Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek nem áll égnek a hajatok attól, hogy sok pasi úgy viszonyul a kapcsolatokhoz, mintha autót tartana?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon ijesztő az, ahogy sok magát férfinak nevező egyed a párkapcsolatokhoz viszonyul. Csak egy kis szemezgetés az itt gyakran előforduló kérdésekből, válaszokból:


"Mennyi egy barátnő havi rezsije?"

"Azért nincs barátnőm, mert nincs pénzem sem: mégis miből tartanám el? Inkább nem is próbálkozom..."

"Férfitársaim, akik kapcsolatban élnek: ti mennyit költötök a párotokra?"

"Én úgy döntöttem, inkább nem TARTOK barátnőt, nekem eddig csak szenvedést okoztak..."

"Nincs pénzem, házam, kocsim, nőm...de ha egyszer meggazdagszom! Veszek házat, kocsit, nőt..."


És még lehetne sorolni... Remélem, átjön a lényeg: mintha a nők tárgyak lennének és a másik sajnálatos dolog, hogy totálisan lelketlenül, érzéketlenül állnak a férfiak a dologhoz. Felhoztam az autós példát, de igazából az is hibás, mert azokhoz tudnak érzelmileg kötődni :D


Lassan oda jutunk, hogy párkapcsolatban minden pasi aféle könyvelői funkciót erőltet magára, és a TARTOZIK-KÖVETEL oldalakon vezeti le, mennyi előnye és hátránya származik abból, ha együtt van egy nővel? :D Hol van itt a szerelem, az érzések, a kötődés, a kölcsönös szeretetadás- és kapás, a bizalom, stb., és úgy egyáltalán az a bizsergetően jó érzés, hogy nem egyedül ténferegsz a világban, hanem együtt, vállvetve néztek szembe a kihívásokkal(és az a pláne, hogy együtt talán már nem is olyan nagy kihívások ezek)?


Ti nem éreztek hasonlóképpen? Hogy amit szerelemnek ismerünk, az mára egy üres, számító, jelentőségét vesztett dologgá silányult? Hogy pont az hiányzik belőle, ami normál esetben a sava-borsát kéne, hogy adja? Nem szomorú ez? Mit gondoltok erről?



2018. okt. 15. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Frusztrált, sikertelen és boldogtalan emberek hajtogatnak ilyeneket. Szerencsére az életben nem találkoztam még ilyenekkel. A környezetemben a párok, házaspárok mind normálisan állnak a kapcsolathoz. A nők is tanultak és jól keresnek, megállnak a saját lábukon is, a férfiak pedig nem tárgyként tekintenek rájuk, hanem társként.
2018. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
24%

Lehet lenézni a gyk-s közösséget, de akkor a ti válaszaitokat is le kell nézni, hiszen a gyk-ra írtok.


Egyre többen élnek egyedül, mert elegük van a párkapcsolatokból, egyre több a válás.


Gondolod, kérdező, hogy a 20-25 év közötti nőket a szerelem, a kölcsönös megbecsülés hajtja a 45-50 éves férfiak karjaiba?


A valóságban ma már egyre kevesebben tartanak ki a másik mellett; ha pénz sincs, akkor az esetek többségében elég hamar szétmennek.

2018. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
való életben nem hallottam még senkitől ilyet.
2018. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!