Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megbocsájtható ez a dolog?

Figyelt kérdés

A drágalátos páromról lenne szó (élettársak vagyunk).

Van 1 közös gyermekünk. (korokat nem szeretnék írni) Szóval a párom a munkahelyén összeszedett egy elvált asszonykát! 2-3 hónap volt az az idő amikor fullra megváltozott de az utolsó 1 hónap kegyetlen volt. Engem s a gyermeket konkrétan levegőnek nézett. Volt, hogy nem aludt itthon napokat. Persze, én sem voltam fából s utánna jártam a dolognak. Amint kiderült , hogy viszonya volt a "volt" munkatarsnőjével. Persze azon nyomban szakítani akartam. Állítólag nem feküdtek le csak egyetlen csók volt. S váltig állítja, hogy ő neki nem kell az a nő s mindenáron én kellek!!! De könyörgöm!!! Aki eljut egy csókig annak nem kell az a személy???? Kérdem én. Ezek után is palira akar venni?

Mit tennétek? Mi lessz ha újra keresik egymást? Bár eddig is fullra figyeltem minden lépését(ezért is bukott le) ezek utan pedig mégjobban!

Csak a lanyom múlott állítólag,hogy nem feküdtek le. Miutan meg akartam szaggatni azt a k...va p..csát. elbeszélgettem vle. Állítólag a párom nyomult amit el is hiszek. Mit tehetnék?


2018. márc. 1. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Ilyenkor azért nagyon nem hiányzik egy párkapcsolat...
2018. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A megszaggatást nem tartom jó ötletnek. Tényleg ilyen példát mutatnál a lányodnak? Sokkal nagyobb probléma, hogy napokig nem jön haza ki tudja miért, mint egy csók. Elég sok probléma van itt alapból. Mit tehetnél? Nekem úgy tűnik eddig is egyedül voltál a gyermekeddel, hát tedd ezt hivatalossá. Kérj segítséget a szüleidtől. Gondolom nagyon fiatal vagy (stílus alapján, meg hogy nem mered kiírni a korod). Csak segítenek. Ha a párod tényleg szereti a gyermekét, akkor pedig külön utakon járva is segíteni fog. Vagy üljetek le és beszéljétek át normálisan.
2018. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Szerintem megbocsájthatatlan.
2018. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen egy felet nem gondolkoznék, kérdést meg végképp nem írnék ki róla.

Tudom, nehéz, te mit érzel, az a fontos, úgy dönts.

2018. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez még neked kérdés?! Megbolondul a pasid, levegőnek néz, haza se jár és te még hezitálsz? :D

Ha nem is keresik majd egymást a nővel, majd jön egy újabb és azzal folytatja. Tudod miért? Mert ez a pasi nem szeret téged, sőt, emberszámba sem vesz.

Engedjétek el egymást, te úgyis folyton azon kattognál, hogy épp mit csinál és kivel, ezzel kár mérgezned magad és a gyerekednek sem hiányzik egy ilyen élet.

Mellesleg nem a nőt kell megszaggatni, ez annyira szánalmas! A pasidat kell elővenni, őt kell elsősorban utálni, ő van veled kapcsolatban, neki kell nemet mondania, akkor is, "ha az a csúnya, gonyosz kolléganő akarta elszeretni tőled."

2018. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez több sebből vérzik.

Napokig haza se járt: biztos, hogy nála volt, és nem csak csók volt.

Mindenáron te kellesz, de hónapokig levegőnek néz titeket.


Szerintem meg az volt, hogy összejött a csajjal, volt ott minden, de a csaj valamiért kidobta, most meg nem akar két szék közé esni, és hazakullogott pitizni.


Az, hogy ő hajtotta az új nőt, nem sok jót ígér. Ő már elhatározta, hovy le leszel cserélve. Jön a következő szerető, aztán ha vele jobban passzolnak, akkor lelép.


Én ezt nem várnám ki, inkább kidobom most.

2018. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Napokig nem aludt otthon es csak egy csok volt? Te ezt komolyan elhiszed? Konkretan meg hulyenek is nez.
2018. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:( igazatok van!!!
2018. márc. 1. 17:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Dobnám ki mint macskát...

Majd pont a gyerek miatt mi, persze.


(Apám azt állította, csak miattam MARADT, viszont 11 éven át csalta anyát (22 voltam, mikor lebukott))

2018. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nagyon kiborulnék, és ha úgy gondolnám, hogy mégis megbocsájtok,szerelemből, akkor se lenne már semmi a régi. Ezért fájó szívvel,de elválnék/szakítanék.
2018. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!