Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival, aki nem cigizik, nem iszik, nem utazik, és nem jár autóval?

Figyelt kérdés

Ez a 4 alaptétele van, mert ezek csak a pénzt viszik, és nem szereti szórni a pénzt. Napi egy doboz cigi: 40 ezer, pia ha nem csöves bort iszol és csak hetente 1-2szer rúgsz be márkásabb piától: 30 ezer, egy hét utazás/nyaralás az havi 20 ezer ha ennél több kell, mondjuk évi 2 hét utazás az már 40 ezer. Az autó meg a benzinnel, autószerelővel, értékcsökkenéssel, adókkal, műszakival, büntetésekkel, téli/nyári gumival együtt az legalsó hangon is havi 50 ezer, ha jobb autót veszel akkor meg 100 ezer.

Ezekkel a szarságokkal havi 150-200 ezer forintot lehet spórolni kapásból, ami egy átlag magyar fizetés.

Járnátok olyan férfivel, aki ezeket kő keményen betartja és nem költ ilyenekre?


2019. márc. 5. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
75%

jah, és a cigi alapból kizárt volt természetesen.

És nem azért mert full konzervatívak vagyunk, hanem mert pl. qva drága.

Alkoholt csak keveset és mértékkel iszunk .

2019. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
90%
Értékrendbeli különbségek miatt nem. Számomra a pénz egy eszköz arra, hogy bizotsítsa a megélhetést és emellett örömet szerezzen. Élményekre, utazásokra, programokra, jó ételekre, italokra (nekem ide tartozik az a havi 1-2 üveg jó bor is) soha nem fogom sajnálni a pénzt. A teljes ruhatáram belefér egy bőröndbe, nincsenek drága kütyüjeim, ezekre nem költök, mert a tárgyak csak tárgyak számomra, de élményekre annál inkább. Alapból nem tudnék egy merev, rugalmatlan emberrel együttélni, de ha mellé még filléreskedő is és a pénzre célként tekint, teljesen kizárt. Alap a külön kassza, alap, hogy mindent ami kell én finanszírozzak magamnak, de nem tudom elképzelni, hogy az ilyen ember ne próbáljon meg beleszólni abba, mire költök vagy akár abba, hogy nélküle járom a világot évente minimum 5-6 alkalommal.
2019. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
68%
Nem hittem volna hogy mindenki itt utazás fanatikus és bejárja a fel világot.
2019. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
56%
Tök ironikus, hogy itt mindenki annyira szeret utazni, de élőben meg nem lehet olyan nőt találni, aki hajlandó lenne Európán kívülre elutazni...
2019. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
81%

Nos, a fő cím hallatán egyből magamra idmertem, szóval kövezzetek meg érte, ha nem állok me a libasorba.


Nem szivarazom, s soha nem is fogok, max ha az életem múlna rajta, ami valószínűtlen. Miért? Mert drága és mert ostobaság, így logikus, hogy rengeteget spórolsz vele ha kihagyod az életedből.


Nem iszik, nos ez mondjuk részben igaz rám. Nem vagyok nagy iszákos, sose voltam, van hogy fél évig nem látok italt se, de néha jól esik egy kis finom minőségű ital, amire pedig nem sajnálom a pénzt, s ez nem jelenti, hogy lerészegedem. Csak mértékkel.


Autó, hát, én is rengeteget gondolkodtam ezen s tényleg arra jutottam, hogy felesleges.

Kisvárosban felesleges, mert fél óra latt gyalog bárhova eljutok, akkor minek autó? Nagyvárosban meg több időbe telik, míg parkoló helyet kapsz, mint amennyi a táv megtételébe kerül. A tömegközlekedés olcsóbb s praktikusabb szerintem. Amúgyis, a városban nem tudod kihasználni az autót, ha mondjuk rendszeresen kell utazz, munka, kikapcsolódás miatt, akkor hagyján, de másképp nincs sok értelme.

Nem utazik. Hmm...sokan ellenzik a kommentben.

