Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány és nő hogy bírja ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány és nő hogy bírja ki, hogy ápolatlan legyen a fogsora?

Figyelt kérdés
Nemrég léptem ki egy hosszú párkapcsolatból és ugye elkezdtem randizni, jobban nézegetni a lányokat, nőket. Azt látom, hogy nagyon sokan igénytelenek a fogaikra és itt nem arra gondolok, hogy azt hiányolom, hogy tökéletes szimmetrikus legyen vagy természetellenesen fehér... De nagyon sok tanult, normális és amúgy divatos nőnek hiányosak a fogai hátul vagy oldalt vagy már szürkére van színeződve egy vagy több foguk... Hogy bírják ezt ki, egyáltalán miért nem figyelnek rá? Én férfiként ki nem bírnám... Ja és nem a bölcsességfog hiányára gondolok, hiszen az sokszor problémás, hanem a "rendes" fogakra 🤨
2018. dec. 9. 23:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik fogamat 2x röntgenezték SZTK-ban, suliorvos küldött el, mert fájlaltam, nem láttak semmit egyszer sem, egy év telt el a két röntgen között, első után aztán idővel elmúlt a fájdalom, de újból jelentkezett, aztán mikor a második alkalommal sem láttak semmit, de én továbbra is érzékenynek éreztem, a szüleim elvittek magánfogászatra, ott egyből látták, csak akkor már gyökérkezelésre volt szükség, ezt meg lehetett volna úszni, ha az SZTK-s sulifogászaton akartak volna dolgozni már első alkalommal is... Azóta nem voltam SZTK-s fogászaton, lassan 20 éve, csak a magánfogászat meg egy vagyon. Én megcsináltatnám az egészet, ha lenne pármillióm csak úgy zsebből, az egyenetlenséget is, a csontfaragást is (mert azért kuszálódott vissza, mivel nincs elég hely), a fogzománcomat is, ami, mint írtam, sérült, és csak azért nem fáj, mert van olyan fogkrém (1600Ft-os árkategória), ami segít ezen, de ez is csak tüneti kezelés, ha nem tudom akár csak egy hétig azt használni, hanem valami olcsóbbat, akkor újból fájni kezd, amíg ezt piacra nem dobták, napi szintű fogérzékenységgel éltem kb. 13/14 éves korom óta, mosolyogni sem tudtam emiatt, csak ezt megcsináltatni rendesen rengeteg pénz, szóval marad az alkalmankénti foltozgatás, a drága fogkrém, a kuszaságot meg elviselem. Akinek nem tetszik, nem kell rám néznie.
2018. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy nőt. Nagyon csinos , ápoltak látszik . Egyedül a fogaival nem foglalkozik . Megvannak neki csak sárgák . Lehet a sok kávé meg dohányzás eredménye .
2018. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
azért kérdező jobb ha megkérdezed mielőtt vádaskodsz! nekem pl azért hiányzik alulról mind a 2 oldalról a fogam mert annyira egészségesek voltak a tejfogaim hogy nem esett ki és a másik fog alá nőtt meg nagyon ferdék is
2018. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
és emitt ki kellett húzni
2018. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Most voltam dokinál, fogkő leszedés egy laza tízes. És januárban mehetek vissza, mert van egy rossz fogam, be kell tömni, újabb tízes. Gondolom, ezért.
2018. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!