Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nagyon gusztustalan dolog találkozgatni egy nős férfival? Eddig úgy gpndoltam igen, de most hogy én vagyok ilyen helyzetben elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Már régebben viselkedik úgy hogy levágtam, szeretne valamit. Eddig nem mentem bele a játékba (kb 4 éve ismerem), de 1 hete már igen.

Volt képküldés, beszélgetés.

Az is érdekelne hogy szerintetek mit jelent ha olyan képet küldött ami nem akcióra kész helyzetben mutatta a "szerszámát"? Úgy értem hogy lehet hogy járatlan még az efféle dolgokban, lehet még nem küldött ilyen képet senkinek?


2018. aug. 20. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Álompasi *.* Nem elég, hogy megakarja csalni az asszonyt, de még a farka sem áll fel. Főnyeremény. El ne szalaszd.
2018. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Jól nézd meg, mit tesz a feleségével. Rád is pontosan ugyanaz a sors vár. Kell ez neked? Ha megromlott a házasságuk, váljon el, gyászolja el a házasságát, és utána kezdjetek el randevúzni. Ez a helyes sorrend.
2018. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%

8, amiről te írsz az szabados viselkedés ami egyértelműen destruktív. Természetesen más ember élethez való jogát nem állhat módunkban sem korlátozni sem elvenni.

Az élethez való jogot nagyon nem helyénvaló összekeverni az egyén boldogságával. Remélem te is nagyon jól tudod, hogy a példád semmilyen fronton nem lehet vádalap.


Továbbá a kérdésben nem gyilkosság utáni vágyról hanem egy ember iránti vonzalomról volt szó, már csak ezért is alaptalan a gondolatmeneted.


Egy szexuális közösségben (ami lehet két ember is) miért ne lehetne bevett szokás ha egymásnak intim jellegű képeket küldünk? Hogy mi normális és mi nem.. ugyan kérlek! A normák idővel változnak. Az ókori Görögországban két férfi szerelme volt elfogadott és normális. A 18. században a nyilvánosház bevételéből az egyház kapta a legnagyobb adórészt, mondván az volt a normális. :)


Nézd, hogy mit fog érezni a felesége?

A kizárólagosság illúziójának összeomlását fogja érezni. Úgy gondolom, hiú ábránd azt hinnünk, hogy a szexuális kizárólagosság egy kapcsolat alappillére. A nemi vágyat bár el lehet fojtani, azonban ez a viselkedés egyértelműen frusztrációhoz vezet.

A "soros monogámia" és a szexuális kizárólagosság csupán egy külső elvárás, amit a partnerkapcsolatok egy része felülvizsgál és túllép rajta. (persze a társadalom java ettől függetlenül még mindig ítélkezik ezen viselkedés felett)

A valódi kérdés azonban nem a társadalom megítélése kell legyen, hanem az egyén individuális függetlensége és a partner tájékoztatása.


És mielőtt félreértenéd nem azt támogatom, hogy a férfi szó nélkül a feleségén kívül mással is kapcsolatot létesítsen. Hanem arra próbálok rámutatni, hogy a szexuális kizárólagosság egy hosszú kapcsolatban olykor több konfliktust generál mint amit a kapcsolat "elbír", éppen ezért egyfajta érettség kell a kapcsolatokhoz és tudni kell felülkerekedni olyan társadalmi elvárásokon amik negatívan hatnak egy kapcsolatra és az által a kapcsolat szereplőire is.

Nem célszerű csak azért ragaszkodni egy "normához" mert mi abban nőttünk fel/abba születtünk bele.

2018. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadat kellene többre becsülnöd annál, mint hogy valakinek a szeretője legyél csak, akire pár órát áldoz egy héten a családja mellett. Nem gondolod úgy, hogy megérdemelnél egy olyan férfit, akinek te vagy az első, és nem csak akkor akar használni, amikor a felesége éppen nem szeretne vele lenni?
2018. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Látom végiggondoltad a válaszomat, sikeresen ki is töröltetted.Betalált?😃 Nem volt éppen gusztusos ugye?És te sem lennél egy gusztusos nő.Pedig ez várna rád, ha szét tennéd neki.Jó kis alap lenne a nemi betegségek még gyorsabb terjedésére.Kell ez neked?
2018. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok minden eszembe jutott, de röviden...

Kedves 15. nem töröltem semmit!

És asszem tartom magam ahhoz hogy jegeljük a dolgot!!!!

Végleg!

2018. aug. 21. 10:31
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen gusztustalan.
2018. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Aki a farkáról küldözgetett képeket, az beteg ember. Mentálisan biztosan. Hogy ez a jelenség működik, az nem azt jelenti hogy ez a normális út, hanem hogy elég sok a sérült ember. Aztán mindenki maga dönt, hogy akar-e egy beteg embertől valamit, esetleg élvezné-e azt, hogy egy beteg ember játékszere legyen. Természetesen nincs kizárva az sem, hogy két beteg ember kiéli egymáson a beteges fantáziavilágát. Lehet ezen vitatkozni, de egy kiegyensúlyozott értelmes ember, aki tudja a helyét a világban, céltudatos, az nem viselkedik így.
2018. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

5-ös és 13-as:

Nagyjából egyetértek veled abban, amit a szabályalkotásról és a társadalmi elvárásokról írtál. Azt azonban fontos leszögezni, hogy csak addig alkothat egy ember magának önkényes szabályokat, amíg azzal nem árt. Speciel én pont le**arom, ha mások nyitott kapcsolatban élnek a megbeszéltek szerint (én konkrétan ebben élek 6 éve), ez az ő, saját szabályuk, nincs beleszólásom, nem is ártanak vele senkinek. Ha ők boldogok így, akkor legyen.

Ha viszont adott esetben arról van szó, hogy belemegyek-e egy megcsalásba, úgy, hogy azt a feleség háta mögött, sunyi módon teszik, akkor már illene átgondolnom saját felelősségemet az ügyet illetően.

2018. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ez kb.annyit jelent hogy fel sem áll rád a farka, esetleg ha csinálsz vmit akkor képes lehetne rá. Mi mást jelenthetne?

Ha felállt volna rád akkor szivesebben kuldott volna nagy f.-t

2018. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!