Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány és nő hogy bírja ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány és nő hogy bírja ki, hogy ápolatlan legyen a fogsora?

Figyelt kérdés
Nemrég léptem ki egy hosszú párkapcsolatból és ugye elkezdtem randizni, jobban nézegetni a lányokat, nőket. Azt látom, hogy nagyon sokan igénytelenek a fogaikra és itt nem arra gondolok, hogy azt hiányolom, hogy tökéletes szimmetrikus legyen vagy természetellenesen fehér... De nagyon sok tanult, normális és amúgy divatos nőnek hiányosak a fogai hátul vagy oldalt vagy már szürkére van színeződve egy vagy több foguk... Hogy bírják ezt ki, egyáltalán miért nem figyelnek rá? Én férfiként ki nem bírnám... Ja és nem a bölcsességfog hiányára gondolok, hiszen az sokszor problémás, hanem a "rendes" fogakra 🤨
2018. dec. 9. 23:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12-13 évesen húzták ki 4 teljesen egészséges rágófogamat fogszabályozás miatt és genetikai okokból van 1-2 maradandó fogam és két bölcsességfogam, ami hiányzik. Persze megcsinálták úgy, hogy ne legyen a fogaim között egy "lyuk", de így is van, ahol hátul csak két rágófogam (egy kisőrlő és egy nagyőrlő) van, mert ott pont nem nőtt és nem is fog nőni bölcsességfogam. Ez tűnhet hiányos fogazatnak, ha mondjuk kinyitom a számat és valaki pont belenéz és látja, hogy milyen kevés fog van azon az oldalon, de egyébként tök egészségesek a fogaim, habár nem olyan fehérek, hogy világítanak a sötétben (de szerintem ez nem is reális elvárás). Szóval nem mindig igénytelenség áll hiányos fogazat hátterében, hanem sokszor genetika vagy korábbi fogászati beavatkozások miatt alakult így.
2018. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a pénz a gond.Nehezen birom ki,hogy a kérdésedre válaszoljak.2 évente nagygenerál van a fogdokinál és nem szokott olcsó lenni.4 órában dolgozom és anyagilag nehéz kivitelezni.Most félévet kellett várnom,gyüjtögetni,hogy eljussak dokihoz,multhéten elindult a procedúra.De ez a félév így nagyon nehéz,bánt és alig várom,hogy felkerüljenek a koronák
2018. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerencsére a férfiaknál nem tapasztalatom ezt, pedig volt néhány randim mostanában. Mondom ezt nőként de nekem rendben vannak a fogaim, általában meg is jegyzik hogy nagyon tetszik a mosolyom.

Keress szép fogsorral rendelkező nőt, a többi ne érdekeljen.

2018. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem untatnàlak az orvosi rèszèvel, röviden nekem túl szűk az àllkapocs ívem (így a fogszabàlyozàs sem egyszerű+milliós tètel lenne,) ès a fogaim alapja túl nagy +kinött az összes bölcsessègfogam-ezen utóbbiak màr felnôttkènt elkezdtèk összenyomni a fogsoromat.

Amellett, hogy az elôtte sem tökèletes ív elkezdett csúnya lenni, pokolian fàjt is.

Viszont a csodàs bölcsessègfogaimat csak műtèttel lehetett volna eltàvolítani. (+àllkapocs csont korrekció)


Sokkal egyszerűbb volt orvosilag mindkèt oldalt felül kikapatni az ötöst.

Mosolygàskor stb nem làtszik, csak, ha vki belenèz konkrètan a szàmba.


De amúgy, ha lenne sok idôm ès pàr millióm, ahhoz, hogy kètoldali fejműtètet, àllkapocs csont műtètet is bevállaljam eltàntorítana a fájdalom, plusz a tudat, hogy hónapokig csak folyèkony tàplàlèkot fogyaszthatnèk.


Ehhez kèpest, van kèt foghiànyom ès teljes èletet èlek - max nèhàny hozzàd hasonló pasi “igènytelennek” tart.

De ezt talàn túlèlem :)

2018. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Az a helyzet, hogy ez a férfiaknál is ugyanúgy megfigyelhető.
2018. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban fogszabályzáson tönkretették a fogzománcomat, ráadásul újra kusza lett idővel, tehát kidobott pénz volt az egész. Tisztán tartom, de olyan, amilyen, vannak nem esztétikus tömések, van, ami más színű a zománcprobléma miatt. SZTK fogászatban csalódtam, a magán drága, tavaly kb 100ezer el is ment egy több havi kezeléssorozatra...
2018. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Marhán csípem amikor mindenki jön a kifogásaival. Sokaknak nem fontos és kész, ez van.
2018. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

17. Akinek nincs rá pénze, az mit csináljon?

Nekem gyerekkoromban kb 10 éves koromig nem volt fogkefém meg fogkrémem. Sokszor mondtam anyámnak, hogy hozzon, de a kávé cigi kombó fontosabb volt.Arra mindig volt pénz :(

14 évesen már eléggé ramaty állapotban voltak a fogaim, mert zsebpénzem sem volt, amiből vehettem volna.

Most 30 évesen fejeztem be az utolsó implantátum beültetést, ugyanis eddig nem volt rá pénz.6200 €-ba került 6 db implantátum, amibe a korona nincs benne. Az még plusz 1600 Euro. Mindezt azért, mert sokáig nem moshattam fogat.

2018. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szegény és alkoholista szülőkkel nőttem fel, nem ettem rendesen, mert nem tudtam, így kalcium, foszfor, magnézium, c b meg egyéb vitaminok szinte nulla, vashiányos vérszegénységem is van és minden vitamint kilök a szervezetem. Sajnos nincs pénzem szép fehér hibátlan fogsorra, mert nincs 2+ millióm alaphangon. Plusz az állkapcsom is kicsi. Alapból 26 fogam van a bölcsességfoggal együtt. 3mat elvesztettem mert magától szilánkosra tört, plusz az 1ik bölcsességfogam és a mellete lévő rossz, de nincs pénzem műtétekre,.. Mosom a fogaim rendesen, szájvíz, fogselyem de egyszerűen elporcelánosodnak.
2018. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oldalt hiányzik egy fogam. Mondjuk meg lehetett volna menteni ha az orvos megröntgenezi és látja hogy azért fáj még mindig mert több gyökere van mint kellene. Na mindegy, nekem alapból is könnyen romlanak a fogaim,hiába mosom. Hogy miért nem csináltatom meg azt az egyet? Mert nincs rá pénzem. Ilyen egyszerű.
2018. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!