Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival, aki nem cigizik, nem iszik, nem utazik, és nem jár autóval?

Figyelt kérdés

Ez a 4 alaptétele van, mert ezek csak a pénzt viszik, és nem szereti szórni a pénzt. Napi egy doboz cigi: 40 ezer, pia ha nem csöves bort iszol és csak hetente 1-2szer rúgsz be márkásabb piától: 30 ezer, egy hét utazás/nyaralás az havi 20 ezer ha ennél több kell, mondjuk évi 2 hét utazás az már 40 ezer. Az autó meg a benzinnel, autószerelővel, értékcsökkenéssel, adókkal, műszakival, büntetésekkel, téli/nyári gumival együtt az legalsó hangon is havi 50 ezer, ha jobb autót veszel akkor meg 100 ezer.

Ezekkel a szarságokkal havi 150-200 ezer forintot lehet spórolni kapásból, ami egy átlag magyar fizetés.

Járnátok olyan férfivel, aki ezeket kő keményen betartja és nem költ ilyenekre?


2019. márc. 5. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
68%

" Kedves hölgyek nektek hány szabadnapotok van egy évben, hogy mindenetek az utazás? Nekem is kéne egy ilyen munka. ;)"


AKkor legyél te is szabadúszó programozó :)

2019. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
68%
^Én is beszállok: 45nap. Pedagógus. Sok sikert a többi napon.
2019. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%
28as hozzászóló mesélj melyik az autó aminek az összköltsége a benzin ? Olyat akarok venni, áruld el a titkot.
2019. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert a leirasbol sut, hogy mennyivel kulonbnek tartod magad mindenkinel es direkt jo szelsoseges peldakat hozol fel. A szohasznalatod irritalo. Alaptetel, na jo. :D Evi egy nyaralasba senki nem hal bele. Nekem amugy pontosan ennyi az igenyem. Egy darab nyomorult het az 52bol. Es nem a vilag vegere, nem kell milliokat elszorni, de azert a nyaron egy kis pancsi meg varosnezes meg a szegeny embereknek is belefer.
2019. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
78%

# 42: Szintén "zenész", 50 nap. Most is épp szabadságon.

És bár nem fizetnek halálra, vállalok mellékállást is, hogy fussa "luxusra".

2019. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
82%

“AKkor legyél te is szabadúszó programozó :)”


Én pl. az vagyok. Eddig viszont nem sok olyan nővel találkoztam, akinek lett volna ideje, vagy akár kedve hosszabb külföldi utazásokhoz.

2019. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
33%

"Kedves hölgyek nektek hány szabadnapotok van egy évben, hogy mindenetek az utazás? Nekem is kéne egy ilyen munka."

Nekem minimum évi 40-45 a túlóra csúsztatásokkal és ünnepnapi melóért kapott 2 extra nappal együtt (a cégünknél van ilyen opció), azzal azért már lehet mit kezdeni. Életem legfontosabb hobbija és egyik fő boldogságforrása az utazás, senki kedvéért nem mondanék le róla.

2019. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
93%
A mai világban utazni már nem luxus, csak utánajárás kérdése. Fapados járatok tömkelege közül repülhetsz bárhová pár tízezerből, szállásra pedig ott az Airbnb. Nem kell rögtön luxus 5 csillagos szállodákat képzelni. Sok országban próbáltuk, mindig meg voltunk vele elégedve.
2019. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
17%
Jó, hogy a kérdező feltette ezt a kérdést, mert a válaszokból ismét kiderült, hogy a nők milyen szinten anyagiasak és élvezethajhászók. Egyre kevesebb tényleg az olyan nő, aki normális módon gondolkozna, csak a szórakozáson jár mindegyiknek az esze.
2019. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
86%
Élvhajhászat nem minden nap otthon ülni és nézni a falat hanem 1-2x elmenni valahova egy évben? Meg luxus fenntartani egy kocsit,hogy ne tapicskoljon az ember a sárban hóban és esetleg ne fél nap legyen az utazás ha meg akarja látogatni pl. a szüleit? Húha. Nem is tudtam,hogy luxusban élünk..pedig a tescoban is az alsó polcról válogatunk. Csak nem vagyunk fillérbaxók és belátjuk hogy ami kényelmi dolog és praktikus azon felesleges spórolni..
2019. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!