Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan magyarázzam el neki h...

Hogyan magyarázzam el neki h a szextől nem kell félni és nem fog neki fájni?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves barátnőm és hát én már feküdtem már le mással ugye és tegnapi nap folyamán megbeszéltük hogy mi is összejöhetnénk már így szorosabban meg is volt nyugodt körülmény stb stb

én mindent megtettem de kinyögi h ő még ezt nem akarja ááá

tiszta ideg vagyok ott maradtam álló farokkal pff

és azért ilyenkor elég szarul esik sőtt még rossz érzés is volt bennem XD tom hülyeség de mind1. ez a lényeg

törtőztettem magam oké

de mondta h szombaton azaz holnap menjek át hozzá aludni mert már kész rá és ne haragudjak rá ..

nem akarom h újra ez legyen

próbáltam faggatni miért volt ez még jobban azt mondja fél a fájdalomtól és nem tudom megértetni vele hogy nem kell

mert vigyázok rá és mindent megteszek h neki jó legyen amúgy meg nem tom h van ez a csajoknál h télleg fáj e de sztm max egy kicsit..


2009. dec. 11. 17:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
lehet hogy fél attól h ha nem fekszik le veled akkor szakítani foksz vele és ezért mondott igent de amikor rá került a sor még se tudta meg tenni
2009. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Játssz a pö*csöddel hülyegyerek!


Egy 15 évest nem kell megerőszakolni. Ő úgyis tudja, hogy neki, mikor lesz jó! Ha 20 évesen, akkor akkor fog. És kész.

2009. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A szüzesség elvesztése általában fáj,még akkor is ha eléggé be van nedvesedve és a pasi tapasztalt meg tényleg vigyáz rá.
2013. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ki vagy te? Gyurcsány?
2023. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!