Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival, aki nem cigizik, nem iszik, nem utazik, és nem jár autóval?

Figyelt kérdés

Ez a 4 alaptétele van, mert ezek csak a pénzt viszik, és nem szereti szórni a pénzt. Napi egy doboz cigi: 40 ezer, pia ha nem csöves bort iszol és csak hetente 1-2szer rúgsz be márkásabb piától: 30 ezer, egy hét utazás/nyaralás az havi 20 ezer ha ennél több kell, mondjuk évi 2 hét utazás az már 40 ezer. Az autó meg a benzinnel, autószerelővel, értékcsökkenéssel, adókkal, műszakival, büntetésekkel, téli/nyári gumival együtt az legalsó hangon is havi 50 ezer, ha jobb autót veszel akkor meg 100 ezer.

Ezekkel a szarságokkal havi 150-200 ezer forintot lehet spórolni kapásból, ami egy átlag magyar fizetés.

Járnátok olyan férfivel, aki ezeket kő keményen betartja és nem költ ilyenekre?


2019. márc. 5. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
84%
Mi az hogy nem utazik?Csak emiatt nem,nincs kedvem egy olyan férfival lenni aki egész nap a szobában tesped,és max a sarki boltig akar eljönni velem.
2019. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Egy kapcsolat a közös élményekről szól. Ezzel összeegyeztethetetlen a fillérbaszóskodás. Nem lennék együtt olyannal, akivel nem tudok elmenni kirándulni egyet, vagy beülni egy étterembe ha nincs kedvünk főzni mert csak a pénzkidobást látja benne. Az, hogy van egy csomó közös emlékünk és élményünk bőven megéri azt a 200 ezret amit megspórolnánk rajta.
2019. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
81%

Hát, szerintem lehetne bővíteni azt a listát...

Étterem? Mozi? Színház?

2019. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
81%

Ja, egyébként a piától nem kell ám berúgni. Nem tudom, ez lehet új infó, de lehet ám inni egy palack borból (vagy akármiből) 1-2 pohárral is, és utána eltenni. Mi így szoktuk, nem puszilunk be általában egyszerre egy teljes üveggel.

Miért kellene hetente 1-2-szer berúgni??

2019. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
80%

# 14: ezt a részét én sem igazán értem kristálytisztán...

Na meg az utazást sem. Egy hét utazás 20 ezer? Hát, nekem ennyi amúgy is egy heti kiadásunk két emberre, szóval akkor nem jelent pluszt a nyaralás sem. :)

2019. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy ha valaki nem ilyen típusú, mint a kérdes szerint, és valahogy összekerül egy spórolóssal, az nagyon nehezen tudja ezt megérteni.

Nálunk az a jó, hogy mindketten spórolósak vagyunk. De ami összejön pénz, azon nem ülünk ( ilyenrőlis hallottam , de ez tényleg hülyeség), hanem beforgatjuk. Pl. nemrég vettünk új tvt , mosogatógépet, laptopot.. Es az a jó, hogynem kell se hitel, se kölcsön, hanem zsebből ki tudtuk fizetni :)

2019. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
80%
Az utazás az életem, szóval esélytelen.
2019. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
75%

#16

Ez nem attól függ, hogy valaki spórolós-e.

Én spórolósnak tartom magam, a fizetésem elég nagy részét félreteszem minden hónapban, odafigyelek, hogy megfogjam a pénzt, tudatosan döntök a kiadásokról, stb, de ettől még utazni szeretek, arra szerintem bármikor megéri költeni.

2019. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
77%

.....Nem csak attól, inkább.:)


De amúgy utazni se igen szoktunk, ezt megbeszéltük az elején.

Amúgy mondom, ehhez két hasonló értékrendű ember kell, mert máshogy nem lesz oké.

2019. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Az cigi és pia pozitívum. Az autó semleges, de az utazás negatívum. Szeretek spórolni és célokat elérni az életben, de az utazást nem tudnám és akarnám elhagyni senki kedvéért. Olyan világlátást, szemléletet ad, hogy más kultúrákat megismerhetek, ami túlságosan hiányozna. Egyszer 1 hétre elutaztunk egy interkontinentális útra, konferencia miatt, persze összekötöttük egy nyaralással is, ha már ott vagyunk. Amikor hazaértem mondtam, hogy úgy érzem ez az út tett valamit hozzám, megváltoztatott, de nehéz megfogalmazni, hogy pontosan mit. Ilyen élményeket nagyon megbántam volna, ha kihagyom.


A pénz jó dolog és fontos is, de nem viheted magaddal a sírba. Ha a halálos ágyamon visszagondolok az életemre ezek eszembe fognak jutni, nem azt fogom megbánni, hogy mennyibe került az utazás ára, ami milyen jó ha meglenne a számlámon. Vidéken nőttem fel, láttam a nagyszüleim, szüleim. Néhanapján elutaztak valahová, akkor is főleg a munkahelyi kirándulásokra. Nekem nem hiányzik ez a fajta bezárkózottság. Sőt színházba is szeretek járni évente párszor és könyveket is vásárolok rendszeresen. Ezek megfűszerezik a szürke hétköznapokat. Ha van egy kitűzött célunk például lakáshitel visszafizetése, és sikerül elérni, megünnepeljük egy étteremmel például. A jutalom jár a kemény munkáért.

2019. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!