Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy gond az ha semennyire nem vagyok magabiztos?

Figyelt kérdés

Nem igazán megy a csajozás és a párkeresés, kezdem azt érezni, hogy jobban hátráltat a szerénységem mint a külsőm ( a külsőm sem igazán vonzó ). Nem nevezném magamat " jó pasinak " hiába a sok dicséret. Bamba vagyok a kezdeményezéshez, de ha egy lány kezdeményez azt is elszúrom mert nem vagyok hajlandó elfogadni,hogy tényleg érdeklem. Inkább azon igyekszem,hogy kizárjam őket az életemből.


Jól gondolom,hogy az élet minden területén nagyon sok sérelem fog érni emiatt?



2018. dec. 11. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
a töketlenség semmiképp nem vonzó! ne félj magabiztosnak lenni, ne félj a lányokkal úgy beszélni, hogy te tudod mit akarsz, ne félj attól, ha kievetnek, nevesd ki te is.
2018. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Igen, sajnos baromira nagy gond (legalábbis a csajozás terén).


És mondok mást is. Az önbizalom érdemileg nem fejlesztehető, csak részben befolyásolható. De nulla önbizalomról sosem fog valaki eljutni százig.

De ne aggódj, nem mindenki születhet magabiztos karakternek.

Bele kell nyugodni, hogy nem mindenki lehet bajnok. És mi sajnos a kerítés túlsó oldalára születtünk. Kesergésre semmi ok, végig kell szenvedni ezt az életet és reménykedünk benne, hogy a következőben majd hátha magabiztos férfiként születünk újjá. Addig is türelem és búslakodásra semmi ok.

2018. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, pont így gondolom én is, és ugyanolyan helyzetben vagyok mint a kérdező.

32 éves vagyok, még csókig sem jutottam el soha senkivel, és annyi probléma hegy tornyosul közém és aközé, hogy legyen egyszer valakim, hogy még ha minden létező erőmet összeszedném, ha minden létező segítséget (pszihológus, edző, stb...) még akkor is k elenyésző lenne az esélyem...

Akkor inkább egy lehetséges következő életemben hátha olyan könnyen megy majd, mint a normális embereknek...

2018. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!