Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány és nő hogy bírja ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány és nő hogy bírja ki, hogy ápolatlan legyen a fogsora?

Figyelt kérdés
Nemrég léptem ki egy hosszú párkapcsolatból és ugye elkezdtem randizni, jobban nézegetni a lányokat, nőket. Azt látom, hogy nagyon sokan igénytelenek a fogaikra és itt nem arra gondolok, hogy azt hiányolom, hogy tökéletes szimmetrikus legyen vagy természetellenesen fehér... De nagyon sok tanult, normális és amúgy divatos nőnek hiányosak a fogai hátul vagy oldalt vagy már szürkére van színeződve egy vagy több foguk... Hogy bírják ezt ki, egyáltalán miért nem figyelnek rá? Én férfiként ki nem bírnám... Ja és nem a bölcsességfog hiányára gondolok, hiszen az sokszor problémás, hanem a "rendes" fogakra 🤨
2018. dec. 9. 23:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
21 éves nőként kezdem el a fogszabályzást, mert most lett rá pénzem. Mondjuk, az én fogaim egészségesek és fehérek, csak nem éppen szabályosak sajna. Lehet, egyesek nem is tudnak róla, mekkora gáz van a fogsorukkal.
2018. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem erre értettem 🙂
2018. dec. 9. 23:43
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nem ertem en sem.

Gondolom, nem vigasztal, de a ferfiak fogazata is sok kivanni valot hagy maga utan.

Talan mert draga a fogbeultetes.

2018. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Hat kinek mi az igenye .Egyik lany ismerosunk minden hulyeseget meg vesz maganak,minden honapban uj taska,uj cuccok.Korom,fodrasz.De oldalt nincsenek fogaim
2018. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Fogai*
2018. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Igen én is észrevettem amit te! Gyermekkorban kell oda figyelni erre! Mert felnött korra bizony hiányos nem esztétikus a fogsor... De ha már a szülök nem törödtekna gyerek fogaival miért nem mennek megcsináltatni felnöttként? Én nagyon igénytelennek találom a hiányos, ápolatlan fogsort! (Az elszinezödés sokszor egyébként a gyökérkezelés után történik..) Külföldön (nyugat) jobban odafigyelnek a fogaikra az emberek. Ez a dolog szerintem Mo-on még sajnos nem tudatosult annyira.. Kell még 1 generáció..
2018. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Pénz kérdése az egész... Nekem is vannak gondok a fogaimmal,bár ritka genetikai hiányosság miatt van,amit a legtöbb fogorvos vagy nem is látott még,vagy keveset.

Régebben is megcsináltattam volna, akkor 2 millió forintot mondott a fogorvos,és csak egyben csinálta volna meg... Talán a tizede volt meg annak a pénznek akkor.

Most sem lesz kevesebb pénzben, de már nagyon sok éve gyűjtök rá,és végre el tudtam kezdeni őket intézni.

27/F

2018. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%

Miert nem kerdezed meg oket? Nekem jok a fogaim, es nem hianyosak igy fingom sincs mi lehet erre a tuti valasz.

En az agyam hasznalva ezekre jutok igy egybol: nyilvan nem prioritas neki ugy a fog allapota mint pl neked, rossz neveltetesbol fakado rossz szokas megszokasa, nem is annyira tanult mint te hiszed. Az, hogy megtanulja az adott lecket meg nem biztos hogy inteligens is a delikvens leanyzo... nemi bolcsesseg sem art a gogyiba mert akkor lesz osszefugges a kis agycsatornai kozott...

emeld a lecet, ezt tudom mondani! Pro korokben rossz fogsorral nem talalkozol ;)

2018. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Pénz. Az emberek nagy része fizetéstől fizetésig él, nincsenek százezreik, meg millióik fogászatra.
2018. dec. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

a szép fogsor elsősorban genetika, majd pénz kérdése, meg a szülői odafigyelésé.


az én szüleim nem csináltak nagy ügyet a fogaimból annak idején, de nem panaszkodom: bár nem szépek, de egészségesek. akkurátusan sikálom, néha széntablettával fehérítem, mert elég sárgák.


a kisfiam fogaival is sokat foglalkozom: helyes és gyakori fogmosás, jóféle fogkrém és kefe, kevés nasi.

2018. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!