Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előjáték alatt el szoktam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előjáték alatt el szoktam menni annyira felizgulok, vagy ha akkor nem akkor amikor a szájával kenyeztet és ezért tartok is a szextől, ez normális? 18F

Figyelt kérdés
Neki volt már barátja és nem szűz, én viszont az vagyok még. Ő lenne az első.
2018. aug. 7. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális. Minden pasi így kezdte. Majd belejössz, ha szorgalmasan rágyúrsz a témára. ;)
2018. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És hogyan tudnék ellene tenni ?

Mert így mindig csak halogatom a szexet és nem akarom, hogy a kapcsolatunk rovására menjen.

2018. aug. 7. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:

gyakorlás

és második menet.

18 évesen a legtöbb embernek simán megy a 2-3 menet, közben kis szünet.


pl ha elsülsz orálnál, akkor nyald őt és hamar megint fel fog állni, mehet is a menet

2018. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással, meg önkontroll megy a dolog. De ha elsőre gyorsan elsülsz, akkor 10 20 30 perc múlva már jöhet a második menet, és akkor már szét fogod tudni dugni a punciját is...
2018. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én tartok attól is hogy ez neki kellemetlen, illetve hogy nem.birom a következő meneteket sem .
2018. aug. 7. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt találkoztok és szexeltek verd ki háromszor
2018. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz rövid idő míg bele jössz.. Ha magadnak csinálod akkor is hamar elmész?
2018. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon nagy túlzás, hogy minden pasi így kezdte. Félre ne értsd, nem azt akarom mondani,hogy lepedőakrobataként kezdtem, sőt most sem vagyok az! De olyan, hogy előjátéknál elmentem volna, vagy berakom és elsülök, olyan soha életemben nem volt és nyilván nem én vagyok az egyetlen.
2018. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha magamnak csinálom akkor nem , persze azt már megszoktam ,hogy mit hogyan csináljak
2018. aug. 7. 15:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát csak úgy mondom. A barátomnak előttem vagy 5 nője volt én szűz voltam. Kb a 7-8. randiig bírtam ki h ne érjek hozzá. A pulcsi alatt megfogta a meztelen mellem, meg magához ölelt, én csak megcsókoltam és a karját simogattam. Ekkor élvezett a nadrágjába. Ez párszor még megtörtént, pedig tényleg tapasztalt volt. Utólag árulta el h mindig 4 alsógatyát vett fel nehogy meglássam a folyamatos merevedését és ha elélvezne legyen ami felfogja a cuccot..

Hát mit mondjak..halálra nevettem magam. De amikor ez megtörtént nem tartottam viccesnek, hanem iszonyat izgatónak és romantikusnak. Mármint azt h ennyire beindult.


Szoval no para, csak próbálj megnyugodni. ;)

2018. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!