Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, mit értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, mit értetek azalatt, hogy egy lány "ápolatlan"? Miben ápolatlan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Elhanyagolja magát nem törődik testével nem ápolja nemtisztálkodik stb.Mit ezen az érthetetlen.Manapság tényleg ilyen idióták az emberek vagy csak én vagyok zseni ?
2012. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Kellemetlen szájszag

Félig lekopott körömfesték(inkább ne is használjon)

Szőrös hónalj


Ilyen dolgok miatt valaki már bőven ápolatlan.

2012. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
#1:Zseni vagy :DD
2012. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Koszos, zsíros a haja, szakatka, koszosak a körmei, lehet h pattanásokkal is tele van. És büdös!


Persze ha autószerelő és attól koszos vagy olajos fekete a körme akkor nincs baj :)

2012. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Főleg hogy sárgák, kajamaradékosak a fogai, és hányásszagú a szája, mint egy refluxosnak.

A haja mint a rőzse szanaszét áll, és zsíros tapintású.

Tetves a punciszőre.

Szaros a seggluka ,mert nem mosta ki közvetlenül utána, és belenyugodott.

Körömpiszok figyel a hatcentis műkörmök alsó részén, és elég fertőző féle.

Kanszagú a hónalja.

Televan fekete pöttymitteszerekkel az orra.

2012. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeket csak viccből írjátok vagy tényleg talákoztattok már ilyen nővel?
2012. nov. 24. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért volna vicc?

A slampos szinglik 80 % ának olyan a halya mint egy szénakazal.

Nem egy olyan nőt láttam már, amelyiknek van mitteszer az orrán bőven, bár férfiakon gyakoribb a pöttyös orr.

Sokan bizony nem fürdenek közvetlenül szarás után, és láttam már neten is olyan meztelennős képeket, ahol olyan volt a valaga, hát aszittem lehányom a billentyűzetet.

Volt sok főleg cigarettázós nő a közelemben, akinek bitang mód rohadt a tüdeje, meg a reggeli kávé után is elég sügérszagú volt a pofája. Ezek nem sci-fi dolgok amiket írok. AKi nem olyan állati finnyás, azok mind ilyenek sajnos.

2012. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ápolatlan:

-Büdös

-Hónaljszőre van

-bajsza van

-nagyon vastag szemőldök vagy éppen össze van nőve

-büdös szájszag

-retkes a körme alja

-dúrván zsíros, korpás haj

Stb...

Ezek csak azok a dolgok, amik hirtelen eszembe juttotak.

És igen találkoztam olyanokkal akiknek ezek közűl valamelyik volt, vagy akár több is.

2012. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!