Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan nőt akit valóban érdeklek?

Figyelt kérdés

Mindig tölünk férfiaktól várják, hogy szórakoztatóak legyünk és viccesek.


Nekem már a tököm kivan ettől, és más egyéb dolgokból.


Például én a magyar zenét szeretem amit értek és nem az angol haladzsát . Akástól - Zámbó Jimmyig mindent meghalgatok, kedvemtől függően persze a Kárpátia és a rockot is halgattam régebben de mára rájöttem, nem az én műfajom.


- Erre fejezem ezt be és ne legyek bluzi aki a nyálas zenét halgatja!



Megmondom a véleményem, hogy minden vegetániárus elmekárosult és szegény gyerekeiket kényszerítik minden baromságra.



- erre ne én döntsem el ki milyen legyen


Megmondom egy lánynak, hogy nem csúnya


- erre a fejébe veszi, hogy azért engedtem el a kezét este, mert megláttam a közvilágítás fénye alatt milyen csúnya az arca......



ja és a legjobb, mikor szerelmesek leszünk egy lányba az 10/9 szer eldobb.


indok=semm, könnyen meghapható vagy.



Meg youtubeon néztem ezt a csajozás módszereket. genetika stb.


1. ne likeold a lányt

2. ne írj neki sokat

3. szólj be neki

4. sose mond, hogy szereted

5. nézzél ki más nőket helyette és flörtölj velük



24/f



2018. dec. 13. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak a szexért keresünk párt, van aki családot akar, egy közös jövőt.



De a mai világban.....

2018. dec. 13. 20:58
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

"minden vegetániárus elmekárosult"

Nem mindenki akarja ráerőltetni a gyerekére a nézeteit. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy hogyan él, mit tesz a testével.

Észrevételem, hogy nagyon szűklátókörű és előítéletes vagy. Legyél elfogadóbb és nyitottabb.

A magyar zenével semmi probléma, ez is ízlés kérdése. Egyébként én is jobban szeretem őket, mint a külföldit, de lényegében mindent meghallgatok.

De ezzel kapcsolatban elvárod, hogy ne buz.izzanak le emiatt, legyenek elfogadóak veled, de te nem tudsz az lenni másokkal.

2018. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de a kérdésedben azokat a nőket hibáztatod, akikkel randiztály és magadról egy szót sem írsz azon kívül, hogy milyen zenéket szeretsz... Így nem lehet megmondani, miérr nem találsz párt ... Csak annyi érződik az írásodból, hogy frusztrált vagy. Anélkül hogy ismernénk téged, a hibáidat és a jó tulajdonságaidat, az életszemléleted, a nőkhöz való viszonyulásod és a "csajozási módszereidet", nem tudjuk megmondani, mk a baj.
2018. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
A kárpátia a legjobb és társai,éljen a nemzeti rock! ;)
2018. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

1. helyesírásod nulla

2. "Megmondom a véleményem, hogy minden vegetániárus elmekárosult"

Te meg elmeroggyant vagy.

Pl. a keleti társadalmakban, ahol a béke, harmónia és a szeretet uralkodó, ott nagyon sokan vegetáriánusok.

De ezt nem magyarázom tovább, hisz olyan sötét és tájékozatlan vagy, hogy az csak na.

3. "Például én a magyar zenét szeretem amit értek és nem az angol haladzsát."

Kisfiam, iskolában nem tanultál véletlenül idegen nyelvet tanóra keretén belül?

Szégyen. Tanulj meg angolul, ennyi. Úgy tudom, manapság kötelező már általános iskolában egy idegen nyelvi órán részt venni.

4. Zámbó Jimmyig

Nincs több kérdésem.

Számomra értékelhetetlen vagy.


Te se tudod valójában, hogy kit akarsz valójában.

2018. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
ettől a kérdéstől rákot kaptam
2018. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Menjünk együtt kezelésre:)
2018. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5#,6# ment a negatív értékelés, mert egy frusztált pláza ribizlik vagytok akiknek nincsennek " való értékeik" csak az audi meg az mike korsz kell nektek, meg egy köteg pénz.


Szánalmas egy ingyenélő, anyuci kedvencei lehettek akik életükben nem tesznek le semmit az asztalra.

2018. dec. 14. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy le fogsz most pontozni, pedig fentebb normálisan írtam (2es)... De azért nem találsz normálisat, mert a reakciót alapján rettenetesen frusztrált és agresszív vagy, aki egyből támadóan lép fel a negatív kritikára (még akkor is, ha nem volt teljesen korrekt pár válasz - de nem ért volna meg egy ekkora általánosító és bicskanyitogató stílusú választm...) Nem 100%, de valószínűleg ezt a hozzáállást és stílust nem kedvelik a nők, hiába minden jó és tisztességes szándék.
2018. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem pomtoztalak le 9# alias 2#, nem velem van a baj, hanem azzal, hogy sok az irigy kutya aki lenéz és magasok az elvárások.
2018. dec. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!