Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hiszem én elég sok hátránn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem én elég sok hátránnyal indultam az élet nagy partnerkereső játékában. Nem értem miért siránkozik minden pasi, hogy nem állnak velük szóba a nők. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Alacsony, és kövér vagyok. A méretem is kicsi. Anyagilag az átlagot is alig érem el. Mégis nő szerzése sohasem okozott gondott, a megtartása sem. Egy átlagos fiatallal szemben hátrányban voltam. Mégsem panaszkodással töltöttem az időmet.
2018. dec. 25. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert könnyebb siránkozni, mint beleállni a dolgokba.
2018. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Van aki ebben jó, van aki meg abban....

Más a munkájában ér el sikereket, míg más a hobbijában, vagy a sportban. Nem vagyunk egyformák!

Nekem jól megy a munka meg a hobbi-sport is....de a nőkhöz nem értek. Nincs ebben semmi különös. Ki ilyen ki olyan...

2018. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez érdekes, mert én meg magas vagyok, atletikus alkat, jóképű, intelligens, tele vagyok lóvéval, a szüleim is gazdagok, én is jól keresek, megvan mindenem, több diploma,nyelvvizsga pipa, lakásaink vannak, van önbizalmam is, meg tudom nevettetni a nőket, szóval papírforma szerint tökéletesnek kéne lennem párkeresés szempontjából, mégis így a 20-as éveim közepén járva még egyáltalán nem volt párkapcsolatom, mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy úgy komolyan nem is jönnék össze akárkivel, csak olyannal, akibe teljesen bele vagyok zúgva, eddig összesen 3 ilyen lány volt, de ők nem viszonozták. Hiába volt belém zúgva egy rakás lány, azokat én nem szerettem. Nekem nem egy párkapcsolatra van szükségem, nem valami kiegészítőt keresek magam mellé, hogy ez is ki legyen pipálva, hanem egy valódi társat keresek, akivel egy hullámhosszon vagyunk és jól érezzük magunkat egymás társaságában.
2018. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked megvan minden ami a csajozáshoz kell. Ahogy mondod van nő is aki veled lenne. Itt Te vagy válogatós. Ami a kapcsolatot illeti. Amikor minden tökéletes, minden klappol, összejöttök, az nagyon jó. Itt a gondok azután jönnek, ha elmúlik a rózsaszín köd, és jönnek a hétköznapok. Arra is legyetek felkészülve, mert kénytelen leszel kb kétévente megtalàlni a nagy Őt. Ezt ne felejtsd el.
2018. dec. 25. 16:01
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert, gondolom, baráti köröd viszont van. Na most nekünk nincs. Kinek miért nincs, az változó; én például nem is vágyok "barátokra", csak EGY DARAB barátra - aki történetesen ellentétes nemű és egy személyben barát, legjobb barát, lelki társ, élettárs és szexpartner. Ahogy észrevettem, szociális háló nélkül teljességgel lehetetlen ismerkedni. Ez csak azért durva, mert olyan nőkkel is teljességgel lehetetlen ismerkedni, akik önmaguk is egyedül vannak minden tekintetben.
2018. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ez nem így működik, hogy ráböksz valakire, hogy őt akarom barátnak, lelki társnak, élettársnak, hasonlóknak. Egy párkapcsolatban annyi buktató lehet. Egy ideális vilàgban 25 éves korodra annyi tapasztalatod gyűlik, hogy egy hosszútàvú kapcsolatban is sikerrel részt tudsz venni. De addig kellenek a buktatók, amin keresztül megtanuljuk egy kapcsolatban mit lehet, és mit nem. Mellette a szex sem autómatikusan működik két ember között. Ez egy tanulási folyamat, sajnos végig kell járni.
2018. dec. 25. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:

@6

Na ja, csak nem tudom, ez miképp is köthető ahhoz, amit én írtam a szociális hálóval kapcsolatosan. Egyébként én pont 25 vagyok, nekem annyi az össz tapasztalatom, hogy már megtanultam, hányféleképpen lehet pofára esni egy biztosnak látszó kezdet után, vagy hogy mekkora számokkal kell társkeresőn számolni, mire választ kapsz. (Egyébként erre van statisztikám: nagyjából 35 levélből 1-re érkezik reakció, minden ~4. reakció nem visszautasítás; Tinderen pedig nagyjából 300 jobbra húzásonként érkezik 1 match, és minden 5. match hajlandó válaszolni.)

2018. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ember, társkereső? Beszélgetés, kommunikáció. Legyél határozott humoros, segítőkész. Valamilyen szinten legyél tájékozott is. Kellemetlen, ha csak hallgatsz, vagy csak az autóról, motorról, vagy sportról tudsz beszélgetni.
2018. dec. 25. 18:10
 9/13 A kérdező kommentje:
A szociális hálóhoz sehogyan. De albiban élve nagyon kevés pénzből, akkor is volt barátnőm, és 21 évesen már külön éltem a családomtól. Nem apám, nem anyám pénzén.
2018. dec. 25. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Na oszt akkor, amigo, egyet mondj meg nekem légy szíves: mégis hol az anyám fütyfürüttyébe' ismerkedjen az, aki nem szeret emberek közé menni? Baráti kör kizárva (minthogy nem létezik), az állandóan itt propagált tánctanfolyamok kizárva (ki is röhögnének, ha csak ismerkedni mennél oda, nem mellesleg inkább a 40+-os korosztály játszótere), utcán, buszmegállóban, boltban, vasútállomáson milyendologmá' leszólítani nőket, a sportot nem mindenki szereti (aki igen, az is 100-ből 99 egyedül jár futni, edzeni, biciklizni, úszni, akárhova), a kasszásoknak meg semmi más nem hiányzik az egész napos monotónia közben, mint egy idióta az ezerszer eldurrogtatott marhaságaival. Mi marad, hacsak nem azon szerencsés 0,0001% tagja vagy, akinek nem virslifesztivál a hobbija? Talán nem kell betűznöm.


Akinek meg az elsődleges szűrője az, hogy egyedül éljen a potenciális párjelöltje, annál iszonyat nagy problémák vannak agyban. Majd ha lesz kivel összeköltöznöm, lelépek én is. Addig meg talán érthető, ha nincs kedvem 2 milliós diákhitel és a minimálbérnél alig magasabb fizu mellé 21-re lapot húzni és egyedül albérletbe menni, csak hogy kipengethessek ~100 kilót havonta a nagy semmire.

2018. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!