Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne féljek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek a szextől, hanem újra tudjam élvezni?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt a szexuális életemmel, aztán jött egy felfázás... nem épp izgató aktus közben azon rettegni, hogy vajon bepisilek-e, ez önmagában rossz volt, plusz a para miatt fájt is, mert nem tudtam elengedni magam, ezek miatt pedig orgazmusnak a közelében se voltam természetesen.

Amíg beteg voltam, alig 1-2-szer próbáltuk, rettenetes volt.

Aztán szedtem gyógyszert, meggyógyultam, már kb 2 hónapja teljesen.

A szexet viszont nem kívánom azóta abszolút, rossz emlékek jönnek elő róla, a félelem hogy pisilni kell, a fájdalom, a "kudarc" élmény (hogy nem tudok elmenni). Párszor persze próbáltuk, de nem igazán élveztem ezek miatt, nem tudtam elengedni magam.

Borzasztóan érzem magam, egyrészt bár nem kívánom, mégis hiányzik a szeretkezés, régen én is akartam sokszor, nem jó ez így.... másrészt ez a párommal szemben is kicseszés, mert ugyan azóta kap másképpen extra kényeztetést, de az mégse ugyanolyan, mint szeretkezni egyet úgy igazán.

Ráadásul sajnos hajlamos vagyok rágörcsölni dolgokra, most is igaz, már attól kezdek szorongani, ha a párom hosszabban megcsókol, vagy megölel, vagy simogatni kezd, mert egyből bepánikolok, hogy mi lesz, ha szeretkezni akar... :(


Sajnos szexuálpszichológushoz menni se pénzem nincs, se alkalmam, pedig az lenne a legjobb, de nem megoldható :(


Tehetek valamit, hogy elmúljon végre ez a para? Vagyis tehetünk? (A párom tud mindenről amit ezzel kapcsolatban érzek, őszintén átbeszéltük már többször is, de megoldanunk eddig nem sikerült)

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segített?


N


2018. aug. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy nőgyógyászt, ez nem gyk kategória kérdés.
2018. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Minek kell egyből pszichodoki segítségét felemlegetni?

Jesszus.

Ez egy olyan jelentéktelen dolog, ami miatt nyafogsz, hogy hihetetlen.

Szerintem te eleve nem szeretted a szexet, és ez most csak kibúvó, hogy ne kelljen szexelned.

Engem megerőszakoltak, megvertek, ha nem akartam dugni, ennek ellenére egy kedves, odafigyelő, szerelmes pasival sikerült túljutnom a szorongásokon.

Leírásodból ítélve a barátod teljesen normális és elfogadó.

Csupán neked kéne kicsit elengedni magad és “visszaülni a lóra”.

2018. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak, és próbáld levenni magadról ezt a terhet. Nincsen kötelezettség, nincsen olyan hogy muszáj. Ha a párod tényleg megértő,akkor előbb utóbb el fognak múlni ezek a rossz érzéseid, és megtalálod újra önmagad..
2018. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

A nőgyógyász mit kezdene a lelki bajaimmal? Mondtam neki amúgy, de annyit mondott hogy nincs semmi bajom csak beképzelem. Ezt én is tudom, épp ez a lényeg, nem lettem előrébb ennél.


#2


"Minek kell egyből pszichodoki segítségét felemlegetni?"

Azért, mert írtam már ki más problémával kapcsolatban kérdést, és semmi más választ nem kaptam, csak azt, hogy menjek pszichológushoz. Most gondoltam előre leszögezem, hogy nem tudok menni, hátha kapok érdembeli választ.


"Szerintem te eleve nem szeretted a szexet, és ez most csak kibúvó, hogy ne kelljen szexelned."

Elolvastad a kérdést? Írtam, hogy én is akartam sokszor, és hogy minden rendben volt. Meg ha kibúvó lenne, akkor minek írnék ki ide egy kérdést arról, hogy rosszul érzem magam emiatt, és hogyan tudnám megoldani? Ha kibúvó lenne, akkor ezzel magyarázkodnék a páromnak, amúgy meg teljesen elégedett lennék a helyzettel... Elég rosszindulatú, de még logikátlan is ez a feltevésed.


"Engem megerőszakoltak, megvertek, ha nem akartam dugni, ennek ellenére egy kedves, odafigyelő, szerelmes pasival sikerült túljutnom a szorongásokon."

Engem "csak" molesztált egy ismerősöm kamasz koromban, pár év alatt én is túl tudtam jutni rajta, de most nem szeretném, ha sokáig tartana.


"Leírásodból ítélve a barátod teljesen normális és elfogadó.

Csupán neked kéne kicsit elengedni magad és “visszaülni a lóra”."

Igaz és igaz. De épp ez a kérdés, hogy hogyan?


#3

Úgy érzem, 2 hónapnak elég időnek kellett volna lennie, ha ez csak úgy, magától tudna rendeződni. :(

2018. aug. 9. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, némi nyitottság és bizalom a másik felé nem árt.

Mennyetek be a fürdőbe ülljetek be a kádba vagy zuhanyzóba és pisilj bele az ölébe. nézd meg hogy mit szól hozzá, beszéljétek át. Aztán ha ki vihogtátok magatokat akkor a fürdőben ugyan így próbáljatok meg szexelni.


Akkor már nem kell attól tartanod hogy mindent össze pisilsz, hisz kádban vagytok, azt hogy mit fog hozzá szólni a párod már átbeszéltétek. Tudom nem a legkényelmesebb, de lehet hogy neked ez lenne a legoptimálisabb.


A másik dolog, vannak olyanok akiket határozottan büszkévé tesz ha a párjuk szex közben becsurrant, mert azt úgy könyvelik el hogy milyen jó volt neki nem bírta magát vissza tartani.


Legyetek nyitottak, türelmesek, odafigyelők, és használjatok nagyon sok síkosítót

30F

2018. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Készíts naptárat és írj bele apró dolgokat. Pl hétfőre csak nyalást befejezés nélkül. Keddre ujjazást, szerdára masszázst, csütörtökre fenékmasszírozást és nyalást stb.

Aztán az aznapit csukott szemmel képzeld végig mozzanatonként és képzeld el hogy simán menni fog és képzeld el hogy ennek örültök és hogy megölelitek egymást stb. Csak és kizárólag azt csináljátok ami oda be van írva semmi több nem lehet közösen! Egyénileg igen de közösen semmi!

Fokozatosan lehet egyre többet beírni. Pl egy beteszem kiveszem is belefér de semmi dugás csak egy rövid betétel stb. Ahogy megy kicsiben úgy fog menni egyre jobban és mivel pontosan tudod hogy aznap mi lesz így nem is fogsz aggódni miatta és tudni fogod hogy semmi több nem lesz.

35F

2018. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!