Megértem, hogy van akinek ez fontos, lételeme, meg mit tudom én, és az is igaz, hogy van amit olcsón is meglehet oldani. Tehát egyeseknek megértem, hogy kizáró ok, de azért tényleg ennyire komoly dolog lenne? Soha nem hallottam se GyK-n, sem máshol, hogy valakinek kritérium lenne az, hogy menjen kirándulni, szóval nekem ez kissé furcsa, de oké, mindenki ahogy jónak látja.


Viszont bennem is felmerült, hogy mihez kezd a rengeteg pénzével s idejével? Mert ezt én sem értem.

Én pl hobbikra s kissebb-nagyobb betektetésekbe fektetem, de itt konkrétan nem esik erről szó.

Mert valljuk be, nem mindegy, hogy otthon ül vagy valamit kezd is magával.

2019. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
37%
Én pl. utálok külföldre utazni. De egy hangulatos hétvége kettesben valami szép környéken mo-n belül havi 1x jó dolog. A cigi meg olyan,hogy én pl. cigizek,de nem iszom egy kortyot se. És a cigit is csak kint és hajat mosok többször. Aki ilyen dolgokat nem fogad el,az ne akarjon párt. Férjemmel mi sem verjük el a pénzt hülyeségre,de nem is gyűjtjük betegesen. Semmi értelme ha nem költi el az ember olyan dolgokra amire vágyik,csak tartogatja és számolgatja.
2019. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
72%
Az autó meg nem arra kell,hogy a sarokig is azzal menj meg vissza. Hanem ha pl. valakit kórházba kell vinni a családból,vagy a feleséged szül (elképzelem ahogy felszállsz vele a buszra,hogy nyugi drágám már csak 10 megálló,szorítsd össze a lábad) vagy akármilyen vészhelyzet,esetleg térdig érő hóban nem akarod gyalogoltatni a gyereket az iskoláig. Esetleg ha nem akarsz 30kiló bevásárlást és 5rekesz ásványvizet a nyakadban hazacipelni.
2019. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
23%

Tölteni is lehet a cigit, nekem havi 12ből megvan.

Inni alkalmakkor iszom és minőségibb pia sem 30.

Eg normális nyaralás nincs meg 40bol (havi szinten a legtöbb ember nem megy).

Ha sokat autózik valaki oké a benzin lehet annyi. De büntetést nem kell gyűjteni!

A jobb autó meg nem feltetlen fogyaszt többet.

Nem azért dolgozom hogy ne nyaraljak vagy utaztak! Vagy gyalog járjak mindenhova meg tömegkozlekesessel.

Megtehetem és meg is teszem.

Nyilván olyan párt keresek aki hasonlóan gondolkodik erről.

Nem tetszik a felfogása. Az árakat meg sok pontban nem is lehet érteni mit akarsz írni!

N27

2019. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
73%

#27

Azért ezek elég buta érvek.

Kórház? --> Ha sürgős, akkor rohammentőt kell hívni, nem pedig autókázni, ha nem sürgős, akkor meg taxi.

Szülés --> Nem mindenki fog szülni, egyébként a legtöbb ismerősömet ismerős (jóbarát, szülő, tesó) vitte be a kórházba, nem ismerek olyat, aki maga vezetett volna be, vagy a férj...

Térdig érő hó --> Ha ekkora hóhelyzet van, akkor az autót a hajadra kenheted, gyorsabb gyalog.

Bevásárlás --> Van házhoz szállítás egyre több helyen illetve egyre több dolgot lehet online rendelni, víz folyik a csapból, és amúgy is, ki a franc vesz egyszerre 5 rekesz ásványvizet?

Van, amikor tényleg tök praktikus az autó, ezt nem tagadom, de azon mindig mosolygok, mikor valaki el se tudja képzelni nélküle az életét.

2019. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem lennél ennyire beszűkült, ha néha utaznál, megismernél más kultúrát, kitágítanád az érdeklődési köröd. Akkor talán arra is rájönnél, hogy a kiadási oldal csak az egyik része az egyenletnek, a bevétellel is foglalkozni kell. Egy több nyelvet beszélő, világlátott, tájékozott, széles látókörrel rendelkező ember könnyebben talál olyan munkát, ami jól fizet.
2019. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!