Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival, aki nem cigizik, nem iszik, nem utazik, és nem jár autóval?

Figyelt kérdés

Ez a 4 alaptétele van, mert ezek csak a pénzt viszik, és nem szereti szórni a pénzt. Napi egy doboz cigi: 40 ezer, pia ha nem csöves bort iszol és csak hetente 1-2szer rúgsz be márkásabb piától: 30 ezer, egy hét utazás/nyaralás az havi 20 ezer ha ennél több kell, mondjuk évi 2 hét utazás az már 40 ezer. Az autó meg a benzinnel, autószerelővel, értékcsökkenéssel, adókkal, műszakival, büntetésekkel, téli/nyári gumival együtt az legalsó hangon is havi 50 ezer, ha jobb autót veszel akkor meg 100 ezer.

Ezekkel a szarságokkal havi 150-200 ezer forintot lehet spórolni kapásból, ami egy átlag magyar fizetés.

Járnátok olyan férfivel, aki ezeket kő keményen betartja és nem költ ilyenekre?


2019. márc. 5. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
33%
#29 számból a szó. Szép gondolatmenet.
2019. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy minden nőnek szívügye az utazás, de azt kell belátni, hogy ez itt nem Németország, ahol az átlagfizetés nettó 700 ezer forintba átszámolva:

[link]

Ez itt Magyarország, ahol a fővárosban is alig több mint nettó 200 ezer forint az átlagbér, amiben benne van a budai sznob elit fizetése is. Vidéken meg még ennél is kevesebb az átlagbér. Ha úgy ömlene a pénz mindenhonnan mint németben, angolban, franciában akkor az utazást leszarnám, de nézzük a realitást: egy szar belföldi vagy balkán tengerparti nyaralás is ennyi, amennyit fent írtam egy személynek egy hétre. Különösebb luxus nélkül is, csak annyi, hogy ne legyenek csótányok a szálláson, hanem legalább egy 3 csillagos legyen. Ha meg még Dubaj-ba akarsz menni, akkor az más árkategória dimenzió. Erre egyszerűen nincs pénz egy magyar fizetésből + nincs is értelme! Egy utazás sok fáradtsággal és nyűggel jár, és hamar el is telik és a pénzed meg oda. Semmi értelme alapvetően.

2019. márc. 5. 16:27
 33/61 anonim ***** válasza:
81%

Valahogy a párommal mégis képesek vagyunk évi két külföldi és két belföldi utazásra, ahogy az ismerőseink közül mindenki.

Nekem semmi nyűg nincs benne, számomra az életem legszebb hetei, amiket utazással töltök. Szerintem az élet értelmetlen és elpazarolt, ha az ember ugyanott születik, él és hal meg.

2019. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
78%

"Értem én, hogy minden nőnek szívügye az utazás, de azt kell belátni, hogy ez itt nem Németország, ahol az átlagfizetés nettó 700 ezer forintba átszámolva:"

Nem kell belátnom semmit, én például nőként keresek annyit, hogy simán telik minden hónapban utazásra még úgy is, hogy a fizetésem negyedét alapból félreteszem megtakarításként. Minden belefektetett időt és energiát megér számomra és minden ráköltött fillért is. Kinek mi.

2019. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, nem mondta senki, hogy mindenki megengedheti magának, hogy utazzon. Te egy személyes kérdést tettél fel, akik válaszoltak magukra értették a kérdést, nem a minimálbért kereső Gizikeként válaszoltak. Szerintem evidens, nem?


Mi soha nem az utolsó pénzünket költjük utazásra. Van tartalékunk is. Ha olyan helyzet állna elő, hogy nem tehetnénk meg, akkor nem utaznánk, amire már volt példa.


Úgy mellesleg, hányszor utaztál messzire? Mert, ha már voltál és nem tetszik, akkor értem a leszólást, de olyat leszólni, amit soha nem próbáltál elég hiteltelen.

2019. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
75%

De itt nem Dubajozásról van szó. Hanem arról, hogy hétvégén vagy havonta egyszer beülünk a kocsiba (vagy egye fene felülünk a vonatra ha ennyire nem akar autót), elmegyünk valami szebb helyre, sétálunk egyet, ha úgy van megvacsorázunk vagy valami egyéb párezer forintos program. Max 15 ezer forint. Azért nehogy már ez ne férjen bele még egy átlag alatti fizetéssel is néha.

Párommal csóró egyetemistaként is belefértek ezek minden hétvégén pedig fele ennyit se kerestünk. Akinek nincs havi 10 ezer forintja arra, hogy kimozduljon kicsit az valamit nagyon rosszul csinál.

2019. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
72%

#29


Hozzád se ért még ki 3 óra alatt mentő..nekem már volt szerencsém hozzá. Főleg egy isten hátamögötti helyre,nem Pestre. (egyébként most halt meg egy srác 3 percnyire a mentőállomástól az aluljáróban..nem egy életbiztosítás mentőre hivatkozni)


Az vesz annyi vizet akinek nem a szomszédban van a tesco és mondjuk családja van,nem akar 3naponta 5km-eket gyalogolni és aztán cipekedni ha valami elfogy.


Lehet hogy gyalog gyorsabb a hóban,esőben,jégverésben,de komolyan kitennéd a gyerekedet egy 2hetes tüdőgyulladásnak utána? És nem tudod orvoshoz vinni se,mert betegen/lázasan nem hurcoljuk tömegközlekedéssel.


Két gyerekem van. Ha nem a férjem vitt volna kórházba finoman szólva ciki lett volna telefonálgatni,hogy ugyan valaki ismerős dobjon már el mindent a keze ügyéből és vigyen be szülni éjnek évadján..

2019. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
18%
Kedves hölgyek nektek hány szabadnapotok van egy évben, hogy mindenetek az utazás? Nekem is kéne egy ilyen munka. ;)
2019. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
74%

"Értem én, hogy minden nőnek szívügye az utazás, de azt kell belátni, hogy ez itt nem Németország, ahol az átlagfizetés nettó 700 ezer forintba átszámolva"


Bogyóka, spórolásról, kuponos utazásokról hallottál már? Én több, mint 10 éve utazok nőként egyedül és saját keresetemből, és nem keresek félmilliókat.

2019. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
90%

Semmiképpen sem járnék vele. A cigi, pia rendben van, én sem élek velük. Az autómat viszont nem fogom eladni, ha neki nincs, nem zavar.

Az utazás kizárása viszont nekem is kizáró tényező. Imádok utazni! És itt nem csak láblógatós luxus nyaralásokra kell gondolni, hanem szeretek más országokat megismerni, az ott élő embereket, kultúrát, mindent.


Felesleges élni, ha be akarsz zárkózni a lakásodba.

2019. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!