Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az menő, hogy a heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az menő, hogy a heti 1x tali miatt, már magam sem tudom, hogy mit érzek, jót tesz a bizonytalanság a kezdeti időszakban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy jót tesz, sőt.
2018. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tul sok sem jo, es a keves sem, akkor mi lenne e helyes lepes
2018. nov. 30. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom ki hogyan, nekem kezdeti időszakban a napi 4-5 óra minimum, különben nem is alakult ki belőle semmi.
2018. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor pedig jön ez a csaj részéről hogy mennyire rá vagy mászva, sőt már heti 2-3nál is
2018. nov. 30. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam az nem lenne rámászás,èn igènyelnèm is a több együttlètet.
2018. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy indult, hogy hétfőn, szerdán egyetem után több órás séta, szombaton félnapos tali. Utána héten ugyanez, aztán elmélyült, onnantól egy pár voltunk (ma meg már jegyesek).

Lassabb tempóban nem tudom, kialakul-e az intimitás. Persze biztosan.

N/24

2018. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pedig úgy néz ki egyértelműen alakul a dolog, ha ebben a tempóban akkor úgy legyen
2018. dec. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!