Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megbocsájtható ez a dolog?

Figyelt kérdés

A drágalátos páromról lenne szó (élettársak vagyunk).

Van 1 közös gyermekünk. (korokat nem szeretnék írni) Szóval a párom a munkahelyén összeszedett egy elvált asszonykát! 2-3 hónap volt az az idő amikor fullra megváltozott de az utolsó 1 hónap kegyetlen volt. Engem s a gyermeket konkrétan levegőnek nézett. Volt, hogy nem aludt itthon napokat. Persze, én sem voltam fából s utánna jártam a dolognak. Amint kiderült , hogy viszonya volt a "volt" munkatarsnőjével. Persze azon nyomban szakítani akartam. Állítólag nem feküdtek le csak egyetlen csók volt. S váltig állítja, hogy ő neki nem kell az a nő s mindenáron én kellek!!! De könyörgöm!!! Aki eljut egy csókig annak nem kell az a személy???? Kérdem én. Ezek után is palira akar venni?

Mit tennétek? Mi lessz ha újra keresik egymást? Bár eddig is fullra figyeltem minden lépését(ezért is bukott le) ezek utan pedig mégjobban!

Csak a lanyom múlott állítólag,hogy nem feküdtek le. Miutan meg akartam szaggatni azt a k...va p..csát. elbeszélgettem vle. Állítólag a párom nyomult amit el is hiszek. Mit tehetnék?


2018. márc. 1. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hiába figyelsz erősen,ki lehet játszani.Esetemben is a nő azt hiszi hogy már minden oké,pasi rendesen hazamegy munkából,mindig otthon van,telefonjában nem talál semmit.Közben az igazság titkos e-mail cím,munkahelyen beszélünk,mikor a nő dolgozik szabad a pálya,és még lehetne sorolni.Az ilyen pasit én kidobtam volna a helyében,de nem tette,így megnyerte,bár pont ezért én se fogadnám be.A te esetedben a nő ugyanúgy nem fogadta be,azért pitizik neked.A helyedben kivágnám.
2018. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Otthon sem aludt és csak egy csók volt?

Jajj :( ugye nem akarod elhinni ezt? A nő azt mondja a férjed nyomult. Akkor sajnos fog másnál is :/

2018. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az egyeterteseket. S bar igen jol belegondolva kivulallo tisztan latja ezt de benne lenni a kapcsolatban nem igen latni fokepp van 1 gyermek minden nehezebb igy a valas is :/
2018. márc. 1. 20:19
 14/15 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem a megcsalásról:

Amíg fiatal az ember, én úgy vagyok vele (már csak a korosztályom miatt is), hogy nem akarok párkapcsolatot jó ideig, mert a 20-25 év közötti pasik (valamint nők) nemigen a komoly szándékaikról híresek, amit éppen igényelnék (nő vagyok.). Ha nagy ritkaságként kifognám, és lenne egy normálisnak ígérkező, és (neadj’Isten) rádöbbenne, hogy nem élte ki magát, akkor ha nekem őszintén elmondja, hogy ezen változtatni akar, akkor nem azt mondom, hogy teljesen jó érzéssel töltene el, de még mindig többre díjazom, hogy elmondta, minthogy megtette és hazudozik. Nálam a hazugság nagyobb bűn bárminél. Mellette meg a megcsalás egy nagyon ütős kombinációt ad.

Megpróbálnám megoldani a dolgot úgy, hogy felpezsdítjük a szexuális életünket (persze ha őszinte!). Mivel biszexuális vagyok, jobban hajlok az átlagnál efelé a megoldás felé talán, de nem szívesen folyamodnék ehhez akkor sem.

Meg személye válogatja, ki milyen. Minden kommunikáció kérdése, mert mindent meg lehet beszélni (egy bizonyos szintig) és egy ellaposodott kapcsolatot, ami sok ideje tart már, fel lehet rázni. Akarás kérdése, csak ahhoz két fél kell.


A szituációdat tekintve:

Én már addig a szintig se mentem volna el, ameddig te, persze a gyermektől is függ, ami összeköt benneteket a döntéshelyzet. A saját szüleim emiatt váltak el (plusz az egyik szülőm meg mindegyik párját csalta) ami megkeserítette a gyerekkorom, és hallgattam a kígyó-béka, sárdobálós szövegeket. Nem egy arany élet, és már csak mint gyerekként ilyet tapasztalt se tennék már a hazugság és a család után semmit.Kedvességből esetleg annyit, hogy segítek utcára cuccolni neki! Megérdemelé.

Ez a kép annyira végigkísért kicsi kortól, hogy megtanultam és elrettentődtem, hogy az ilyen utáni állapot csak vívódás. Nem folytatnám akkor sem, ha lenne közös gyerek, mert nagyon rányomja a bélyegét.

2018. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonon kedves utolso :(
2018. márc. 2. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!