallottan csinálják ezt, nézegetik az ismerőseik ismerőseit és random lányokra irkálnak rá.

Amit nem is értek, főleg ha az adott lányról semmi nem derül ki. Nyilván élete szerelme lehetek az 1db nyilvános profilképem alapján, úgy hogy semmi más nem látszik, se a családi állapotom, sem a végzettségem, sem a korom,semmi.

2019. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

Cuncika, nem akar ismerkedni! Ha akar, majd jelzi. Ne zaklass senkit!


Csak megjegyzem, pont az ilyenek miatt idegen írni sem tud, és csak ismerős ismerőse tud felvenni ismerősnek.


Bárhol, bárkivel ismerkedhetsz, ha a másik fél is benne van és így áll hozzá. Ja, és idegenek leszólításánál tudni kell viselni a visszautasítást, anélkül hogy személyes sértésnek vedd.

2019. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!