Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van okom félni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom félni a szextől?

Figyelt kérdés

Méretre gondolok, sosem szexeltem még, viszont a barátnőm igen, hamarosan lehet hogy megtörténik az első. Kicsit félek attól, hogy tapasztalatlan vagyok, meg leginkább az intim méretem zavar.

Tudom hogy a technika számít leginkább, de ha azt most nem nézzük akkor ezzel a mérettel tudok örömöt szeretni neki? Nem fog csalódni amikor meglátja, mert magas vagyok, és lehet hogy nagyobbra számít (tudom elvileg ez nem függ össze) de vannak nők akik azt hiszik, a neten olvastam.

Tehát van okom félni a 15/4.5 centisemmel?

Légyszívese normálisan válaszoljatok!

Köszönöm a segítségetek előre is!

Szép napot!


2018. aug. 10. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől...tok normális a méreted
2018. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a cerka.

Semmi félnivalód nincs

2018. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A méreted miatt nincs okod félni.
2018. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ezzel már szinte mindent lehet csinálni...
2018. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A méreted középkategóriás. Szerintem azzal semmi gond nem lehet.
2018. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A napi pénisz kérdés nem hiányozhat...
2018. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
Átlagos a méreted, ne aggódj! Ám ha kisebb, az is oké, főleg ha a barátnőd tisztel, szeret téged és nem egy felszínes, érzéketlen nő, akkor elfogadja, legyen bármekkora.
2018. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szextől nem kell félni. Be fog ez férni nyugi.
2018. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kis p*csöd van. Tuti csalódni fog a csaj és nem fogja mondani, de keres majd mást... pl engem :D és akkor viszlát van.
2018. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Ne hallgass a 9-es válaszolóra, csak trollkodik és meg akar ijeszteni,... Esetleg túl nagy az igénye nagyobbakra, ám nagyon ronda dolog bárkit lenézni a méretei miatt, még akkor is, ha az kicsi! A 15 cm-esek átlagosak és a legtöbb nőnek jó. Főleg ha óvatos vagy és aszerint csinálod, ahogy a nőnek is jó, kell némi kommunikáció is!
2018. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!