Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a fiúk, hogy "nincs meg az a bizonyos plusz"?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú ilyet mond, és ezáltal nem fogtam meg annyira, hogy szeretni tudjon, miért mondhat ilyet? Fiúk, ti átlagosan mikor mondjátok azt egy lánynak, hogy nem tudtok vele hosszabb távra tervezni, mert nincs meg az a plusz? ha gond van a lánnyal, az ágyban, vagy csak simán nem tudtok többet érezni iránta?

Köszi a válaszokat!



#lány #szerelem #gond #érzés #nincs meg az a plusz
2018. okt. 28. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Én ezt akkor mondom egy pasira, ha nincs benne semmi különleges pl. belső tulajdonságilag, ergó tiszta átlagos.Nem fogott meg engem, hogy hosszútávra tudjak tervezni vele.

Vagy pl. az illetőnek dög uncsi az élete, semmi hobbija...stb.


Nincs benned olyan plusz löket, ami miatt kiemelkedsz a tömegből.

2018. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg nem vagy elég értelmes.
2018. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Én akkor mondanék ilyet, ha hiába vagy teljesen rendben, valamiért mégsem mozgatsz meg bennem semmit. Előfordult már ilyen. Csinos lány, más a fél karját odaadné érte, de engem meg egyszerűen más vonz. Nem arra kell gondolni, hogy az instagram modellek vonzanának. De pl a lány az én ízlésemhez képest túl vékony volt. Szeretem ha van mit fogni. Hogy egy példát említsek. De nem is feltétlenül kell a külsőre gondolni. Lehet, hogy ott minden klappol. De mondjuk a személyiségedben nem fog meg semmi, nem tudok a személyedhez vonzódni, nem vagyunk egy hullámhosszon. Ettől még lehet, hogy semmi gond veled, csak nem illünk össze.


Ez van, előfordul ilyen. Nem kell túlgondolni.

2018. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a gondolkodás, igény, nem izgat, nem mozgat, nem motivál.... szex után sem:) Na ez ezt jelenti. Felesleges a kínlódás.
2018. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy túl sovány vagy. :D
2018. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem fogtad meg annyira, hogy szeretni tudjon.


mit nem lehet ezen érteni? az ok minden embernél más.

2018. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy külsőre nem jössz be neki eléggé, vagy belsőre van valami, ami nem fogta meg.
2018. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a vonzalom hianya, semmi koze ennek a kulsosegekhez. Ha nem lennenek a kapcsolatokban eze a "pluszok", akkor kb.barkivel egyutt lehetnenk, de ez nyilvan nincs igy...
2018. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ha gond van a lánnyal, az ágyban"

Ha ezt úgy érted, hogy azután kaptál tőle ilyen választ, akkor ez csak egy szexre ment.

2018. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. Nálunk minden klappolt állítólag, 4/4x kivánt meg,majd miután beadtam a derekam, közölte, hogy nem érezte,amit, és inkább visszamegy az exéhez :)


Szerintem ismerkedés alatt eldől,hogy van-e az a plusz vagy nincs. Minden más csak üres magyarázat.

Ha nincs az a plusz és a fickó komoly kapcsolatot keres, akkor köszöni, ennyi volt, nem húzza az időt.

Olyan nincs,hogy eljuttok az ágyig, aztán mégsincs, ha csak nem túl korán adod magad oda. Az ilyen lehetőségeket a pasik mindig kihasználják.

2018. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!