Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hiszem én elég sok hátránn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem én elég sok hátránnyal indultam az élet nagy partnerkereső játékában. Nem értem miért siránkozik minden pasi, hogy nem állnak velük szóba a nők. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Alacsony, és kövér vagyok. A méretem is kicsi. Anyagilag az átlagot is alig érem el. Mégis nő szerzése sohasem okozott gondott, a megtartása sem. Egy átlagos fiatallal szemben hátrányban voltam. Mégsem panaszkodással töltöttem az időmet.
2018. dec. 25. 15:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor még emberek közé sem szívesen mész? Ezt még nem írtad, de ez elég nagy gond. Viszont igényed lenne párkapcsolatra, különben nem Tindereznél. Tehát tenni akarsz, akkor ismerkedned kell. Mit gondolsz az első randitok hol lenne? A szobádban? Egy kávézóban, cukrászdában, vagy máshol, ahol emberek vannak. Tehát ha randizni akarsz mindenkèppen ismerkedned kell. Ennyi
2018. dec. 25. 18:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy társaságba nem akarok menni. Persze ha tehetném, csak olyan helyre mennék, ahol rajtam kívül senki nincs, de sajnos ez nem megoldható, de amíg jó messze vannak tőlünk az emberek, addig nem zavarnak. Na, mindegy, nem rólam szól a kérdés, de lényeg a lényeg, itt is jöhetnek szerintem tippek az ismerkedésre, ha már ekkora szégyen a társkeresős oldalak használata. Szerintem nem csak én venném hasznát ötleteknek.
2018. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mert ezek a siránkozások csak amolyan figyelemfelkeltő baromságok, nem kell komolyan venni:)


Hallottam már én szépfiúkat is siránkozni.


Olyan ez, mint amikor az elkényeztetett anyuci kisfia veri magát földhöz, ha nem kapta meg a legújabb és legmenőbb telefon modelt karira. Vajon miért siránkozik az ilyen?


Szerintem rosszul értelmezed ezeket a helyzeteket. Nem mindig az siránkozik, aki valóban sajnálatraméltó lenne... hanem aki attention-seeker rinyagép.

Van úgy, hogy aki tényleg rossz helyzetben van, az csak csendben hallgat;) Tehát eléggé jelentéktelenek ezek a siránkozások.


Habár úgy is magyarázható ez, hogy az illető siránkozó pasiknak a felszínességük miatt nem jut kapcsolat. Ha valaki csak a külsejével tudja magyarázni a párkapcsolati sikertelenségeit, annak nincs valami mély rálátása a dolgokra.

2018. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!