Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nagyon gusztustalan dolog találkozgatni egy nős férfival? Eddig úgy gpndoltam igen, de most hogy én vagyok ilyen helyzetben elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Már régebben viselkedik úgy hogy levágtam, szeretne valamit. Eddig nem mentem bele a játékba (kb 4 éve ismerem), de 1 hete már igen.

Volt képküldés, beszélgetés.

Az is érdekelne hogy szerintetek mit jelent ha olyan képet küldött ami nem akcióra kész helyzetben mutatta a "szerszámát"? Úgy értem hogy lehet hogy járatlan még az efféle dolgokban, lehet még nem küldött ilyen képet senkinek?


2018. aug. 20. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen, azt jelenti, hogy te vagy az első, különleges lány, akit megtisztelt azzal, hogy a felesége háta mögött képet küldött a farkáról.
2018. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Meg akar dugni, ennyi a történet.
2018. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Bocsánat a csúnya szóért, de egy idióta vagy!

Valószínűleg te vagy az egyetlen ember akinek küldözget és akinél próbálkozik? Nagyon nem!!

Szerintem undorító ez a viselkedés. Én biztos meg is nyúznám a férjem ha ilyen dolgok derülnének ki róla. Te pedig semmivel nem vagy jobb ha ezt mosolyogva fogadod.

Gratulálok neked!

2018. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Dugásra jó leszel neki.
2018. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

"Lányok! Szerintetek nagyon gusztustalan dolog találkozgatni egy nős férfival? Eddig úgy gpndoltam igen, de most hogy én vagyok ilyen helyzetben elbizonytalanodtam."

Ez annyira cuki. Elbizonytalanodtam, hiszen én azért mégse lehetek gusztustalan. :O


Ugye milyen törékeny dolog az emberi elme? És mennyire jól működik az ember összes védekezőmechanizmusa amikor saját magáról kell képet alkotnia? :) Bámulatos!


Most jön a rész amiért lepontoznak: Tudod az ember a viselkedését a társadalomhoz igazítja, társadalom szabályok közt élünk és ezen szabályok alapján alkotunk véleményt mások viselkedéséről. Meglepő, de hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy ezek a szabályok normálisak és aki nem ezen szabályok alapján éli életét azt kirekesszük, elítéljük. Holott ő csak továbbfejlődött, átlépett a társadalom állította korlátokon, mondhatni öntudatra ébredt.

Ha úgy érzed, hogy a te boldogságod korlátozzák a "normális szexuális viselkedésként" deklarált szabályok akkor hát hagyd őket magad mögött és élvezd az lehetőséget. Azon viszont emelkedj felül, hogy cselekedeted miatt mások majd megvetnek, esetleg fel is pofoznak. Ne neheztelj rájuk, ugyanis ők nem olyan szabadok mint amilyen te vagy.


Az élet azért van, hogy megéljük és nem pedig azért, hogy korlátok közé szorítsuk magunkat.

2018. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
á nekem még nagyon reggel van.. leírtam, hogy "kirekesszük". ez kész.
2018. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem okoz majd gondot, hogy a férjed egy nálad 10-20 évvel fiatalabb feszes seggű csajt dönget, akkor nincs probléma. Hiszen te is ugyanezt csináltad.
2018. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 5-ös! Az "ember a viselkedését a társadalomhoz igazítja",de a te boldogságod érdekében rúgd fel a szabályokat?

Akkor ha én úgy lennék boldogabb,hogy lelőlek téged ,bár a társadalom elítéli a gyílkosságot(vajon miért),csak tegyem meg bátran ,mert az én boldogságom minden felett áll?

-Normális ember nem küld képet a farkáról!

-Eszedbe sem jut,hogy mit fog érezni a feleség,amikor kiderül?

2018. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező! Az egész undorító ahogy van, mint ahogy az 5.-ös válasz is!!!
2018. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen az. Igénytelen, magàra semmit nem adó, tartàssal- önbecsüléssel nem rendelkező nők ismerkednek- kezdenek kapcsolatban élő/ hàzas férfiakkal. (ugyanez àll fordítva is) Az a pasi egy lyukat keres akibe üríthet, hogy ne a markàba kelljen, és ne kelljen qurvàra költeni. Ha te megelégszel ezzel a legalja szerepkörrel, hàt.... te tudod. Mint màr írtam, az igények ugye:) Normàlis ember ilyesmibe nem megy bele, hogy jól megalàzza magàt.
2018. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!