Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan magyarázzam el neki h...

Hogyan magyarázzam el neki h a szextől nem kell félni és nem fog neki fájni?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves barátnőm és hát én már feküdtem már le mással ugye és tegnapi nap folyamán megbeszéltük hogy mi is összejöhetnénk már így szorosabban meg is volt nyugodt körülmény stb stb

én mindent megtettem de kinyögi h ő még ezt nem akarja ááá

tiszta ideg vagyok ott maradtam álló farokkal pff

és azért ilyenkor elég szarul esik sőtt még rossz érzés is volt bennem XD tom hülyeség de mind1. ez a lényeg

törtőztettem magam oké

de mondta h szombaton azaz holnap menjek át hozzá aludni mert már kész rá és ne haragudjak rá ..

nem akarom h újra ez legyen

próbáltam faggatni miért volt ez még jobban azt mondja fél a fájdalomtól és nem tudom megértetni vele hogy nem kell

mert vigyázok rá és mindent megteszek h neki jó legyen amúgy meg nem tom h van ez a csajoknál h télleg fáj e de sztm max egy kicsit..


2009. dec. 11. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Simogasd, igazgasd fel, úgy hogy ne bírjon magával, akkor biztosan nem fog fájni. :D
2009. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Te egy önző, buta segg vagy,bocs. Képzeld el,hogy valakinek nagyon tud fájni az első. Ha a barátnőd is olyan,akkor neki is fog. Mellesleg ha azt mondja,hogy még nem akarja, akkor nem áll készen a dologra...így meg aztán tutira fog neki fájni. Ha szeretnéd, megértenéd. Így meg úgy látszik, hogy csak ki akarod használni. Pettingeljetek, az nem fog neki fájni,és nem maradsz "álló f*sszal". De ne legyél önző, és ne kényszerítsd olyanra,amire még nem áll készen lelkileg. Csak rosszabb lesz neki.

21/L

2009. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

honnan tudod h az vagyok ne haragudj de szerinted ha az lennék akkor itt kuksolnák és keresném a választ

??

a másik meg h már rengeteget pettingeltünk

+ ő mondta h már kész rá

szerintem pont h fordítva van az amit leírtál nekem drágám..

mert utána mondta le..

2009. dec. 11. 17:39
 4/14 anonim válasza:
76%
Kivel akarsz te tulajdonképpen lefeküdni, kérdező? Csak mert 15 éves lányról írsz, utána "drágám"-nak szólítod a 21 éves válaszadót... és "szerinted" max egy kicsit fáj... szánalmas, önző tuskó vagy
2009. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

dehogy

csak korban hozzámillő ..

2009. dec. 11. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
figyu, sztem ez a lány még egyáltalán nincsen készen a szexre, csak neked akar megfelelni. képes lennél ígyis lefeküdni vele?? gondolj rá is. a lányoknak nagyobb dolog a szüzesség elvesztése mint a fiúknak. sztem maradjatok a pettingnél. elégítsen ki szájjal vagy kézzel. ne akarj még vele lefeküdni. egy életre elronthatod a szexuális életét a lánynak ezzel.
2009. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

és ha most lemondom h nem érek rá akkor megharagudna véleményem szerint..

mert mondtam neki h ha nem akarja nyugodtan szóljon de moziba menjünk azért el nem kell félnie tőlem :D

2009. dec. 11. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok profi ebben a témában,bennem is kételyek támadtak,ahogy elolvastam a szöveget.

A barátnőd azt mondta,hogy készen áll rá,majdnem megtörtént,de végül mégsem,mert azt mondta nem akarja.Ebből arra következtetek,hogy van valami ami miatt fél,s nem akarja még.Ha holnap átmész hozzá,először is beszélgessetek.Ne akard mindenképpen megmagyarázni neki,hogy ne féljen és,hogy nem fog fájni.A nem fog fájni dolgot főleg ne akard elmagyarázni neki,mert nem tudhatod előre.Vannak lányok akiknek hiába,hogy nagyon szeretnék,be vannak nedvese,vigyázz rájuk a barátjuk így is nagyon fáj.

Inkább mondd el neki mit érzel.Mondd el,hogy nagyon szereted,és hogy nem haragszol azért,mert nem történt meg.Éreztesd vele,hogy nagyon fontos neked és,hogy többet jelent a közösen eltöltött idő,minthogy megtörténik-e most.

Majd a beszélgetés után,ha úgy gondolja hosszas előjáték után megtörténhet a szex is,de ne erőltesd.

Fontos,hogy tudja,hogy tudsz várni,mert szereted!

Legalábbis én így gondolom.

15/L

2009. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kétely? milyen?

am köszi a választ eddig ez volt a leghasználhatóbb

2009. dec. 11. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe,hogy talán történhetett valami régebben a lánnyal,amit nem tudsz.Ezért nem szeretné még.Vagy csak szimplán nem érzi,hogy itt az ideje.

előző voltam.

2009. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!