Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok ezzel a pasival?

Figyelt kérdés
174cm 65kg ku%va vékony! programozó, (igen sokat keres nettó 300ezer felett!) de sajnálja mindenre a pénzt, éhezik, a cégnél eszik és a legolcsobb kaját eszi otthon is,ami sült krumpli,sör,és az anyja fōz neki amit elvisz otthonra, mert ō nem tud sütni,fōzni,sajàt lakàsa van egyedül él,nincs kocsi sem jogsia,baba feje van, és Magyar ország imádó a Magyar címert is hordja a mellkasán minden nap. Sokat utazik,minden évben nyaral többször is!hegyet mászik de csak úgy hogy ha elviszik és nem neki kell állnia mindent mert magától már nem menne el mert sajnálná rá a pénzt.

2018. okt. 14. 21:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szállást sem akart fizetni egyedül azért mindig megy vele valami akivel közösben fizetik.
2018. okt. 14. 21:08
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

En is 300 felett keresek. Es eletembe most keresek a legrosszabbul. Ne h mar ez olyan sok legyen.

Amugy nem, fizikailag kuka.

2018. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

A másik kerdesednél még volt autód is!


Senkinek nem kell ilyen nyomorék hidd már el ! Ne fárasz minket a hülye kérdéseiddel !

2018. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem, és csak sajnálni tudom. A szülei jó kis t.ketlen b..lfaszt neveltek belőle.


Tudod, öcskös, a sírba nem viszed magaddal a pénzt.

2018. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem is én rolam van szó idioták hanem másról.
2018. okt. 14. 21:18
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg nem rólad van szó, akkor meg mit foglalkozol mások életével? Neked nincs életed, hogy azzal foglalkozz?
2018. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

> igen sokat keres nettó 300ezer felett


Ez kezdőfizu, lol

2018. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy szaros kérdést tettem fel, egy szaros ismerōsrōl ennyi... Nem tehetem meg? Ennyire gyökér emberek nem járhatnak ide bakker ha AZT tudom nem is jövök erre az oldalra amúgy meg egyikötök sem NŌ veri rólatok, akkor meg Minek írtok? Nōnek érzitek magatokat? Te jó ég.
2018. okt. 14. 21:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Minden nap magyar címer? Az nekem egy kicsit meredek, a többi egész okés. Csak mivel én se tudok főzni, ehetné azt, amit eddig, sőt, csinálhatná nekem a sültkrumplit, mert én még azt se tudok, de sörözhetnénk együtt minden este :D Meg jól benyaliznám magam az anyjánál, akkor hátha adna nekem is főtt kaját ingyen :DDD
2018. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Anyádék büszkék lehetnek primitív viselkedésedre. Nőként válaszoltam, akár hiszed, akár nem. A téves képzelgésed meg nem tartozik rám.
2018. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!