Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » FIÚK! Nektek vagyis ti, hogy...

FIÚK! Nektek vagyis ti, hogy ertitek azt, hogy egy lány ápolatlan?

Figyelt kérdés
Most olvast egy par kerdest ,hogy a fiúk mit nem szeretnek a lanyban es irtak,hogy apolatlan.Ti ezt mire irjatok?Pattanásos,kellemetlen szagú ?? Leírnátok,hogy nektek mik az apolatlansagnak a jelei
2017. jún. 27. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ezek tok egyertelmu dolgok, maguktol kene jonni. Tiszta, nem zsiros haj, ami nem szalmaboglya, modern oltozkodes megfelelo meretben, zsir es pattanasmentes arc, szortelen lab ha latszik, kellemes konnyu illatu parfum... leginkabb ezek.
2017. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztálkodik megfelelően, zsíros haja van, piszkos a körme, nem tiszta ruhában van. A pattanást nem tekintem ápolatlanságnak mert az ugye van ápolt embereknél is. Vagy pl. ott a smink, ha még 2 nappal azelőtti smink van rajta szétkenődve akkor az is azt sugározza hogy nem törődik magával. Szóval ilyesmi dolgokat fed le az ápolatlanság szó.
2017. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aham ertem köszönöm a valaszokat
2017. jún. 27. 01:08
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Rendszeresen zuhanyozzon, ha nyár van akkor akár napi 2x. Punci ne legyen büdi, érdemes reggel este mosni főleg ha használják is.
2017. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én még ide írnám ezt is hogy ha már a lányok festik a hajukat akkor ne hagyják lenőni, akkor rendszeresen kellene festeni :) de lehet hogy csak engem zavar ez nagyon egy lányban :)
2017. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!