Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek nem áll égnek a hajatok attól, hogy sok pasi úgy viszonyul a kapcsolatokhoz, mintha autót tartana?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon ijesztő az, ahogy sok magát férfinak nevező egyed a párkapcsolatokhoz viszonyul. Csak egy kis szemezgetés az itt gyakran előforduló kérdésekből, válaszokból:


"Mennyi egy barátnő havi rezsije?"

"Azért nincs barátnőm, mert nincs pénzem sem: mégis miből tartanám el? Inkább nem is próbálkozom..."

"Férfitársaim, akik kapcsolatban élnek: ti mennyit költötök a párotokra?"

"Én úgy döntöttem, inkább nem TARTOK barátnőt, nekem eddig csak szenvedést okoztak..."

"Nincs pénzem, házam, kocsim, nőm...de ha egyszer meggazdagszom! Veszek házat, kocsit, nőt..."


És még lehetne sorolni... Remélem, átjön a lényeg: mintha a nők tárgyak lennének és a másik sajnálatos dolog, hogy totálisan lelketlenül, érzéketlenül állnak a férfiak a dologhoz. Felhoztam az autós példát, de igazából az is hibás, mert azokhoz tudnak érzelmileg kötődni :D


Lassan oda jutunk, hogy párkapcsolatban minden pasi aféle könyvelői funkciót erőltet magára, és a TARTOZIK-KÖVETEL oldalakon vezeti le, mennyi előnye és hátránya származik abból, ha együtt van egy nővel? :D Hol van itt a szerelem, az érzések, a kötődés, a kölcsönös szeretetadás- és kapás, a bizalom, stb., és úgy egyáltalán az a bizsergetően jó érzés, hogy nem egyedül ténferegsz a világban, hanem együtt, vállvetve néztek szembe a kihívásokkal(és az a pláne, hogy együtt talán már nem is olyan nagy kihívások ezek)?


Ti nem éreztek hasonlóképpen? Hogy amit szerelemnek ismerünk, az mára egy üres, számító, jelentőségét vesztett dologgá silányult? Hogy pont az hiányzik belőle, ami normál esetben a sava-borsát kéne, hogy adja? Nem szomorú ez? Mit gondoltok erről?



2018. okt. 15. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

:D


Mindig jókat röhögök azokon az embereken, akik a gyk-s válaszokat veszik alapul és nem azt, amit az életben tapasztalnak.


Bocsika, kérdező, párom nem így vélekedik a kapcsolatról.

2018. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Leven hogy tokeletes eletem van, miert kene mas, beteg v aberralt vilagnezeten felhaborodnom ?

Szerintem aki kis nyomi emberek eletevel foglalkozik az meg nagyobb nyomi.

2018. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Unatkozol kérdező?
2018. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként se veszem az ilyeneket komolyan, csak pár szerencsétlen frusztrált alak itt éli ki magát. Nők között is vannak akik csak az anyagiakat nézik egy kapcsolatban, mégse gondolom úgy hogy ez lenne már az általános vagy hogy a szerelem elsilányult volna. Idióták mindig is voltak és lesznek, nem belőlük kiindulva kell véleményt alkotni. Itt gyk-n sincs szerintem ennyire sok nyomorult férfi mondjuk, esélyes hogy ugyanaz a pár fazon nyomja a hülyeségeit ezerrel.
2018. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Amíg vannak olyan nők, akik autóként tarthatóak, addig lesznek ilyen felfogású pasik is :D
2018. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Van pár idióta ezen az oldalon, nincs senkijük, nincs életük, tele vannak szociális nehézségekkel, egyedül vannak, szóval ráérnek szórni magukból a hülyeséget éjjel-nappal.

Miért belőlük indulsz ki? Vagy a környezeted is tele van ilyen férfiak(nak csúfolt lények)kel?

2018. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ez a tipus gyakoris jelenseg csak. Nagyreszuk pedig troll.
2018. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem, soha nem éreztem hasonlóképpen, bár nekem se lehet tartósan soha barátnőm, de ennek egész más oka van.


Az általad leírt dolgokat csak azok a "férfiak" sorolják akik buták és jobb hülyeségekre fogni a sikertelenségüket, mintsem tükörbe nézni. (Ezt az utolsót átvitt értelemben mondtam. Szóval: Nézzenek inkább magunkba más és a társadalom hibáztatása helyett.)

2018. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Az ismerőseim között nincs ilyen férfi. Mint ahogy pénzsóvár r1banc sem. Talán rossz társaságba jársz, ha te folyton-folyvást ilyen alakokba szaladsz bele.
2018. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Attol eltekintve, hogy "olajcserenek" nevezem a havi szervizelest, nincs mas hasonlosag...


Meglehet azert is, mert baratnöm egy önallo, sajat (szep) laban allo nö, akit nem "tartani" kell, hanem, aki mindent megvalosit, amire vagyik. Aki nem azert van velem, mert neki "megeri", hanem, mert elvezi a tarsasagomat es a közösen eltöltött idöt.

2018. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!