Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiú tud félni a szextől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tud félni a szextől?

Figyelt kérdés

Ha valaki azzal magyarázza, hogy nem közeledik a nőkhöz, nem ismerkedik mert ő úgysem volna jó az ágyban, béna stb.

Mindezt pedig nem 16 évesen hanem már 20 felett.



2019. febr. 27. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
te vagy ez az illető? természetesen mindenki tud félni a szextől, ha nem jó tapasztalatai vannak felőle. az a lány is fél a szextől, aki egy buliban részegen veszített el miközben videózták, meg az a srác is, aki először bénázott emiatt a csaj kinevette és másnap a fél suli rajta röhögött.
2019. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez miért olyan hihetetlen számodra?Egy férfi nem érezhet,nem félhet,nem sírhat?
2019. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha fityma szükülete van , nyilván fél.
2019. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

A szex vajon mííí?

Én nem tudom, és félek is tőle.

29F

2019. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Férfi vagyok. Rettenet jó vagyok az ágyban! Tizenéves koromban féltem. De az első szexem csupa dicséretes 5-ös volt, egy tőlem kb. 5 évvel idősebb fiatalasszonytól. Ezek után már nem féltem többé.
2019. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Én 43 vagyok, házas és rettegek tőle. Ha ma beállítana a világ legtökéletesebb testű nője hozzám, én hazaküldeném.

Egyszerűen nem tudnám elviselni azt a negatív érzést, ami előtörne. Hát van ilyen is.

2019. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
utolsó. ez most poén volt vagy tényleg így van? ha igen miért nem mész el szexuálterapeutához?
2019. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok én is. Minél csinosabb egy lány, minél szebb az arca annál jobban félek tőle. Ők tetszenek, de nem tudnám magam elképzelni vele együtt.
2019. febr. 27. 12:29
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Önértékelési problémákkal küzdők sok mindentől félnek.Én pl. félek új munkahelyre jelentkezni.Másoknak lehet ez a fura
2019. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
20 felett hol jársz? Rossz tapasztalatod volt? Ha valakivel olyan viszonyban vagy, nincs kényszered, hogy így, vagy úgy kell teljesítened. Csak élvezitek.
2019. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!