Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a menő jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a menő jóképű fiúkra irigykedek?

Figyelt kérdés

Azokra, akik bármikor kapnak vonzó nőt és mindenhol kedvesek velük, rajonganak értük.


Ez a furcsa, hogy pl. a gazdagokra nem irigykedek, akik bármikor megvehetik azt, ami megtetszik nekik, legyen akár egy 20 milliós lakás vagy kocsi. A fizikailag erősebb emberekre sem irigykedem, nem érzek frusztrációt, amikor valaki 150 kilót is fel tud emelni, nekem meg a töredéke is alig megy. Az okosabb emberek irányában sincs meg ez az érzés, akik ránézésre oldanak meg bonyolult feladatokat, én meg napokig hiába töröm rajta a fejemet?


Miért pont ez, mitől alakulhatott ki? Számtalan területen sikertelen vagyok, de csak ez az egy okoz frusztrációt, komplexust.


2018. aug. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a saját frusztrációja.

Az egészséges ember nem irigykedik senkire, hanem megbecsüli, amije van és boldog. Nem mondom, hogy én ilyen vagyok, de törekszem rá és sokat fejlődtem ebbe az irányba.

2018. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a jó külső amire legjobban vágysz. No és persze a vegytiszta puncilére.
2018. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a nőket kérdezd,ez az ő szakterületük.
2018. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a jó külső az, amit soha az életben nem lehet megszerezni a világ összes pénzéért sem. Színtiszta genetikai adottság, ami egy életen keresztül ad vagy elvesz lehetőségeket és élvezeteket az embernek. Gazdag bárki lehet, ha elég kitartó, céltudatos és van egy kis szerencséje. Ugyanez igaz az izmos testre. Az okosság sem olyan született adottság, amit ne lehetne szorgalommal/talpraesettséggel kompenzálni. A +190-es férfias alkat, a nagy vastag péniszméret vagy a markáns arcvonás viszont olyan tulajdonságok, amelyeket lehetetlen pénzért megvenni vagy önerőből elérni. Én a magas, de főleg a nagyfarkú pasikkal vagyok így. Iszonyatosan irigy vagyok rájuk, amiért a világegyetem tudomisén milyen együttállása miatt akkor és ott pont azok a gének kerültek a DNS-ükbe, amelyek miatt a nők úgy vonzanak hozzájuk, mint a proton az elektronhoz.
2018. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!