Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők miért szeretnek hosszabb ideig találkozgatni valakivel, ha a szextől elzárkóznak?

Figyelt kérdés
Nem olyan fontos a szex, értem én, meg korábban sem szoktam túl gyakran(na jó, inkább nagyon ritkán), de ezt a helyzetet nem értem. Egy ideje találkozgatok egy lánnyal, pontosabban 3 hónapja. Sokat kirándulgattunk, sokszor csináltunk mindenféle közös programot, de a napi beszélgetés alapvető. Meghívott már a szüleihez, én is őt az enyéimhez. A hétvégéket általában közösen töltjük. Ami meglepő, hogy a szexről hallani sem akar. Bármikor bármilyen finoman teszek róla említést vagy csak próbálok célozni rá, azonnal eltereli a szót vagy más helyzetet teremt. Nem értem, mert Ő is már 24 éves, én pedig 29. Szerintetek mi az oka ennek?
2018. okt. 1. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy nem is lány az illető, hanem egy nőnek kinéző sráccal van dolgod:D Manapság már minden lehetséges:D
2018. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert barátzónában vagy.
2018. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Mert a nőknek fontos a figyelem kapása úgy, ahogy a férfiaknak nem.


A nők ezért tudnak a férfiak szemében nagy idővámpírok lenni, az idő értelmetlenül eltöltésének mestereinek tűnni.


Egy férfi amikor randira megy egy nővel, már tudja, hogy minimum lefeküdne azzal a nővel, ha nem több. Egy nő bármikor meggondolhatja magát + simán csak hogy valaki figyeljen rá, elmehet randira úgy is, hogy nem akar semmit attól a férfitől.

2018. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

3 hónap alatt nem beszélgettél vele erről, hogy úgy általában hogy áll a kérdéshez? Mi a véleménye a hàzasság előtti szexről? Volt már kapcsolata? Szűz? Volt, hogy szex után eldobták, és csalódott?

Annyit dumáltok, nem igaz, hogy ezt szóba se lehet hozni nála, és őszinte választ se ad, ha kérdezel.

2018. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Más kezelgeti. :) Te meg pazarlod rá a pénzt így pont jó neki.
2018. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Csók volt már? Valószínűleg nem egyből a levesbe kellene ugrani, hanem fokozatosan közeledni az intimitás felé.


Vagy barátként kezel téged.


Vagy aszexuális.


Vagy szűz.


Kérdezd meg tőle!

2018. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, nyugodt szivvel megdugnád, de ennyit nem mersz megkérdezni tőle?
2018. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Asszexuális
2018. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
8%

Két dolgot feltételezek róla.

Az egyik szerint te csúnyán be vagy szorulva az ő kis barátzónájába, ebben az esetben el is felejtheted, hogy valaha férfiként fog rád nézni.

A másik szerint meg titokban ápolgatja valami kétméteres dúvad, valami 22 centis farkú izomtibcsi.

Úgyhogy az a nagy büdös helyzet, hogy amíg te a lelkecskéjét ápolod, addig meg izomtibcsi a punáját.

2018. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Belsőre tetszel neki, de külsőre nem vonzódik hozzád. Ezért már a kapcsolatotok elején se tekintett rád potenciális partnerként, csak barátként. Szóval igen, ez totál barátzóna. És mivel szexuálisan egyáltalán nem tart vonzónak ezért ez barátzóna is marad. Csak nem akarja ezt a szemedbe mondani, mert fél, hogy megbánt. Szó sincs itt önfényezésről, amiről a fenti (valószínűleg férfi) hozzászólók írtak. Ne hibáztasd a lányt, elég kényelmetlen ez a szituáció. Sajnos ezen minden lány átesik, gondolom te se jönnél össze egy olyan lánnyal, akivel még a szexet se tudnád elképzelni.


L

2018. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!