Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az egyedülállóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az egyedülállóság nem nagy probléma, szűznek lenni jó és nem a párkapcsolat az élet célja, azok ugye maguk is szüzek és magányosak?

Figyelt kérdés

Csak mert itt mindig az a válasz, ha egy férfi panaszkodik az egyedüllétre, hogy "nem olyan nagy dolog egy párkapcsolat, nem szabad ezt az életed értelmévé kitűzni", meg hogy "a szex túl van értékelve".


Ugye akik ezeket mondják, maguk is egyedül vannak és tudják, miről beszélnek? Csak mert ellenkező esetben ugyanaz a helyzet, mint egy rokkantnak azt mondani, "semmi baj, ugyanolyan jó életet tudsz élni láb nélkül is, mint az egészségesek".


2018. dec. 7. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ez ilyen fiatal pasi probléma, amit egy idő után kinőnek. énis mennyit sírtam hogy 20 évesen még szűz vagyok meg senkinek se kellek, lol. aztán előbb utóbb csak beesik egy két csaj, rájön az ember hogy nem olyan hatalmas misztikum ez a szex-szerelem-párkapcsolat dolog, és már csak nevet magán hogy milyen gyerekes gondolatai voltak ezekkel a dolgokkal kapcsolatban mikor fiatal volt.
2018. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem voltak kapcsolataim es osszessegeben azt mondanam tapasztalataim alapjan es a kornyezetemben levo kapcsolatokat latva, hogy a legtobb egy kalap s***r. Ha te is szeretned ezt a tabort erositeni, rajtad all, de ne hidd, hogy minden kapcsolat jo. En speciel tudok rola, hogy a kornyezetemben levo emberek 80% megcsalta mar a parjat legalabb egyszer, paran pedig bantalmazo kapcsolatban elnek.


Ezzel nem azt mondom, hogy a kapcsolat maga rossz, de nagyon meg kell valogatni kivel kerulsz ossze es igen, sokszor jobb egyedul lenni es magadra koncentralni, mint egy mergezo kapcsolatban ucsorogni vagy megszegyenitve lenni megcsalasok altal.

2018. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párkapcsolatom, viszont a közeli környezetemben 3 olyan személy is van (mindkét nemből), akikre igazak a fent leírtak és abszolút teljes és boldog életet élnek, komoly hivatással, életpályával.
2018. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
én akkreditált vagyok az ilyen kérdésekhez..szóval igen
2018. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Jah. Csak szerintem még egy rossz párkapcsolat is jobb a magánynál, már csak azért is, mert

a) van kivel programokat szervezni, illetve

b) ingyen szex bármikor.

Meg még sok minden, de feltéve, hogy főleg két részből áll össze a párkapcsolat (testiség és lelkitársi lét), ez a kettő az, amit más módon nem vagy csak részben lehet pótolni.


Nekem mindenesetre még sosem "esett be 1-1 csaj". Azazhogy de: minden évben menetrendszerűen szeptember-október környékén van egy lehetőség, amiről mindig kiderül, hogy átverés lesz a vége. Idén is megvolt, most éppen megint előkerültek az öngyilkossági gondolataim. Pontosabban évek óta napi szinten előjönnek, de most felerősödtek.


Én meg mondjuk azokat nem értettem sosem, akik a munkát meg a hivatást tartják az életük céljának. Engem például sosem érdekelt sem a pénz, sem a hivatás. Amíg legrosszabb esetben nullára kijövök hó végén (értsd: nem kell kölcsönkérnem, hogy ne haljak éhen), addig én elvagyok.

2018. dec. 7. 14:17
 6/20 anonim ***** válasza:

Senki se mondta, hogy szűznek lenni jó vagy nem jó.

Itt arról van szó, hogy egyesek felismerték, nem kell, hogy az életkörülményeik határozzák meg az élethez való hozzáállásukat és hangulatokat. Így pedig egy tolószékes ember is lehet tökéletes boldog. Ez csak rajta múlik, nem azon, hogy épp tud e járni vagy sem. Ha képes elfogadni, ami van, tehát hogy nem tud járni, akkor nem is hoz létre önmagában semmilyen problémát, ami miatt később frusztrált lehet.

Aki a jelenben él, annak nincsenek problémái. Teljesen mindegy, hogy van e barátnője, szűz e vagy sem, itt él vagy ott él, ez történt vele, vagy az történt vele. Egyszerűen nem csinál a dolgokból problémákat, hanem hagyja őket, had legyenek. Ennyi a titok. Az elfogadás. De az elfogadás nem azt jelenti, hogy nem tehetek azért, hogy másképp legyen, hanem hogy elfogadom, hogy a jelenben összpontosul mindaz, amit már megtettem, és azon már nem tudok változtatni.

Igazából két út létezik: Ha elfogadsz valamit és ha változtatsz rajta. Na most az elme kreált egy harmadik utat, ami teljesen egészségtelen és életellenes, és amiben az emberek zöme éli az életét: Nem fogadja el, ami van, és nem is változtat rajta, hanem idegeskedik, fél, őrlődik miatta. Ezt az idegeskedést kell megszüntetned és választanod a fent említett két lehetőség közül. Akkor nem leszel többé boldogtalan és frusztrált, és problémáid sem lesznek.

2018. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Jah. Csak szerintem még egy rossz párkapcsolat is jobb a magánynál, már csak azért is, mert

Ingyen szex..


Ja akkor inkább dugok vkivel aki megfelel, de nem kötelességből fogok szopni vkit mert nélküle huu de magányos lennék,amikor nincs fix MINŐSÉGI kapcsolatom akkor is megoldom a sima szexet. Mert nálam a jó kielégítő szex az alap a sima szexpartnerrel is , a MINŐSÉGI párkapcsolatomban meg főleg ,ha az nincs kuka,de társas magány nem kell ingyen szex alapu kapcsolat ,h nyomorogva szarul éljek szüljek a szarfosszarra miközben dugni bárkivel lehet egy jót mindig ahhoz nem kell együtt lakni és eljátszani a párkapcsolatot ami nincs. Sokan élnek látszat szarfosszarban mert max a ingyen dugásért lakhatásért vannak együtt a felek,na ebből nem kérek,engem sose érdekelt a társadalmi bélyeg.. Kiegyensúlyozottabb is vagyok mint a sok társas magányos kötelességből együtt élő ahol még a ingyen kötelező dugás is csak kínlódás de a gyönyör elmarad,és ezek akik kapcsolatban élnek de folyton az van h a kollégákra mindenféle jöttmentre fel izgulnak mert otthon az ingyen szex nem okoz orgazmust semmi érzést hanem örül h vége van az napra és ezek akik félre dugnak a pasijuk nőjük mellett. Tudod kinek kéne ilyen cukrozott szar élet..

40N

2018. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem a hozzáállást és amit mondani akarsz, de azért tegyük hozzá azt is, hogy a cukrozott szar is jobb a cukrozatlan, nyers szarnál.
2018. dec. 7. 14:59
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor te egyél cukrozott szart v cukrozatlant egészségedre, nem ez a két véglet létezik.. Attól h neked ezek jutnak másnak nem kötelező ezekből választani.. Inkább pszichológushoz menj a környezeted érdekében is..

40N

2018. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, nekem a cukrozott szar se jut, csak a híg fos. A környezetemet meg nem érdekli, tőlük fel is köthetem magamat. Egyszer aztán nehogy meglepődjenek, mert tényleg megtettem. De azért köszi az együttérzést!
2018. dec. 7. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!