Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival, aki nem cigizik, nem iszik, nem utazik, és nem jár autóval?

Figyelt kérdés

Ez a 4 alaptétele van, mert ezek csak a pénzt viszik, és nem szereti szórni a pénzt. Napi egy doboz cigi: 40 ezer, pia ha nem csöves bort iszol és csak hetente 1-2szer rúgsz be márkásabb piától: 30 ezer, egy hét utazás/nyaralás az havi 20 ezer ha ennél több kell, mondjuk évi 2 hét utazás az már 40 ezer. Az autó meg a benzinnel, autószerelővel, értékcsökkenéssel, adókkal, műszakival, büntetésekkel, téli/nyári gumival együtt az legalsó hangon is havi 50 ezer, ha jobb autót veszel akkor meg 100 ezer.

Ezekkel a szarságokkal havi 150-200 ezer forintot lehet spórolni kapásból, ami egy átlag magyar fizetés.

Járnátok olyan férfivel, aki ezeket kő keményen betartja és nem költ ilyenekre?


2019. márc. 5. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
97%
Pont az elvei miatt nem. Nekem ez már a xarrágás kategória. Semmi élvezet, csak kotlik a fizetésén.
2019. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Én szeretek utazni, ritkán megyek ugyan, de az belefér.

Ha a másik csak otthon akar ülni, akkor nem lennénk túl boldogok együtt.

2019. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretek utazni, így nem.
2019. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem zavarná hogy nélküle megyek nyaralni ( még ha egy évben egyszer pár napra is belföldön) ,hogy 2 havonta hazautazom a szuleimhez ami 10000 ft, és nem szól bele,nem vágja a pofakat arra hogy a sajat fizetésemből fodrászhoz megyek félévente és kormoshoz havonta, illetve abba sem szól bele hogy ha én úgy döntök hogy a saját megtakarításomból autót veszek, magyarán ha az elveit nem akarja rákényszeríteni és nem rontja el a kedvem a reakcióival , akkor igen. De kizárólag külön kasszan, akkor is ha komolyra fordul, ne ossza be a keresetem, a sajátján spóroljon nyugodtan.
2019. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
94%

Nem, az utazás számomra nagyon fontos, olyan élményekkel gazdagít és olyan dolgokat tanít, amit nem lehet másképp pótolni (és az is fontos része, hogy a párommal közösen éljük meg, szóval nem opció, hogy akkor majd én utazgatok, a párom meg sose).

A többi pozitívum lenne, de az utazás túl fontos.

2019. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ha más oka lenne még talán,talán.De ez már nevetséges h nem jár autóval meg bem utazik,a házból sem menne ki ha pénzbe kerülne.
2019. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
69%
#4es vagyok, hozzátenném hogy nem hiszem hogy hosszú életű lenne, ha félig külön életet élünk, mert én feltalálom magam és csinálok programot a barátaimmal, ha ő nem akar, és mindig otthon ül. De ettől függetlenül ha amúgy szimpatikus és tetszik a pasi, egy próbát megérne.
2019. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretek utazni, tehát nem. Akkor sem, ha nálam nem jöhet szóba dohányzó, alkoholista, és nem érdekel, mivel közlekedik. Ilyen elvekkel engem is nyaggatna, az meg nem kell. Tudom, milyen előnyei vannak az utazásnak, és nekem az megéri azt a költséget. Amúgy egész jó olcsó utazások vannak, ha hajlandó valaki lemondani a kényelemről.
2019. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
72%
Az én pasim majdnem pont ilyen! + én is :) / csak ő vezet autót, én meg gyalog v. tömközlekedéssel járok/
2019. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%
Nem járnék vele. Szép és jó dolog megfontoltan élni, én is biciklizek mindenhová és nem szórom a pénzt de az én értékrendem pont az, hogy a pénzt költsd élményekre és ne szükségletekre. Így az alap értékrendeink nem egyeznek és csak vita forrása mikor ezekről győzködjük a másikat.
2019. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!