Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek milyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen, ha valaki BKV-n ismerkedik?

Figyelt kérdés

Kevés szabadidőm van, nem igazán járok mostanában szórakozni, de ott nem is igazán szeretek ismerkedni. Viszont mostanában leszólítottam néhány lányt az utcán amikor a helyzet úgy hozta. Jól jött ki a dolog.

Sok szép lányt látok BKV-n.

Ti mit szólnátok, ha metrón vagy buszon kedvesen közeledne valaki hozzátok?



2018. okt. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg, hogy eppen egy faraszto nap utan megyek haza es nem akarok embereket latni, vagy szabadnapom van es jo hangulatban vagyok. Ha az utobbi, akkor orulnek neki. Ok, akkor, ha szimpatikus lennel!
2018. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan jó lehet. :) Persze én nem tömegközlekedem, szóval esélytelen, hogy ilyen srácba fussak. Ez persze jó is, meg rossz is. :D
2018. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Bár lehet én vagyok túl elfoglalt, viszont én megörülnék ha beszélgetnem kéne miközben igyekszem nem elkésni valahonnan, valamint összeszedni magam az elkövetkezendőkre.
2018. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem örülök neki, feszélyez a helyzet, nem lehet kikerülni, túlságosan sok a közelség és olyan érzésem van, hogy ezt használja ki, miközben lehet hogy egy tök normális srác, és más közegben venném a közeledését.
2018. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy metrón leszólítottak így. Pont vizsgára mentem, olvasgattam a jegyzeteimet, izgultam, úgyhogy részemről egyáltalán nem volt alkalmas az időpont.

Utcán többször előfordult már ilyen, nekem mindig nagyon kellemetlen volt, mondjuk én elég introvertált vagyok, nem szeretem, ha idegenek megszólítanak.

2018. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!