Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Járnátok olyan férfival, aki 59 éves és még szűz? Lenne esélye nálatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok már abba az egymásra licitálást szűzügyileg, is.

Biztosan vannak ilyen emberek de teljesen a belső ügyük, hogy miért alakult így az életük.

2019. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Akár szűz, akár nem, nem járnék 59 évessel 34 éves létemre.
2019. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én marha jókat röhögök, amikor már embertelen fassàgok vannak kiírva és a nők még bizonygatják, hogy nekik ez se probléma, simán van esélye a férfinak :D
2019. febr. 17. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg 35 év múlva.
2019. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem zavarna, hogy 59 évesen nem jutott még nőhöz :)
2019. febr. 17. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha már én is szotyadt öregasszony leszek akkor a fene bánja hogy szűz. Örülhetek ha kapok magamnak valakit. :D
2019. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Én is az vagyok, lassan 39 éves leszek. Előző, egy nő szerintem még nem "szottyadt öregasszony" 60 körül, főleg akkor nem, ha még ad is magára. És igaz ez ránk férfiakra is.
2019. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!