Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha valaki ismerkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki ismerkedik random lánnyal pl. parton az nyomi vagy bátor? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha tetszik akkor bátor, ha nem tetszik akkor nyomi :)
2018. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, hogy nem születtem lánynak, de aki szerint ez nyomi, szerintem az a nyomi. Hót nyugodtan lehet random embernek olyan kérdéseket félteni, ami alapján megismerheted, ő meg hót nyugodtan válaszolt vagy megtagadhatja a válaszadást. Mi értelme ezeknek a kérdéseknek?

32/f

2018. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felõlem ismerkedjen akivel akar, amikor akar. Ahol akar.


Ha valaki esetenként nem nyitott az ismerkedésére, fogadja el.

2018. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Surfer Girl ***** válasza:
Ha már oda mer jönni és megszólítani, annyira nem nevezném nyominak. Velem sokszor próbálnak parton ismerkedni. Ha viszont látom hogy rettentően fel akar szedni, akkor az nekem nem jön be, bármennyire is bátor a srác. Úgy szeretek ismerkedni, ha nem az ismerkedés részével kezdi, meg hogy mit gondol rólam vagy milyen érzései vannak. Az ilyesmi szerintem gáz. Az a jó, ha csak úgy valamiről el tudunk kezdeni beszélgetni, és akár órákig nem is jön szóba hogy mi tulajdonképpen ismerkedünk. Az ugyanis elrontaná a varázst.
2018. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!