Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok fel vannak háborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok fel vannak háborodva, hogy fb-on ismerősök bejelölik, mert ő aztán nem ismerkedik neten, pláne nem fb-on, akkor mit kellene csinálni, kövessem az utcán, és szólítsam le, már ha hajlandó kivenni a fülhallgatót a füléből?

Figyelt kérdés

Ugye a "nem kérek privit" az alap. Ezen felül ki van írva, hogy ismeretlenek ne jelöljenek. Tényleg tetszene neki, ha mivel kiposztolja, hol dolgozik, ezért megvárnám a munkahelye előtt, és leszólítanám? Ha posztolja, hogy hová jár kondiba, akkor ott is megkereshetem? És ilyenkor tagadjam le, hogy amúgy neten láttam, hanem tegyek úgy, hogy épp most véletlenül belebotlottam, és megtetszett? Hol húzódik a határ az idegenekkel való ismerkedésben? Csak azzal ismerkedhetek, akit még sose láttam neten, csak kocsmában két sör között?

28F


2019. márc. 14. 13:33
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ELÍRTAM! A KÉRDÉSBEN: fb-on ISMERETLENEK bejelölik!!!!!!!!!!!!!
2019. márc. 14. 13:33
 2/35 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd a pcsba őket; majd lejjebb adják az igényeiket, ha leesnek a magas lóról csak azért, mert punci van a lábuk között. Az akárkit megkaphatok érzés majd időbel átcsap kétségbeesésbe és akkor majd örül, ha ráír valaki egyáltalán. Egyáltalán nem foglalkoznék a helyedben ilyen nagyképű pcskkal.
2019. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha jó pasi vagy, kellemes, értelmes személyiséggel, bárhol ismerkedhetsz, legalábbis nagyobb esélyed van a sikerre mintha kevésbé jó pasi lennél.


Amit leírtál mind jó ötlet, sőt,ha van közös ismerős azon keresztül ismerkedni a legcélszerűbb. Legalábbis egy bemutatkozásig eljutni.

2019. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30%
Ha jól kinéző férfi jelöli be őket, azzal semmi bajuk sincsen, sőt.
2019. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%
Az ugye eszedbe sem jut, hogy nem akar ismerkedni? Pláne így nem? Nem akarja, hogy te ismerkedj vele. Nem kell neki olyan, aki egy facebook profil alapján bejelöli. Amelyik nő így akar ismerkedni,az fenn vagy társkeresőn. A többi pedig nem akar neten ismerkedni, és azt sem akarja hogy kövesd. Azt akarja, hogy hagyd békén. Lehet, hogy van valakije, lehet, hogy nincs, de tetszik neki valaki és nem akar mást, de az is lehet, hogy a személyes ismerkedés varázsában hisz. A véletlen találkozásban. Nem abban, hogy te sündörögsz körülötte.
2019. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés szerintem jó és érthető is. Nőként fb-on csak surmó sz.xfelkéréseket kaptam úgy is, hogy csak egy régi átlagos fotóm van fenn, amelyen a természetben vagyok és virágot szedek. De persze nekem fontos infókat nem szabad megtudnom róluk.

Miért nem csináltok olyan csoportokat, amelyekben átnevelitek egymás ti férfiak a normális viselkedésre, komolyabb kapcsolatra? Miért van sok-sok kalandra kérés olyan helyeken is, amelyek nem sz.xrandis oldalak?

2019. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
a 13:45 által írtakat írtam volna én is pont
2019. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%
Aki képes nyilvánosan posztolgatni ilyeneket, azt nem sajnálom, hogy megtalálják a hozzád hasonlók. Nálam ezeket biztos, hogy nem látnád, sőt, még az ismerőseim is különböző fokozatokba vannak sorolva, ki mit láthat, mit nem láthat. :-D Van olyan ismerősöm, aki régi ismerős, ezért nem akartam megsérteni azzal, hogy nem jelölöm vissza, de nem lát többet, mint azok az idegenek, akiket nem igazolok vissza és csak a nyilvános profilomat látják.
2019. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi ezen kár parázni, a falon túl már nincs ekkora pofájuk:

[link]

2019. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg normális, baráti társaságban vagy valami hobbihoz kapcsolódó programokra járva, ott barátkozni az nem opció?

Csak a neten, ahol egy kép alapján ("fú, de megfogtál" - na persze...) vagy az utcán leszólítva lehet ismerkedni?

2019. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!