Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez a menő kapcsolati forma manapság?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben folyamatosan abba futok bele h a pasik (bocs a nőkről nem tudok nyilatkozni mert nő vagyok) nem akarnak rendes kapcsolatott. Legyen egy nő akit meg tudnak dugni és néha valami program és ennyi. Mindeki éli a maga kis életét és heti 1-4 alkalommal összejönnek erre arra. Esetlegesen együtt alvás szex után de inkább azt se...

30-45 éves korosztályról van szó amúgy


átlagban a 2-3. randin nyomják be ezt a szöveget és csodálkoznak a lelépek. (azt már nem akarom irni mi fenének elküldenek)

Miért kellene éveket pazarolnom egy olyan "kapcsoltra" ami nem is az?


2018. dec. 3. 19:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%

Hát akkor pazarold az éveidet a társkeresőn, ha az jobb.

Valójában az van, hogy egy ennyi idős férfi már kiismerte a nőket, átlát a szokásos manipulációkon, és jól tudja, mire számíthat és mire nem tőletek. Aztán osztott-szorzott, és úgy döntött, hogy neki nem éri meg a vergődés veletek.

2018. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

nem gerjedek a "jo pasikra"

bár nem tudodm nektek ki a jo pasi ...


nekem az aki velem van mikor vele vagyok.

nincsenek igazabol nagy igényeim a kinézetre

legyen összeképileg tetszetős - nekem

2018. dec. 3. 20:33
 23/35 anonim ***** válasza:
76%

A "jó pasi" nem feltétlen kinézet kérdése.


Inkább az a stílus, hogy meg tudod e dumálni a csajt, vagy sem.


Nőként azzal mész el randira, aki gyorsan, célratörően tud megdumálni, aki népszerű.


Persze, az a baj, hogy a nőtársaid is pont ugyanígy vannak ezzel, így aztán "jópasi" hősünknek nem érdemes túl sok energiát fektetni az egész ismerkedésbe, hiszen bármikor, bárkit megkap, ha mégsem, akkor meg van elegendő tartalék a telefonkönyvében.

2018. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 peca1000 ***** válasza:
40%

Kedves kérdező!


Ezt hívják mingli életmódnak.


Amikor heti pár alkalommal összejönnek, szexelgetnek, mozi, kirándulàs stb.


Több ismerősöm (elvált szomszédom, özvegy faterom, egyre több ügyfelem él így.


Nincs veszekedès, mindenki akkor kel és fekszik az otthonában, és úgy él, ahogy akar, és ez tök jó dolog.


40-től felfelé egyre jobban terjed.


Ha elvàlok, vagy megözvegyülök ezt fogom én is tenni.


Próbáld ki! :)

2018. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom, páran magukra ismertek :) nem minden nő hülye ám, hogy nem lát át a süket dumán.
2018. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Sokan vannak ezzel így kérdező!

3 verzió van.

Vagy idős vagy nekik és fiataloknál kaparnak.

Vagy serelmek miatt ez a hülye kemenykedes h csak sex semmi törődés.

Vagy sok not megkapnak.


Keress külföldit más kultúrából!

2018. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 LazyJones ***** válasza:

Fura, énévekig nem kellettem egy nőnek sem komoly kapcsolatra. Fél év, egy év után már unalmas voltam és nem elég rámenős. Ehhez képest talátam egy párt, aki komolyan gondolja; na, vele együtt is élünk egy év után. Szóval 1:vagy nem veszed észre az alkalmasokat, vagy 2: rosszul válogatsz pasikat (semmi gond ezzel, én a nőkhöz nem értek), vagy 3: igazából nemtől függetlenül vannak ilyen emberek; és mivel ők járnak kapcsolatról kapcsolatra, nagyobb eséllyel akadsz beléjük, mint azokba, akik ptthon élnek a stabil kapcsolataikban.


F37

2018. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%

Olyasmi hapsi voltam/vagyok, akit "keresel". Viszont az a helyzet állt elő, hogy mivel azt tapasztaltam, hogy felém semmi elköteleződést nem mutattak a nők, mindig csak a talánozás, majdmeglátjukozás ment, miközben én természetesen minden nap biztosítsam őt a szándékaim komolyságáról, aztán szart se kaptam, most az lesz, hogy az ajándékozás rendszerét elfelejtjük és áttérünk a jutalmazási vagy teljesítményarányos rendszerre.

Igen, akarok családot, igen, szeretnék gyereket, nem, nem okoz problémát, hogy elvegyem a nőt feleségül. Mikorra tervezem mindezt? Majd meglátjuk. Miből? Majd ha mutatók ti is terveket és irányukba tett erőfeszítést. Ameddig meg csak dugni jártok össze és nem tesztek bele semmit, addig én sem fogom túlzottan megfeszíteni magam csak igazságosan kaptok egy faxt a p*nátokért, aztán "majd meglátjuk" kivel lesz végül lagzi, család, gyerek.

Nem ti tehettek róla, hogy ilyenek voltak velem a nők? Nos az első ilyen volt. A többi héttel nem úgy bántam egyáltalán bármi bajom lenne a nőkkel, mint csoporttal, mind tiszta lapot kapott és erős igyekeztem volt, hogy mindennek a legjavát nyújtsam, amit csak nyújtani tudok. Mit kaptam? Bizalmatlanságot az ex hapsik miatt, elhidegülést, veszekedéseket, kötöszködést, keresztkérdéseket, kibóvókat és végül a nagy büdös semmit.

Marad az, hogy azt készséggel bizonyítom, hogy olyan vagyok, amilyen vagyok, azt meg, hogy nem vagyok olyan, mint mindenki más vagy mint az exetek aki megcsalt/kihasznált/vert/ivott/komolytalan/narkós/bunkó és/vagy alapon, azt meg bizonygassa nektek a kezelőorvosotok, gyógyszerészetek vagy a jó édes anyukátok.

Akinek nem inge, tudjátok...

32/f

2018. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Nem orulok h egy kalap ala veszel masokkal.

Nem lehet gyorsan elkapni a bugyit rolam

Legutobb is a pasi vagy 3 honapot vart mire hajlando voltam szexre. Szoval nem nem vagyok az akit konnyu elkapni egy korre.

Nalam fiatalabb es idosebb pasiknak is ez volt az allaspontja ilyen kapcsolatot akart a 30 eves es a 50 is. Meg annyit h mivel nem vagyunk egyutt (mert h ez parkapcsolat vagy megsem??!?!) szabad a vasar vagyis nem zavarja ha "megcsalom" es engem se zavarjon. What???


Erre azt reagalatam h ok de akkor csak es kizarolag gumival vagyok hajlando szexelni. Erre kiakadtak h de ne mar hiszen egy "par" vagyunk. Bakker dontsek mar el h mit akarnak?

En minden esetre egy normalis kapcsolatott ahol idovel egyutt is elunk. Ha eljon az ido akkor mellette ebredjek es.minden este legyen kihez bujni.

2018. dec. 4. 07:34
 30/35 LazyJones ***** válasza:

"Nem orulok h egy kalap ala veszel masokkal."

"Az elmúlt 1 évben folyamatosan abba futok bele h a pasik..."


Egyrészt, te ugyanúgy általánosítasz a tapasztalataid alapján, másrészt mindkét oldalon hasonlóak a tapasztalatok. Nem a pasik és nem a csajok csinálják, hanem pasik is, nők is, és gondolom, mindnek megvan a maga oka.

2018. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!