Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez a menő kapcsolati forma manapság?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben folyamatosan abba futok bele h a pasik (bocs a nőkről nem tudok nyilatkozni mert nő vagyok) nem akarnak rendes kapcsolatott. Legyen egy nő akit meg tudnak dugni és néha valami program és ennyi. Mindeki éli a maga kis életét és heti 1-4 alkalommal összejönnek erre arra. Esetlegesen együtt alvás szex után de inkább azt se...

30-45 éves korosztályról van szó amúgy


átlagban a 2-3. randin nyomják be ezt a szöveget és csodálkoznak a lelépek. (azt már nem akarom irni mi fenének elküldenek)

Miért kellene éveket pazarolnom egy olyan "kapcsoltra" ami nem is az?


2018. dec. 3. 19:24
1 2 3 4
 11/35 Pumukli alfahím ***** válasza:
64%
Sokkal egyszerűbb és kifizetődőbb.Manapság egy kapcsolat addig tart,amíg nem jönnek a problémák,aztán az egyik fél lelép.Havonta egyszer-kétszer összejönni egy szexre,és ennyi.Azután mindenki megy a maga utján.
2018. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%

A “pasik” valóban ilyenek.


Főleg azok, akikért sorban állnak, mert milyen jóképűek.



A normális férfiak nem így gondolkoznak.



Ha 1 ilyenbe akadsz, az a pasi hibája. Ha folyton ilyeneket fogsz ki, akkor el kellene gondolkoznod, hogy jól választod e ki a randi partnereidet

2018. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
36%

"olyan érzésem van h egy kapcsoltból csak a jó dolgok kellenek de más nem - nem akarnak felelősséget válalni a másikért"

Még mindig nem értem mi a baj azzal, hogy az emberek a jó dolgokat akarják, a szívást meg nem. Miért is meglepő ez?

2018. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

mert ehy normális kapcsoltba a problémák is benne vannak ...

megoldani kellene nem feladni az első aproságnál...


volt mindeféle randim - és nem feltétlen a jo pasik akarjak ezt, spec a 120kg és 130cm himnemű is ezt probálta lenyomni a torkomon.


a "jo pasik" már az elején tisztaztak.

nem tudodm miért fogok ki ilyeneket ezen nem gondolkodtam még, de az tuti h nem ilyen kapcsoltra vágyom

2018. dec. 3. 20:03
 15/35 anonim ***** válasza:
30%

Ahogy írta is valaki, általában addig csinálják, amíg nem találkoznak olyannal, akibe belezúgnak.. (Nyilván most így gondolják.)


A másik része is igaz, én is ismerek olyat, aki 30 évesen is infantilis, éretlen kisgyerek, aki valóban képtelen egy kapcsolatra, nem is igen volt hosszú kapcsolata- nem véletlenül-.


A párkapcsolat a felnőttek kiváltsága, ahogy Csernus is fogalmazott egyszer. Nem a gyerekeké.

2018. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%

" A kérdező kommentje:


mert ehy normális kapcsoltba a problémák is benne vannak ...


megoldani kellene nem feladni az első aproságnál..."



Igen!


100%-ban egyetértünk!


De amíg azok az ismerőseim, a legnépszerűbbek a hölgyeknél, akiknek egy 6 hónapos kapcsolat már világrekord, addig mit vársz?


Értem, hogy ő úgy csajozik, mint soha senki, 2 perc alatt dumálja le az összes nőt, hiszen ezt gyakorolta az elmúlt években.


Hogy a problémák megoldásához nem ért? Ez nem igaz! Ha egy kapcsolatban megjelennek a problémák, akkor szakértő módon keres egy másik nőt, és kezdi elölről.



Nem egy olyan férfit ismerek, akit a nők loosernek tartanak, mert izgulnak a randin, mert nem dumálják le a csaj bugyiját két perc alatt. Persze, többen közülük 3-5 éves kapcsolatokból jönnek, ahol megtanultak együtt élni, megtanultak problémát kezelni, de valahogy a Don Juan képességeiket nem fejlesztették túlzottan.



Addig, amíg nőként azt várjátok, hogy a férfi a randikon úgy viselkedjen, mint egy igazi macho, kapcsolatban pedig hirtelen átmenjen egy párkapcsolati szakértőbe, addig leginkább a machokhoz lesz "szerencsétek", mert azok a közeletekbe sem jutnak, akik számára a probléma megoldás nem egy új csaj beújítását jelenti.

2018. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

nekem az jött be aki odafigyelő

érzem hogy tényleg rám figyel mikor velem van akkor nincs telo chat viber skype messenger ... hanem csak ö és én

ne macsó legyen azt én ki nem állhatom

2018. dec. 3. 20:17
 18/35 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy ezt akarják, el ne hidd már. Tőled akarják ezt, mert nem nézel ki elég jól nekik. Közben meg lehet ott nyáladzanak valami cicababanak, hogy komolyat akarnak. Azoknak bármire hajlandóak, ezt a dumát meg az átlag nőknek nyomatják. Amíg ilyenek vannak, hogy csak azért kitartanak egy nőt, mert "fullos", addig ilyen mesékkel mást fárasszanak.
2018. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, ebbe a korosztályba tartozom én is.


Ha a férfi független, akkor vagy komoly kapcsolatot akar, vagy jellemzően ezt a "csak dugunk, aztán más semmi" dolgot azok ajánlják akiknek van bőven nő az életében, nem fog egyre túl sok energiát "pazarolni"



A haverok, kollégák legalábbis ebből a két típusból kerülnek ki, és mondanom sem kell, hogy melyik csoport az, akinek működik is a dolog.


Ezen felül ne feledd a kereslet-kínálat dolgot. Te NEM-et mondasz egy ilyen férfinek, de hidd el, sokan úgy vannak vele, hogy majd csak beléjük szeret, meg mégiscsak egy jó pasi, hátha megfogják.

A nagy számok törvénye alapján az, hogy téged buknak ezzel, nem jelenti azt, hogy 10-ből 3-5 nem jön mégis össze.

2018. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
51%
Az olyan menő pasiknál akikre gerjedsz, igen. Minek szórakozzon egy nővel, ha sorra dughatja őket, mert olyan "határozott", "jóképű", "igazi nagybetűs FÉÉRRRRFIIII"?
2018. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!